Elektryk Żory

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Tomasz Brożek
4.9
Liczba opinii: 187
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Tomasz Brożek

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Elektryk Żory
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia
"Wszystko w jak najlepszym porządku. Pan elektryk zajmował się wykonaniem instalacji elektrycznej na adaptowanym przez nas poddaszu. Fachowiec bardzo konkretny - nie naciąga, ale też nie owija w bawełnę. Mówi rzeczowo i pracuje sumiennie, a takich cenię, bo współpraca z nimi to sama przyjemność. Zdecydowanie TAK."
Żory
Najnowsze zapytania o usługi
Żory 08.01.2022
Dzień dobry potrzebuję wymienić płytę stara jest na zwykłą wtyczkę a nowa na te kabelki na moc czy jak to tam ;) ( się nie znam )
Płatność kartą Darmowa diagnoza
Brak prądu wiąże się na ogół z wieloma utrudnieniami. Specjaliści z tego zakładu elektrycznego znają wszystkie przyczyny takich awarii, a podczas wieloletniego wykonywania zawodu nauczyli się doskonale sobie z nimi radzić. Bez problemu założą żyrandole, ...
Serwis będzie dostępny od dnia 23.01.2022.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Popularne usługi
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Odpowiednia konserwacja instalacji elektrycznych i systematyczne pomiary są kluczowe, by zapewnić sobie bezpieczeństwo i dobre funkcjonowanie domowej elektryki. Jeśli szukasz elektryka z uprawnieniami, na którego można liczyć w awaryjnej sytuacji, kontakt ...
Skuteczne naprawy usterek elektrycznych, aby takie były, muszą być przeprowadzane przez świetnie przygotowanych techników, gotowych stawić czoła każdemu wyzwaniu. Jeśli szukasz sprawdzonej firmy specjalizującej się w naprawach elektrycznych, jesteś w dobrym ...
serwis niedostępny
Firma specjalizuje się w działaniach serwisowych i naprawczych dotyczących szeroko rozumianych usług hydraulicznych i elektrycznych. Posługując się specjalistycznym sprzętem oraz nieustannie zdobywanym doświadczeniem, fachowcy nie boją się żadnych ...
serwis niedostępny
Opinia
"Bardzo chętnie polecam usługi tego elektryka, gdyż jako jedyny w okolicy mnie nie zawiódł, gdy potrzebne było mi pilnie pogotowie elektryczne. Inni niby działają 24 godziny, ale gdy przyszło co do czego, nikt nie miał możliwości przyjechać. Ten Pan natomiast stanął na wysokości zadania i był u mnie bardzo szybko, by rozwiązać problem z nagłą awarią. Dziękuję!"
serwis niedostępny
Opinia
"Bardzo profesjonalny specjalista. Doskonały kontakt i ekspresowa reakcja na zgłoszenie. Takie właśnie powinny być usługi pogotowia elektrycznego! Sama usługa również na najwyższym poziomie, choć łatwo nie było. Pan bardzo rzetelny i odpowiedzialny. Znajomość swojego fachu widać od razu, a to bardzo cenię. Wyratował mnie z opresji i wytłumaczył, gdzie leżała jego prawdopodobna przyczyna. Bardzo dziękuję i polecam."
Żory
serwis niedostępny
Pytania od klientów

05.11.2021
Ile kosztowałaby wymiana włącznika do nowych żarówek led w łazience

15.08.2021
Wynajmuję pokój w mieszkaniu "studenckim". Razem z dziewczynami mamy sporo sprzętów. No i problem, bo jak jedna suszy włosy, druga odkurza to wywala nam korki. Sąsiad mówi, że to pewnie przeciążenie sieci. Można zamówić Fachowca z pogotowia elektrycznego, który nam pomoże?

07.07.2021
Dzień dobry, czy to możliwe, że nieprawidłowe podłączenie piekarnika elektrycznego mogło doprowadzić do awarii w domu? Wywala nam ciągle korki. Z żadnym sprzętem, do tej pory, nigdy nie było problemów, do momentu podłączenia piekarnika. Ile wyniesie przyjazd elektryka by usunąć awarię? Jeśli będzie taka możliwość to mógłby też Wasz serwisant prawidłowo podłączyć piekarnik?

Dzielnice Żor, w których możesz zamówić elektryka

 1. Śródmieście
 2. Zachód
 3. Kleszczówka
 4. Rowień-Folwarki
 5. Osiny
 6. Powstańców Śląskich
 7. Władysława Sikorskiego
 8. Pawlikowskiego
 9. os. Fadom
 10. Kleszczów
 11. Baranowice
 12. Rogoźna
 13. Rój
 14. Księcia Władysława
 15. 700-lecia Żor
 16. Wojciecha Korfantego
 17. os. Gwarków
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502