Wojciech Leszczyński
4.8

Elektryk Wojciech Leszczyński

Polskiego Czerwonego Krzyża 12, 80-519 Gdańsk
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Firma działa na rynku usług elektrycznych w sposób uczciwy, oparty na szacunku do klienta i fachowej wiedzy. Dzięki podejściu fachowców udało się wypracować odpowiednie standardy, dzięki którym serwis może budować swoją silną markę. Elektrycy specjalizują się w interwencjach elektrycznych związanych zarówno z koniecznością szybkiej reakcji na brak prądu, jak i tymi związanymi z podłączeniami urządzeń czy montażem oświetlenia. Wszystko, co jest związane również z bezpieczeństwem Twojej instalacji, możesz bez wahania powierzyć zespołowi tych fachowców. Sprawdź to!

Zakres usług

Elektryk

 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Pomiary elektryczne
 • Instalacja lub naprawa systemu alarmowego
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Usunięcie awarii elektrycznej
Zasięg
 1. Warszawa
 2. Kraków
 3. Łódź
 4. Wrocław
 5. Poznań
 6. Gdańsk
 7. Katowice
 8. Gdynia
 9. Sosnowiec
 10. Gliwice
 11. Zabrze
 12. Bytom
 13. Ruda Śląska
 14. Tychy
 15. Dąbrowa Górnicza
 16. Chorzów
 17. Jaworzno
 18. Piaseczno
 19. Mysłowice
 20. Pabianice
 21. Zgierz
 22. Siemianowice Śląskie
 23. Pruszcz Gdański
 24. Pruszków
 25. Będzin
 26. Piekary Śląskie
 27. Wołomin
 28. Świętochłowice
 29. Rumia
 30. Otwock
 31. Mikołów
 32. Żukowo
 33. Knurów
 34. Ząbki
 35. Sopot
 36. Marki
 37. Aleksandrów Łódzki
 38. Czeladź
 39. Lesznowola
 40. Reda
 41. Konstancin-Jeziorna
 42. Kobyłka
 43. Siechnice
 44. Piastów
 45. Raszyn
 46. Sulejówek
 47. Konstantynów Łódzki
 48. Kolbudy
 49. Zielonka
 50. Radzionków
 51. Lędziny
 52. Czernica
 53. Karczew
 54. Kosakowo
Obsługiwane dzielnice Warszawy
 1. Wilanów
 2. Bielany
 3. Targówek
 4. Żoliborz
 5. Mokotów
 6. Wola
 7. Ursynów
 8. Rembertów
 9. Praga Północ
 10. Włochy
 11. Wawer
 12. Bemowo
 13. Wesoła
 14. Praga Południe
 15. Ochota
 16. Białołęka
 17. Śródmieście
 18. Ursus
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
90 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Firma wykonywała dla mnie pomiary elektryczne i jestem bardzo zadowolona z efektów ich pracy. Nareszcie wiem, skąd brały się tak ogromne rachunki za prąd. Na docenienie zasługuje tutaj również prędkość reakcji, bo nie musiałam długo czekać na usługę. Polecam za fachowość, profesjonalizm, a także przystępne ceny, które nie uszczupliły mocno mojego portfela.
, Batory, Chorzów
ocena: 5
Potrzebowałem pomocy elektryka, najlepiej z doświadczeniem, który zająłby się dla mnie naprawą rozdzielni. Tego fachowca polecił mi znajomy. Usługę wykonał starannie i dokładnie. Niedawno zleciłem mu również wymianę włączników w mieszkaniu i tutaj również nie zawiódł mojego zaufania. Polecam.
ocena: 5
W mojej firmie pojawiło się spięcie, więc zadzwoniłem do fachowca, by usunął tę awarię elektryczną. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że jest to niezwykle kompetentny, uczciwy i solidny specjalista, jakiego ze świecą szukać na rynku. Na dodatek ma atrakcyjny cennik, co jest dodatkowym plusem.
, Nadodrze, Wrocław
ocena: 5
Moje zlecenie obejmowało wymianę przewodów, z czym fachowcy nie mieli żadnych trudności. Od razu wiedziałem, że trafiłem na dobrych elektryków, bo już telefonicznie panowie wywarli na mnie dobre wrażenie. Potwierdziło się ono, kiedy przyjechali wykonać usługę. Profesjonalnie, szybko i niedrogo. Polecam!
, Stałe
ocena: 5
Powierzyłem temu fachowcowi montaż rozdzielni w moim domu i swojej decyzji zdecydowanie nie żałuję. To godny polecenia elektryk, któremu warto powierzyć te i inne prace związane z elektryką. Martwiłem się, ile wyniesie mnie taka usługa, ale na szczęście koszt był przystępny i nie nadszarpnął mocno domowego budżetu. Polecam gorąco!
ocena: 5
W mieszkaniu w bloku miałem przecięty przewód i potrzebowałem pilnie pomocy pogotowia elektrycznego. Cieszę się, że panowie tak szybko zareagowali na moje zgłoszenie, w dodatku naprawę przeprowadzili naprawdę solidnie, więc złego słowa na temat ich pracy powiedzieć nie mogę. Polecam ich usługi z czystym sumieniem.
