Elektryk Żywiec

PHU Burson Grzegorz Bury
5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa gniazdka zawsze była dla mnie pietą Achillesa. Nie inaczej było i tym razem. Postanowiłem wezwać na pomoc tego elektryka mając nadzieję, że zadanie wykona jeszcze w tym samym dniu. Nie zawiodłem się - Pan na miejsce przyjechał po 45 minutach od momentu przyjęcia wezwania, a pracę wykonał w niecałe 20 minut. Do przyjęcia była również cena usługi, która nie była wygórowana, jak na to miasto."
Bozon Electronics Bogdan Strączek
4.5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Tego elektryka wezwałem do wymiany oświetlenia w moim sklepie. Pan przedstawił telefonicznie plan działania i termin realizacji. Na miejsce przybył punktualnie, a usługę wykonał zgodnie z harmonogramem. Choć cena za wykonanie usługi mogła być nieco niższa, to i tak jestem z niej zadowolony. Polecam!"
KRAJOVA Szymon Krajewski
4.8
Liczba opinii: 76
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Brak prądu w mieszkaniu zdezorganizował całkowicie rozkład dnia. Nie mając wiedzy i doświadczenia w rozwiązywaniu tego typu problemów, postanowiłem zadzwonić do tego elektryka. Naprawa instalacji elektrycznej w jego wykonaniu przebiegła niezwykle sprawnie i solidnie. Numer telefonu do tego Pana oczywiście zachowałem i z pewnością skorzystam jeszcze nieraz z jego rzetelnych usług."
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Jeśli potrzebujesz elektryka, który sprawdzi dla Ciebie stan instalacji lub wykona usługi elektryczne innego rodzaju, nie mogłeś trafić lepiej. Wyróżnia nas ekspresowa reakcja na zgłoszenia i zaangażowanie, z którym podchodzimy do każdego zlecenia. Zadzwoń do nas, a z pewnością nie pożałujesz!
Usługi i Naprawy Elektryczne Instal Duduś Dudka Patryk
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Długo zastanawiałem się nad wymianą lamy i w końcu decyzja zapadła. Usługę powierzyłem temu elektrykowi, który jeszcze tego samego dnia zabrał się za pracę. Współpraca z nim okazała się czystą przyjemnością - wszystko odbyło się sprawnie i czysto. Od razu dało się zauważyć pełen profesjonalizm i zapał w działaniu. Polecam!"

Dzielnice Żywca, w których możesz zamówić elektryka

  1. Kocurów-Koleby
  2. Moszczanica
  3. Oczków
  4. Podlesie
  5. Rędzina
  6. Sporysz
  7. Śródmieście
  8. Zabłocie
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502