Elektryk Żyrardów

Usługi Elektryczne Elektrodom Edward Zielonko
4.8
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jakie było moje zaskoczenie, kiedy po powrocie z zakupów do domu okazało się, że wysiadły wszystkie lampy. Wezwałam więc na pomoc tego elektryka, który przyjechał jeszcze tego samego dnia. Naprawa oświetlenia nie zajęła mu dużo czasu, a cena za usługę również była bardzo przystępna. Wszystko wykonał z niezwykłą dokładnością, a po zakończonej pracy sprawdził raz jeszcze poprawność działania oświetlenia. Polecam!"
Usługi Elektryczne Bezpieczna Posesja Bogusław Pełka
4.9
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wymiana włącznika zawsze była dla mnie problemem, dlatego postanowiłem powierzyć je elektrykowi z uprawnieniami. Ten Pan zachwycił mnie znajomością zagadnień z zakresu elektryki oraz profesjonalnym podejściem do zadania. Wszystko wykonał idealnie. Polecam!"
Żyrardów
Elektryk Krasvol Energy
4.9
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Montaż rozdzielni powierzyłem temu elektrykowi, który zadanie wykonał poprawnie i dość szybko, zwłaszcza że pracy było bardzo dużo. Przekonał mnie do siebie, więc wezwałem go również do usunięcia zwarcia. Ta praca również została wykonana bardzo dobrze i w krótkim czasie. Nie mam też żadnych zastrzeżeń do ceny, która moim zdaniem była adekwatna do wykonanej pracy. Polecam szczerze tego specjalistę!"
Wybrane zlecenia

2021-07-06 Żyrardów
Dzień dobry. Szukam sprawdzonego pana elektryka z potrzebnymi uprawnieniami do wymiany instalacji. Chodzi dokładnie o instalację w przedszkolu. Budynek ma już kilkanaście lat, przeprowadzamy generalny remont, potrzebny nam jest teraz dobry fachowiec z branży elektrycznej. Zebraliśmy już kilka ofert z innych firm, czy są państwo zainteresowani podjęciem zlecenia?

2021-06-26 Żyrardów
Mój dom znajduję się w pobliżu miasta, do tablicy mam jakieś niespełna 15 km. Czy realizują państwo zlecenia także w pobliskich miejscowościach? Potrzebny jest mi kompetentny fachowiec do naprawy awarii, mam przecięty przewód od telewizora, nic nie działa.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502