, Śródmieście
ocena: 5
Firma na moje wezwanie zajęła się pomiarem okresowym instalacji i jestem zadowolony z ich pracy. Co prawda panowie mieli małe opóźnienie, ale o wszystkim poinformowali mnie z trasy, więc aż tak się nie gniewam. Z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, w dodatku zaproponowali koszt, który w moim odczuciu był uczciwy. Polecam, jeśli ktoś jeszcze nie jest zdecydowany. Nie pożałujecie.
, Trzebiesławice, Dąbrowa Górnicza
ocena: 5
Wymiana bezpieczników przebiegła szybko i skutecznie. Praca wykonana została solidnie i odpowiedzialnie, a cena usługi stała na niskim poziomie, co bardzo mnie ucieszyło. Jestem w 100% zadowolony z wykonanej pracy i polecam z całego serca za fachowość, rzetelność, uczciwość i bardzo dobry kontakt w klientem od początku do końca współpracy. Numer telefonu zapisuję, bo innego wykonawcy nie będę już szukał.
ocena: 5
Zależało mi na szybkim przeglądzie instalacji elektrycznej, więc skontaktowałem się z tym elektrykiem i swojej decyzji nie żałuję. Pan okazał się znakomitym fachowcem i przy okazji niezwykle uprzejmym i kulturalnym człowiekiem. Dawno nie widziałem takiego profesjonalizmu, a proszę uwierzyć, że zetknąłem się już z różnymi firmami elektrycznymi. Zdecydowanie polecam!
, Śródmieście, Bytom
ocena: 5
Panowie elektrycy wykonywali pomiary odbiorcze w bloku, z czego wywiązali się bardzo dobrze. Jestem pod wrażeniem wysokich kompetencji i umiejętności tych fachowców. Niewątpliwym atutem ich pracy jest również niewygórowany cennik. Polecam, bo naprawdę warto mieć kogoś takiego pod ręką.
, Kleczków
ocena: 5
Jest to jedna z lepszych firm elektrycznych działających w pobliżu. Na moje wezwanie zajęła się przeglądem instalacji elektrycznej i złego słowa nie mogę powiedzieć. Panowie bardzo odpowiedzialnie podeszli do zadania, w dodatku mieli ze sobą specjalistyczny sprzęt i narzędzia. Na plus zasługuje również kultura osobista fachowców, tak rzadko obecnie spotykana. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.
, Pniaki, Chorzów
ocena: 5
Ten elektryk z uprawnieniami z pracą polegającą na wymianie instalacji elektrycznej poradził sobie znakomicie. Jestem bardzo zadowolony z podejścia do sprawy, a także z ceny, która była na każdą kieszeń. Do pracy przystąpił odpowiednio przygotowany - miał ze sobą niezbędne narzędzia oraz sprzęt. Polecam za komunikatywność, cierpliwość i uczciwość, a także za wysokiej jakości usługi.
, Chojny, Łódź
ocena: 5
Moja stara instalacja elektryczna zdecydowanie wymagała przeglądu i modernizacji, więc zadanie to postanowiłam powierzyć tej firmie, zachęcona pozytywnymi opiniami na stronie. Jestem pod wrażeniem wysokich kompetencji i umiejętności tych fachowców. Na plus zasługuje również cennik, który wcale nie był wygórowany w porównaniu do ofert konkurencji. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Nie zawiedziecie się!
, Biskupice
ocena: 5
Potrzebne mi było pogotowie elektryczne, bo nastąpiło przeciążenie sieci i wywaliło mi wszystkie korki w mieszkaniu. Elektrycy przyjechali, dokonali wszelkich niezbędnych czynności, a za usługę nie wzięli dużych pieniędzy. Polecam ich usługi z czystym sercem.
, Kostuchna, Katowice
ocena: 5
Jestem zadowolona z pracy wykonanej przez tego elektryka. Chodziło o podłączanie indukcji. Wykonawca na miejscu zjawił się punktualnie, a praca nie zajęła mu wiele czasu. Polecam wszystkim znajomymi i rodzinie między innymi za fachowość, rzetelność i przystępny cennik. Telefon zapisuję na przyszłość.
ocena: 5
W mojej instalacji elektrycznej nastąpiło zwarcie i zostały uszkodzone przewody. Skontaktowałam się z tym fachowcem, by zasięgnąć pomocy w tym zakresie i muszę powiedzieć, że ten pan spełnił moje wszystkie oczekiwania. Niesamowicie kompetentny, rzetelny, sumienny i uczciwy elektryk, jakiego ze świecą szukać na rynku. Na dodatek zaproponowana cena nie byla wygórowana, co również jest na plus. Polecam!
, Walcownia, Sosnowiec
ocena: 5
Firma zajęła się wykonaniem instalacji elektrycznej w moim domu i jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Widać, że panowie znają się na rzeczy i mają duże doświadczenie w wykonywaniu podobnych usług. Na dodatek cena była naprawdę konkurencyjna i w moim odczuciu adekwatna do zakresu wykonanej pracy. Polecam, bo o tak rzetelnych fachowców naprawdę trudno.
