Elektryk Żory

F.H.U. Tomasz Brożek
4.9
Liczba opinii: 167
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wszystko w jak najlepszym porządku. Pan elektryk zajmował się wykonaniem instalacji elektrycznej na adaptowanym przez nas poddaszu. Fachowiec bardzo konkretny - nie naciąga, ale też nie owija w bawełnę. Mówi rzeczowo i pracuje sumiennie, a takich cenię, bo współpraca z nimi to sama przyjemność. Zdecydowanie TAK."
Kamil Jakubiak Consulting
4.8
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Bardzo chętnie polecam usługi tego elektryka, gdyż jako jedyny w okolicy mnie nie zawiódł, gdy potrzebne było mi pilnie pogotowie elektryczne. Inni niby działają 24 godziny, ale gdy przyszło co do czego, nikt nie miał możliwości przyjechać. Ten Pan natomiast stanął na wysokości zadania i był u mnie bardzo szybko, by rozwiązać problem z nagłą awarią. Dziękuję!"
Naprawy i Serwis Elektryczny El Monter
4.8
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Bardzo profesjonalny specjalista. Doskonały kontakt i ekspresowa reakcja na zgłoszenie. Takie właśnie powinny być usługi pogotowia elektrycznego! Sama usługa również na najwyższym poziomie, choć łatwo nie było. Pan bardzo rzetelny i odpowiedzialny. Znajomość swojego fachu widać od razu, a to bardzo cenię. Wyratował mnie z opresji i wytłumaczył, gdzie leżała jego prawdopodobna przyczyna. Bardzo dziękuję i polecam."
Artel Artur Ratajczyk
4.9
Liczba opinii: 21
Sprawdź szczegóły
Nie wiesz, gdzie znaleźć rzetelnych, posiadających odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie elektryków? Postaw na zakład Artel i zapomnij o skomplikowanych awariach instalacji elektrycznej. Szeroki zakres umiejętności, bogata praktyka zawodowa
Specjalizujemy się w działaniach serwisowych i naprawczych dotyczących szeroko rozumianych usług hydraulicznych. Posługując się specjalistycznym sprzętem oraz nieustannie zdobywanym doświadczeniem, nie boimy się żadnych zgłoszeń. Popsuta spłuczka w Rybniku,

Dzielnice Żor, w których możesz zamówić elektryka

 1. Śródmieście
 2. Zachód
 3. Kleszczówka
 4. Rowień-Folwarki
 5. Osiny
 6. Powstańców Śląskich
 7. Władysława Sikorskiego
 8. Pawlikowskiego
 9. os. Fadom
 10. Kleszczów
 11. Baranowice
 12. Rogoźna
 13. Rój
 14. Księcia Władysława
 15. 700-lecia Żor
 16. Wojciecha Korfantego
 17. os. Gwarków
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502