Elex Serwis Robert Smagło
4.9

Serwis Pralek i Piekarników Elex Serwis Robert Smagło

Kadłubek 25, 32-500 Chrzanów
Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Szukasz fachowca, który naprawi pralkę lub piekarnik? Skontaktuj się ze specjalistyczną firmą i zapomnij o problemach dotyczących AGD. Wieloletnie doświadczenie fachowców oraz znajomość skutecznych rozwiązań pozwala w krótkim czasie zrealizować pozostawione zgłoszenie. Specjaliści dołożą wszelkich starań, by każda usługa była terminowo i skrupulatnie wykonana. Zadowoleni klienci to najlepsze potwierdzenie ich profesjonalizmu. Jeszcze dzisiaj dołącz do ich grona. Zadzwoń właśnie teraz!

Zakres usług

Serwis AGD

  • Naprawa piekarnika
  • Naprawa pralki
Zasięg
  1. Trzebinia
  2. Libiąż
Mapa
Opinie
Ocena:
4.9
9 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Wysokiej klasy specjaliści. Mało takich niestety w okolicy, a wiem, co mówię, bo z kilkoma miałem już okazję współpracować. Firmie tej powierzona została naprawa piekarnika na miejscu i zadanie to nie sprawiło im większych problemów. Poradzili sobie jak na profesjonalistów przystało, co bardzo mnie cieszy.
, Chrzanów
ocena: 5
Niesamowicie kompetentny fachowiec i solidnie wykonana naprawa płyty indukcyjnej! Mieliśmy dość nietypowy problem z naszą indukcją, ale pan po nitce do kłębka dotarł do przyczyny awarii, choć jego poprzednicy skapitulowali. To tylko potwierdza fakt, że wiedza i umiejętności to podstawa, by działać profesjonalnie, bez względu na problem klienta. Zdecydowanie polecam tego fachowca - warto mu zaufać.
ocena: 5
Ten serwis pralkosuszarki okazał się strzałem w dziesiątkę, kiedy okazało się, że urządzenie przestało spełniać swoje funkcje. Panowie po wstępnych oględzinach stwierdzili, że konieczna będzie wyłącznie wymiana amortyzatorów. Do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a pracę wykonali na medal. Polecam serdecznie za profesjonalizm i atrakcyjne stawki.
, Chrzanów
ocena: 5
Chodziło o naprawę zmywarki, która zaczęła przeciekać podczas intensywnego płukania. Ja się na tym zupełnie nie znam, poza tym wolę, żeby tego typu naprawy wykonywali ludzie odpowiednio do tego przeszkoleni. Pan, który przyjechał do nas był bardzo dobrze przygotowany - zarówno jeśli chodzi o wiedzę, jak i o narzędzia. Z problemem uporał się sprawnie.
ocena: 5
Dobrze, że naprawą piekarnika z dojazdem zajęła się właśnie ta firma, bo zlecenie od początku do końca przebiegało bez zarzutu i z pełnym profesjonalizmem - zero niedomówień czy stresu. W naszym przypadku chodziło o wymianę termostatu, co fachowiec trafnie zdiagnozował. Cena usługi była uczciwa, więc generalnie mogę polecić usługi tej firmy z czystym sumieniem.
, Libiąż
ocena: 5
Jeśli chodzi o ten serwis piekarnika wolnostojącego, to złego słowa rzec nie mogę. Fachowiec bardzo rzeczowy i słowny, a przy tym punktualny i świetnie przygotowany. Usługa przebiegła bez komplikacji i w miłej atmosferze, bo to nie tylko specjalista, ale przy okazji bardzo sympatyczny człowiek.
ocena: 5
Jeszcze nigdy nie widziałem tak dobrze naprawionej pralki. Panowie specjaliści do zadania podeszli niezwykle odpowiedzialnie, a za wykonaną usługę nie wzięli dużych pieniędzy. Polecam serdecznie za zaangażowanie, a także bardzo atrakcyjny cennik usług.
ocena: 5
Nie wiedziałem, że w okolicy mam takich świetnych specjalistów od naprawy urządzeń AGD. Szukałem w dalszych odległościach od mojego miasta, a okazało się, że taka perełka pracuje w okolicy. Zdecydowanie polecam usługi tego specjalisty, bo jest bardzo kompetentny i godny zaufania. Cena też całkiem na plus.
ocena: 4
Ten serwis pralki na miejscu okazał się bardzo dobrym rozwiązaniem, kiedy pilnie potrzebna mi była naprawa sprzętu AGD. Panowie do zadania podeszli bardzo sumiennie, rzeczowo i odpowiedzialnie, a za pracę nie wzięli dużych pieniędzy, zwłaszcza że konkurencja oferowała usługi znacznie droższe. Polecam za fachowość i przystępne ceny, a telefon oczywiście pozostawiam, bo pewnie jeszcze nieraz będzie mi potrzebny.
, Trzebinia

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502