, Chyliczki
ocena: 5
Fachowiec wykonywał pomiary instalacji elektrycznej i z zadaniem tym poradził sobie bardzo dobrze. Co prawda na usługę trzeba było trochę poczekać, ale efekty są nawet lepsze niż się spodziewałem. W dodatku zaproponowana cena nie odbiła się znacząco na domowym budżecie. Polecam, jeśli zależy Państwu na kompetentnym i niedrogim fachowcu.
, Wartogłowiec, Tychy
ocena: 5
Potrzebowałem elektryka do usunięcia zwarcia i umówiłem się z tym fachowcem na jutro. Pan przyjechał punktualnie, dokonał wszystkich niezbędnych czynności, przy okazji zajmując się także problemem korków, które ciągle się wybijały. Bardzo dziękuję za pomoc! Na pewno zgłoszę się ponownie w przyszłości, gdy zajdzie taka potrzeba.
, Bielszowice
ocena: 5
Ta firma na moje wezwanie zajęła się usunięciem awarii elektrycznej w moim mieszkaniu w bloku. Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonej przez tych panów interwencji, bo z zadania wywiązali się bezbłędnie. Na dodatek cena była dość przystępna. Spodziewałem się, że zapłacę dużo więcej. Polecam gorąco!
, Orężna, Piaseczno
ocena: 5
Pomiarami elektrycznymi w moim domu zajął się dla mnie ten fachowiec i złego słowa powiedzieć nie mogę. Pan wszystko dokładnie sprawdził i nareszcie wiem, skąd wzięły się tak ogromne rachunki za prąd. Jestem pod wrażeniem jego wysokich kwalifikacji i profesjonalizmu. Zdecydowanie będę polecać, a numer zapiszę sobie na wszelki wypadek na przyszłość. Kto wie, kiedy jeszcze się przyda?
, Szobiszowice
ocena: 5
Poszukiwany był przeze mnie dobry elektryk do przeglądu instalacji elektrycznej. Choć pan miał małe opóźnienie, to jednak przy tak dobrze wykonanej usłudze jestem skłonny wybaczyć lekkie uchybienie. W dodatku zaproponowany koszt był bardzo przystępny. Polecam jak najbardziej!
, Cielmice, Tychy
ocena: 5
W moim mieszkaniu ciągle wybijało bezpieczniki, więc skontaktowałem się z tym elektrykiem i jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego jego pracy. Na dodatek pan pracuje całodobowo, więc nie było problemu, by przyjechać do mnie pomimo późnych godzin wieczornych. Cena? Bardzo atrakcyjna jak na stawki w tym mieście. Polecam z całego serca, jeśli ktoś jeszcze nie jest zdecydowany.
, Rozbark
ocena: 5
Firma zajęła się dla mnie wymianą rozdzielni i jestem bardzo zadowolony z efektów tej współpracy, jak również z ceny, która w moim odczuciu była uczciwa. Z pewnością zwrócę się po pomoc ponownie, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, bo takich elektryków warto mieć pod ręką.
, Redłowo, Gdynia
ocena: 5
Potrzebny był mi fachowiec znający się na elektryce, bo przy pracy kilku urżądzeń elektrycznych ciągle wyrzucało mi korki w mieszkaniu. Bałem się, że w końcu może dojść do uszkodzenia instalacji, jeśli nie wezmę sprawy w swoje ręce. To pogotowie elektryczne w pełni stanęło na wysokości zadania, trafnie zdiagnozowali źródło problemu i przystąpili do zażegnania awarii. W efekcie wszystko już działa sprawnie. Dziękuję za pomoc!
, Jaroszowice
ocena: 5
Chodziło o pomiary elektryczne w domu, ponieważ od pewnego czasu zaczęły mi przychodzić okropnie wysokie rachunki za prąd. Ten fachowiec wszystko bardzo dokładnie sprawdził i wydał stosowną opinię. Jestem bardzo zadowolona z jego pomocy, która okazała się nieoceniona. Również koszt nie był bardzo wygórowany, a tego najbardziej się obawiałam. Polecam!
, Krasowy
ocena: 5
Współpracowałem z tym fachowcem w zakresie wykonania pomiaru odbiorczego i jestem szczerze zadowolony z wykonanej przez niego usługi. Ten specjalista okazał się bardzo dobrym wyborem, ponieważ bezbłędnie wskazał źródło problemu i szybko je wyeliminował. Ucieszyła mnie również stosunkowo niska cena za wykonaną usługę. Szczerze polecam jego kompleksowe usługi. Nie pożałujecie.
, Pustki Cisowskie-Demptowo, Gdynia
ocena: 5
W jednym z pomieszczeń gospodarczych od dawna nie miałem oświetlenia, więc postanowiłem zająć się jego montażem. Niestety pomimo licznych prób nie udało mi się tego dokonać, dlatego zadzwoniłem po tego elektryka. Pan błyskawicznie zajął się montażem oświetlenia, a przy okazji usunął zwarcie, do którego nieświadomie doprowadziłem. Oba zadania wykonał na piątkę z dużym plusem.
