Elektryk Żyrardów

EDWARD ZIELONKO
4.8
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jakie było moje zaskoczenie, kiedy po powrocie z zakupów do domu okazało się, że wysiadły wszystkie lampy. Wezwałam więc na pomoc tego elektryka, który przyjechał jeszcze tego samego dnia. Naprawa oświetlenia nie zajęła mu dużo czasu, a cena za usługę również była bardzo przystępna. Wszystko wykonał z niezwykłą dokładnością, a po zakończonej pracy sprawdził raz jeszcze poprawność działania oświetlenia. Polecam!"
Instalacje Elektro-Teletechniczne Bezpieczna Posesja Bogusław Pełka
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wymiana włącznika zawsze była dla mnie problemem, dlatego postanowiłem powierzyć je elektrykowi z uprawnieniami. Ten Pan zachwycił mnie znajomością zagadnień z zakresu elektryki oraz profesjonalnym podejściem do zadania. Wszystko wykonał idealnie. Polecam!"
Elektryk Krasvol Energy Sp. z o.o.
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Montaż rozdzielni powierzyłem temu elektrykowi, który zadanie wykonał poprawnie i dość szybko, zwłaszcza że pracy było bardzo dużo. Przekonał mnie do siebie, więc wezwałem go również do usunięcia zwarcia. Ta praca również została wykonana bardzo dobrze i w krótkim czasie. Nie mam też żadnych zastrzeżeń do ceny, która moim zdaniem była adekwatna do wykonanej pracy. Polecam szczerze tego specjalistę!"
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502