Elektryk Żywiec

Usługi Elektryczne i Serwis RTV Bozon Electronics Bogdan Strączek
4.5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Tego elektryka wezwałem do wymiany oświetlenia w moim sklepie. Pan przedstawił telefonicznie plan działania i termin realizacji. Na miejsce przybył punktualnie, a usługę wykonał zgodnie z harmonogramem. Choć cena za wykonanie usługi mogła być nieco niższa, to i tak jestem z niej zadowolony. Polecam!"
Elektryk Burson Grzegorz Bury
4.8
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa gniazdka zawsze była dla mnie pietą Achillesa. Nie inaczej było i tym razem. Postanowiłem wezwać na pomoc tego elektryka mając nadzieję, że zadanie wykona jeszcze w tym samym dniu. Nie zawiodłem się - Pan na miejsce przyjechał po 45 minutach od momentu przyjęcia wezwania, a pracę wykonał w niecałe 20 minut. Do przyjęcia była również cena usługi, która nie była wygórowana, jak na to miasto."
Usługi i Naprawy Elektryczne Instal Duduś Patryk Dudka
4.9
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Długo zastanawiałem się nad wymianą lamy i w końcu decyzja zapadła. Usługę powierzyłem temu elektrykowi, który jeszcze tego samego dnia zabrał się za pracę. Współpraca z nim okazała się czystą przyjemnością - wszystko odbyło się sprawnie i czysto. Od razu dało się zauważyć pełen profesjonalizm i zapał w działaniu. Polecam!"
Serwis Elektryczny Alarmat Monitoring Paweł Matuszny
5
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Bez wątpienia znakomity fachowiec-elektryk. Jestem w pełni zadowolona z pracy, która polegała na naprawie gniazdek w domu. Fachowość i precyzję w działaniu widać było od początku do końca trwania współpracy. Poprawek żadnych nie zgłosiłam. Polecam każdemu, również w pilnej potrzebie, bo to fachowiec solidny, odpowiedzialny i do tego tani oraz dyspozycyjny. "
Serwis będzie dostępny od dnia 01.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

2021-06-30 Żywiec
Jaka cena oraz termin byłby na sprawdzenie czy instalacja elektryczna w domu działa prawidłowo

2021-06-09 Żywiec
Dzień dobry. Czy pracownik z państwa firmy mógłby zaradzić coś na regularne wybicie bezpieczników w moim domku jednodzinnym? Jestem z zawodu sprzedawcą i nie za bardzo znam się na takich awariach elektrycznych, jednakże cieszę się, że znalazłem państwa ogłoszenie, ponieważ mam nadzieję, że uzyskam w tym miejscu fachową pomoc. Uważam, że problem leży po stronie albo zmywarki, albo lodówki, albo pralki.

2021-06-01 Żywiec
Potrzebne jest mi pogotowie elektryczne i to jak najszybciej. Sprawa bardzo pilna, mam uszkodzony przewód, wierciłem w ścianie i niestety natrafiłem na ten kabel od prądu. Żaden sprzęt elektryczny teraz w domu nie działa. Bardzo proszę o pilny kontakt.

Dzielnice Żywca, w których możesz zamówić elektryka

  1. Kocurów-Koleby
  2. Moszczanica
  3. Oczków
  4. Podlesie
  5. Rędzina
  6. Sporysz
  7. Śródmieście
  8. Zabłocie
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502