, Wilda, Poznań
ocena: 5
Potrzebowałam pilnie osoby, która zajęłaby się montażem gniazdka w przedpokoju. Wybór padł na tego fachowca i był bardzo słuszny. Praca wykonana została solidnie i uczciwie, a cena również była atrakcyjna. Pan okazał się osobą miłą, sympatyczną i rzeczową, do tego miał niezłe poczucie humoru. Polecam z całego serca każdemu w potrzebie.
, Cegielniana, Jaworzno
ocena: 5
Poszukiwany był przeze mnie elektryk do wymiany bezpiecznika w firmie. Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam skontaktować się z tym fachowcem i nie żałuję swojej decyzji. Zadanie zostało wykonane zgodnie z moimi oczekiwaniami, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Cena też była do zaakceptowania. Zdecydowanie będę polecać i sama skorzystam ponownie, jeśli zajdzie taka potrzeba.
, Rudna
ocena: 5
Nasz wysłużony przez lata bojler nagle wywołał dość poważne zwarcie. Cieszę się, że usunięcie zwarcia zleciliśmy temu fachowcowi, bo zajął się tym bardzo profesjonalnie, a przy tym sam z siebie zaproponował również naprawę bojlera, choć myśleliśmy, że będziemy musieli skazać go już na straty i będziemy skazani na zakup nowego.
, Jaroszowice, Tychy
ocena: 5
Jeden z lepszych elektryków działających w pobliżu. W moim mieszkaniu ciągle wywalało korki i nie wiedziałam, co mam z tym zrobić. Ten fachowiec od razu wiedział, gdzie leży problem. Sprawnie zajął się naprawą, a zaproponowana przez niego cena nie była wygórowana. Polecam, jeśli komuś zależy na kimś rzetelnym i tanim.
, Chojny
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony z usług tego elektryka. Nie dość, że na miejscu zjawił się jeszcze przed czasem, to sama wymiana bezpieczników nie zajęła mu dużo czasu. Wszystko wykonał solidnie, rzetelnie i profesjonalnie. Po zakończeniu pracy pozostawił po sobie porządek. Widać, że ten Pan wie co robi i przy tym nie naraża ludzi na niepotrzebne koszty. Polecam go z czystym sumieniem i zachowuję numer telefonu na przyszłość.
, Grzybowice
ocena: 5
Robiłem remont w mieszkaniu i przez przypadek przewierciłem przewody w ścianie. Pogotowie elektryczne zajęło się naprawą instalacji i jestem bardzo zadowolony z ich pracy. Zdecydowanie najlepsi elektrycy działający w okolicy. Na dodatek mają przystępne ceny, czego nie może powiedzieć o sobie konkurencja.
, Śródmieście
ocena: 5
Miałem w mieszkaniu jedną niedziałającą lampę, jednak przez sentyment zależało mi na jej naprawie. Skorzystałem więc z pomocy tego elektryka i muszę przyznać, że nie zawiódł moich oczekiwań. Naprawa lampy przebiegła całkiem sprawnie i profesjonalnie, a cena usługi nie była wygórowana. Pan w niedługim czasie pomógł mi również w instalacji domofonu w mieszkaniu. Numer telefonu oczywiście zachowałem.
, Wojszyce
ocena: 5
To się nazywa profesjonalizm! Firma stanęła na wysokości zadania, więc gorąco polecam jej usługi. Szybko zlokalizowali i usunęli zwarcie elektryczne - widać było, że wiedzą, co należy zrobić. Usunięcie awarii elektrycznej nie było dla nich najmniejszym problemem, choć uczciwie przyznam, że instalacja jest już dość przestarzała.
, Mały Kack
ocena: 5
Chciałbym serdecznie polecić firmę. Wezwałem ich do naprawy bojlera, który przestał podgrzewać wodę. Wykazali się dużą wiedzą i szybko zdiagnozowali przyczynę problemu oraz wymienili przepaloną grzałkę. Nie zawiedli również, gdy poprosiłem o dodatkową pomoc - wymiana włącznika w łazience na nowy zajęła im dosłownie chwilkę.
, Krakowiec, Gdańsk
ocena: 5
Zlecenie dotyczyło mojej instalacji elektrycznej, a konkretniej jej modernizacji. Ta firma miała dobre opinie, więc zdecydowałem się na usługę i szczerze nie żałuję tej decyzji. Nie dość, że zadanie zostało wykonane sumiennie i rzetelnie, to jeszcze cena nie uderzyła mocno w mój budżet. Polecam!
, Pohulanka
ocena: 5
Pomiary elektryczne w wykonaniu tego fachowca to pełen profesjonalizm. Zastanawiałam się, skąd brały się tak ogromne rachunki za prąd, skoro przez cały dzień nie było mnie w domu, a ten pan rozwiał moje wszystkie wątpliwości w tej sprawie. Cena za usługę też nie była wygórowana. Mam jeszcze kilka prac elektrycznych do zrobienia w domu, więc chyba już wiem, komu je powierzę. Polecam z czystym sumieniem!
, Miechowice
ocena: 5
Potrzebny mi był pilnie elektryk z uprawnieniami, ponieważ awaria prądu w mieszkaniu zdecydowanie przerosła moje umiejętności. Cieszy mnie zarówno indywidualnie podejście do każdego zlecenia, jak również cena usługi, która moim zdaniem była adekwatna do jakości. Dziękuję i polecam gorąco.
, Zgierz
ocena: 5
Ten wykonawca to bez wątpienia profesjonalista w każdym calu. Zleciłem mu jakiś czas temu naprawę instalacji elektrycznej, która nie ukrywam, miała już swoje lata i złego słowa nie mogę na niego powiedzieć. Praca wykonana została na najwyższym poziomie, z pomocą specjalistycznego sprzętu - szybko, sprawnie i bardzo dokładnie. Cena również była korzystna. Polecam.
ocena: 5
Polecam serdecznie usługi tego elektryka! Naprawdę fachowa obsługa oraz profesjonalne podejście do klienta. Moje zlecenie obejmowało wykonanie pomiarów elektrycznych, z czym panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Teraz nie mam już żadnych problemów z prądem i czuję się bezpiecznie w moim domu. Na plus zasługuje również przystępny cennik.
, Siedlce, Gdańsk
ocena: 5
Potrzebny był mi elektryk do wymiany rozdzielni i powierzyłem to zadanie temu fachowcowi, zachęcony pozytywnymi opiniami na stronie. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że teraz już wiem, skąd te wszystkie pozytywy się wzięły. To prawdziwy profesjonalista, jakiego ze świecą szukać na rynku. Jego usługi poleciłem już wszystkim znajomym i rodzinie. Dziękuję za pomoc!
, Bielszowice
ocena: 5
Pilnie potrzebowałam pomocy elektryka, bo przepalił mi się kabel w instalacji. Instalacja była dość stara, dwuprzewodowa, aluminiowa. Ci panowie wykonali taką naprawę od ręki, w dodatku zaproponowali cenę, która była w moim odczuciu całkiem korzystna. Jestem pod wrażeniem ich wysokich kwalifikacji i umiejętności w tym zakresie. Polecam, jeśli zależy wam na kimś solidnym i niedrogim. Nie pożałujecie.
, Zaborze, Zabrze
ocena: 5
Pogotowie elektryczne zawsze wzywaliśmy w ostateczności, jednak w tym przypadku nie było innego wyjścia. W wyniku nagłego zwarcia uszkodzeniu uległa część urządzeń zasilanych prądem. Panowie elektrycy bez wahania przystąpili do pracy, szybko i z niezwykłą precyzją usuwając powstałą awarię. Myśleliśmy, że cena usługi będzie wysoka, jednak ku naszemu zaskoczeniu okazała się bardzo przystępna.
, Górniki
ocena: 5
Kupiłem niedawno nowy dom na wsi, jednak jego przestarzała instalacja pozostawiała wiele do życzenia i koniecznie należało wymienić ją na nową. Wykonałem więc telefon do tego fachowca, który szybko, a przede wszystkim profesjonalnie wykonał instalację elektryczną. To terminowy, solidny oraz rzetelny elektryk z powołania, któremu warto powierzać tego typu zlecenia. Szczerze polecam jego kompleksowe usługi.
, Mańki-Wojdy
ocena: 5
Moje zlecenie obejmowało instalację trójfazową, a konkretniej mówiąc jej przegląd. Martwiłam się z początku, ile będzie kosztowała taka usługa, ale na szczęście koszt zaproponowany przez fachowca był przystępny i jak najbardziej adekwatny do wykonanej pracy. Polecam usługi tej firmy z czystym sumieniem.
, Widzew
ocena: 5
Od lat firma ta na moje zlecenie wykonuje profesjonalne pomiary elektryczne i jeszcze nigdy nie zawiodłem się na jakości ich usług. Gdy przyszła pora na montaż domofonu, wiedziałem więc doskonale, do kogo najlepiej się zgłosić. I tym razem fachowcy stanęli na wysokości zadania bez najmniejszego problemu.
, Bykowina
ocena: 5
Od jakiegoś czasu zaczęło wyrzucać różnicówkę (mam jedną na cały dom), więc skontaktowałem się z tym fachowcem, by zasięgnąć jakiejś porady w tym zakresie. Pan już telefonicznie wywarł na mnie dobre wrażenie, udzielając bardzo konkretnych i rzeczowych odpowiedzi. Umówiłem się z nim na naprawę i jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego jego pracy. Polecam z czystym sumieniem.
, Groszówka, Warszawa
ocena: 5
Polecam tego fachowca, bo to bez wątpienia specjalista od wymiany oświetlenia. Pracę wykonał terminowo, dokładnie, starannie i estetycznie, do tego okazał się osobą sumienną, rzetelną i odpowiedzialną. Dziękuję za fachowość i przystępny cennik, który w żaden sposób nie uszczuplił mojego portfela. Polecam za profesjonalne podejście do sprawy.
ocena: 5
Wprowadziłam się do nowego mieszkania i zależało mi na wydaniu opinii przez elektryka z uprawnieniami odnośnie stanu technicznego instalacji. Cieszę się, że nie musiałam długo czekać na tę usługę, bo nie ukrywam, było to dość pilne. Na plus zasługuje tutaj kultura fachowca i życzliwe podejście do klienta, tak rzadko spotykane w obecnych czasach. Gorąco polecam, bo naprawdę warto.
, Kochłowice
ocena: 5
Ta firma zajęła się montażem instalacji elektrycznej i złego słowa nie mogę powiedzieć. To profesjonaliści, jakich ze świecą szukać w obecnych czasach, na dodatek cechujący się nienaganną kulturą osobistą, co jest rzadko spotykane wśród fachowców. Cena była do zaakceptowania, choć nie ukrywam, że mogłaby być nieznacznie niższa. Tak czy siak i tak jestem zadowolona i na pewno będę polecać firmę dalej.
, Brzeźno
ocena: 5
Ten elektryk wykonywał pomiar rezystancji izolacji w moim domu i jestem bardzo zadowolony z efektów jego pracy. Wszystko dokładnie obejrzał, dodatkowo doradził, co należy zrobić, by przedłużyć żywotność mojej nieco już podstarzałej instalacji. To profesjonalista z prawdziwego zdarzenia, jakiego trudno znaleźć na rynku. Polecam z czystym sercem.
, Pawłów
ocena: 5
Ta firma elektryczna zajęła się podłączeniem instalacji elektrycznej w moim domu i z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze. Jestem pod wrażeniem wysokich kompetencji i umiejętności tych fachowców. Widać, że mają spore doświadczenie w tym temacie. Polecam, również ze względu na przystępny cennik. Konkurencja oferowała podobną usługę znacznie drożej.
, Zawodzie
ocena: 5
Lampa w mojej sypialni miała już swoje lata, więc chciałem wymienić ją na nową. Nie znam się na prądzie, więc postanowiłem skorzystać z usług elektryka. Montaż lampy wykonał z niezwykłą precyzją. To kulturalny i miły specjalista, który perfekcyjnie wywiązał się z zadania. Polecam go na przyszłość!
, Grzegórzki
ocena: 5
No ekspres! Wiadomo, że pogotowie elektryczne musi być dyspozycyjne i działać szybko, ale żeby aż tak? Od zgłoszenia awarii do przyjazdu ekipy minęło bardzo mało czasu, za co jestem niezmiernie wdzięczny, bo problem nie mógł czekać. Polecam serdecznie i dziękuję za profesjonalizm!
, Dąb, Katowice
ocena: 5
Potrzebna mi była firma elektryczna, bo w moim mieszkaniu pojawiły się iskry w gniazdku i bałam się o bezpieczeństwo swoje oraz moich domowników. Pan przyjechał, trafnie dokonał diagnozy i równie sprawnie pozbył się usterki. Problem koniec końców okazał się banalny, ale przysporzył mi trochę stresu. Dziękuję za pomoc!
, Czeladź
ocena: 5
Powierzyłem tej firmie podłączenie instalacji fotowoltaicznej i złego słowa powiedzieć nie mogę. Wszystko przebiegło zgodnie z moimi oczekiwaniami, a na efekty nie musiałem długo czekać. Na dodatek cena była naprawdę przyzwoita w porównaniu do ofert innych firm. Nic dodać, nic ująć. Polecam usługi tego serwisu elektrycznego z czystym sercem!
, Trynek
ocena: 5
Polecam serdecznie usługi tego elektryka! Naprawdę fachowa obsługa oraz profesjonalne podejście do montażu bezpieczników, a do tego terminowość i punktualność. Nie zawiódł mnie również w sytuacji, kiedy konieczne było pilne usunięcie zwarcia przewodów elektrycznych. Wszystko przebiegło sprawnie i na najwyższym poziomie. Pan sympatyczny i konkretny. Cennik usług niewygórowany w porównaniu do konkurencji.
, Śródmieście, Chorzów
ocena: 5
Jestem zadowolony z pracy, jaką wykonał dla mnie ten elektryk. Była niedziela, a w mieszkaniu nawaliły bezpieczniki. Nie mam smykałki do wykonywania tego typu zadań, dlatego postanowiłem zadzwonić do tego elektryka. Zadanie wykonał naprawdę porządnie, w niecałe 20 minut. Nie zaskoczyła mnie nawet cena usługi, która jak na weekend była naprawę satysfakcjonująca. To pan godny zaufania!
, Sopot
ocena: 5
Miałem problem polegający na tym, że po spięciu w gniazdku nie działała instalacja elektryczna. Zadzwoniłem do elektryka, by zasięgnąć jakiejś porady w tym zakresie i umówiliśmy się na termin wykonania usługi. Pan przyjechał punktualnie, trafnie zdiagnozował usterkę i wszystko solidnie naprawił. Polecam serdecznie!
, Kościuszki, Jaworzno
ocena: 5
Wezwałam na pomoc to pogotowie elektryczne, ponieważ od jakiegoś czasu pojawiały się problemy z prądem w mieszkaniu. Ci wykonawcy na miejscu zjawili się jeszcze tego samego dnia, pracę wykonali sumiennie, rzetelnie i odpowiedzialnie. Polecam każdemu w pilnej potrzebie.
, Pruszcz Gdański
ocena: 5
Zwarcie instalacji elektrycznej spowodowało, że część urządzeń elektrycznych w naszym mieszkaniu przestała działać. Wezwaliśmy więc na pomoc to pogotowie elektryczne. Panowie bez większych problemów i z niezwykłym skupieniem usunęli zwarcie. Cena jak na tak wysoką jakość usług - bardzo dobra. Teraz nie mamy już żadnych problemów w prądem i czujemy się bezpiecznie. Polecamy ich usługi!
, Radocha
ocena: 5
Pilnie zależało mi na znalezieniu elektryka z uprawnieniami do wykonania pomiarów elektrycznych. Od jakiegoś czasu zaczęłam dostawać ogromne rachunki za prąd i chciałam sprawdzić, co jest przyczyną. Ten pan rozwiał moje wszystkie wątpliwości w tym zakresie. Z zadaniem poradził sobie bezbłędnie, w dodatku miał atrakcyjne ceny. Polecam z czystym sumieniem każdemu, kto jeszcze się waha.
, Czeladź
ocena: 5
Chciałam nieco zmienić wystrój mieszkania, więc zdecydowałam się na wymianę oświetlenia. Zadzwoniłam do tego elektryka, któremu powierzyłam to zlecenie. Nie pożałowałam. Jestem bardzo zadowolona, zarówno jeśli chodzi o fachowe doradztwo, jak również o sprawnie i szybko wykonaną usługę. Polecam tego Pana z czystym sumieniem.
, Sośnica, Gliwice
ocena: 5
Naprawa bojlera od początku do końca stała na bardzo wysokim poziomie. Usunięcie zawarcia również nie sprawiło mu większego problemu. Jestem bardzo zadowolony z jakości usługi i polecam z całego serca wszystkim moim znajomym za fachowość, dokładność, sumienność i solidność.
ocena: 5
Polecam tego elektryka od pomiarów elektrycznych. Zależało mi na sprawdzeniu stanu technicznego instalacji w mojej firmie i co do pracy tego pana nie mam żadnych zastrzeżeń. To bardzo dobry fachowiec, który ma dużą wiedzę w temacie elektryki, a jego usługi cechuje wysoka jakość. Na docenienie zasługuje na pewno niewygórowany cennik.
, Niwka, Sosnowiec
ocena: 5
Pogotowie elektryczne działało w zakresie naprawy przeciętego przewodu i z zadaniem tym panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Zaproponowane przez nich działania dały pożądane efekty, a dodatkowym atutem ich działalności jest przystępny cennik, nie naciągający klienta na nie wiadomo jakie kwoty. Jak najbardziej polecam!
, Obrońców Pokoju, Gliwice
ocena: 5
Z przyjemnością polecam tego elektryka, gdyż usunął awarię elektryczną, przy której kilku jego poprzedników rozkładało ręce. Do swojego zadania podszedł rzetelnie i widać było, że ma duże doświadczenie w temacie. Zostało mu nawet jeszcze trochę czasu do kolejnego zlecenia, więc przy okazji uporał się także z naprawą domofonu.
, Trzebyczka
ocena: 5
Solidnie naprawiona instalacja elektryczna.
ocena: 5
Osobiście korzystałam z usług elektryka, tak samo jak cała moja rodzina. Będziemy dalej korzystać.
ocena: 5
Wzorowe podejście do człowieka w potrzebie. Napewno jeszcze skorzystam z usług tego elektryka.
ocena: 5
Od dwóch dni wywalało mi korki, kompletnie nie wiedziałam gdzie szukać pomocy. Zadzwoniłam do Waszego serwisu. Sytuacja miała miejsce w piątek po południu, bałam się, że zostanę bez prądu przez cały weekend. Na szczęście Pan elektryk oddzwonił po 15 minutach, a wieczorem już u mnie był i usunął awarię instalacji elektrycznej. 
ocena: 5
Elektryk - młody, myślący, z wyobraźnią, wykształcony i potrafi doradzić klientowi.
ocena: 5
Przesympatyczny człowiek i fachowy elektryk.
ocena: 4
Najlepszy serwis elektryczny dostępny w pobliżu! Wymiana skrzynki z bezpiecznikami nie sprawiła temu panu najmniejszych trudności. Widać, że zna się na swojej pracy i jest niezwykle kompetentny w tym, co robi. Na plus zasługuje również kultura osobista fachowca, tak rzadko spotykana w tych czasach. Polecam, zaś numer telefonu już zapisuję sobie na różne awaryjne sytuacje. Być może jeszcze kiedyś mi się przyda.
, Piasek, Mysłowice
ocena: 4
Ci fachowcy na moje wezwanie zajęli się awarią elektryczną w postaci uszkodzonego przewodu. Początkowo bałem się, że koszt takiej naprawy będzie wysoki, ale na szczęście zaproponowana cena nie uderzyła znacząco w mój portfel. Na dodatek zadanie zostało wykonane solidnie i z dbałością o szczegóły. Polecam ten serwis elektryczny, bo naprawdę warto.
, Marianki, Dąbrowa Górnicza
ocena: 4
Pilnie szukałem pomocy elektryka, bo przepalił mi się kabel. Nie wiedziałem, czego mogę się spodziewać, bo pierwszy raz miałem styczność z taką usterką, niemniej jednak ten fachowiec spełnił moje wszystkie oczekiwania w tym zakresie. Niesamowicie kompetentny, rzetelny i przede wszystkim uczciwy specjalista. Polecam jak najbardziej!
, Witomino, Gdynia
ocena: 4
Z usunięciem awarii elektrycznej ten wykonawca nie miał najmniejszego problemu. Pracę wykonał sumiennie i rzetelnie - od razu wiedział, w czym tkwi problem, z którym poradził sobie bardzo dobrze. Jestem w 100% zadowolony z jakości usługi oraz z przystępnej ceny. Polecam gorąco każdemu w potrzebie.
, Zalesie Dolne, Piaseczno
ocena: 4
Potrzebny był mi elektryk do wykonania pomiaru instalacji odgromowej w biurze i ten fachowiec spełnił moje wszystkie oczekiwania w tym zakresie. To profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu, który ma ogromną wiedzę z zakresu elektryki i wie, w jaki sposób wykorzystać ją w praktyce. Na dodatek cechuje go nienaganna kultura osobista i życzliwy stosunek do klienta, tak rzadko spotykane w tych czasach. Polecam!
, Kostuchna, Katowice
ocena: 4
Długo zastanawiałem się nad wyborem odpowiedniego elektryka i w końcu postanowiłem zlecić usługę temu fachowcowi. Swojej decyzji nie żałuję, ponieważ usunięcie awarii elektrycznej w jego wykonaniu to pełen profesjonalizm. Pan przyjechał do mnie ekspresowo, a samo usunięcie usterki nie było dla niego problemem, gdyż był doskonale przygotowany do swojej pracy. Polecam.
, Janów Miejski, Mysłowice
ocena: 4
Z tą firmą współpracuję już od dłuższego czasu i za każdym razem jestem zadowolona z efektów ich pracy. Wykonywali dla mnie zarówno pomiary elektryczne, jak również zajmowali się instalacją domofonu - wszystko przebiegało bez zarzutów. Warto także wspomnieć o cenach, które oferują na każdą kieszeń.
ocena: 4
Tej firmie powierzyłem montaż skrzynki z bezpiecznikami. Na plus zasługuje na pewno prędkość interwencji, bo panowie umówli się ze mną na usługę jeszcze tego samego dnia. Jedyne czego mogę się przyczepić to cena, która mogłaby być nieco niższa. Jednak przy tak dobrze wykonanym zadaniu można przymknąć na nią oko. Jak najbardziej mogę zarekomendować ten serwis.
, Sikorka, Dąbrowa Górnicza
ocena: 4
Usuwanie awarii elektrycznych nigdy nie było moją mocną stroną. Zadanie to wolałem powierzyć komuś, kto zna się na elektryce i sprawach z nią związanych. Ten specjalista okazał się bardzo dobrym wyborem, ponieważ bezbłędnie wskazał źródło problemu i szybko je wyeliminował. Ucieszyła mnie również stosunkowo niska cena za wykonaną usługę. Czego mógłbym chcieć więcej od elektryka?
ocena: 4
Moje zlecenie obejmowało podłączenie instalacji trójfazowej w mieszkaniu, z czego panowie wywiązali się bezbłędnie. Byli świetnie przygotowani do pracy, na dodatek cechowała ich niespotykana kultura osobista. Jeśli zajdzie potrzeba, na pewno zgłoszę się ponownie w przypadku mniejszych i większych prac elektrycznych. Polecam!
, Świniary
ocena: 4
Jestem bardzo zadowolona z jakości pracy oraz z kompleksowego podejścia do sprawy, a także z przystępnego cennika. Zleciłam temu wykonawcy naprawę lampy i muszę przyznać, że doskonale wywiązał się z powierzonej pracy. Polecam za fachowość, sumienność i odpowiedzialność, a także za bardzo atrakcyjny cennik, który nie uszczuplił znacząco mojego domowego budżetu.
ocena: 4
Godny polecenia elektryk od pomiarów elektrycznych. Pan sprawdził stan techniczny mojej nieco już podstarzałej instalacji w mieszkaniu i z zadaniem tym poradził sobie znakomicie. Widać, że ma doświadczenie w wykonywaniu podobnych usług, a jego działania cechuje duży profesjonalizm. W dodatku ma naprawdę przystępny cennik. Polecam!
, Górnicze
ocena: 4
Pan wymienił kilka gniazdek w moim mieszkaniu.
ocena: 4
Miałam wykonaną usługę montażu bezpieczników.
ocena: 4
Szczerze mogę polecić elektryka.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502