Elektryk Żory

Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Odpowiednia konserwacja instalacji elektrycznych i systematyczne pomiary są kluczowe, by zapewnić sobie bezpieczeństwo i dobre funkcjonowanie domowej elektryki. Jeśli szukasz elektryka z uprawnieniami, na którego można liczyć w awaryjnej sytuacji, kontakt ...
Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Tomasz Brożek
4.9
Liczba opinii: 177
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wszystko w jak najlepszym porządku. Pan elektryk zajmował się wykonaniem instalacji elektrycznej na adaptowanym przez nas poddaszu. Fachowiec bardzo konkretny - nie naciąga, ale też nie owija w bawełnę. Mówi rzeczowo i pracuje sumiennie, a takich cenię, bo współpraca z nimi to sama przyjemność. Zdecydowanie TAK."
Serwis dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Naprawy i Serwis Elektryczny El Monter
4.8
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Bardzo profesjonalny specjalista. Doskonały kontakt i ekspresowa reakcja na zgłoszenie. Takie właśnie powinny być usługi pogotowia elektrycznego! Sama usługa również na najwyższym poziomie, choć łatwo nie było. Pan bardzo rzetelny i odpowiedzialny. Znajomość swojego fachu widać od razu, a to bardzo cenię. Wyratował mnie z opresji i wytłumaczył, gdzie leżała jego prawdopodobna przyczyna. Bardzo dziękuję i polecam."
Firma specjalizuje się w działaniach serwisowych i naprawczych dotyczących szeroko rozumianych usług hydraulicznych i elektrycznych. Posługując się specjalistycznym sprzętem oraz nieustannie zdobywanym doświadczeniem, fachowcy nie boją się żadnych ...
Serwis Elektryczny Consulting Kamil Jakubiak
4.8
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Bardzo chętnie polecam usługi tego elektryka, gdyż jako jedyny w okolicy mnie nie zawiódł, gdy potrzebne było mi pilnie pogotowie elektryczne. Inni niby działają 24 godziny, ale gdy przyszło co do czego, nikt nie miał możliwości przyjechać. Ten Pan natomiast stanął na wysokości zadania i był u mnie bardzo szybko, by rozwiązać problem z nagłą awarią. Dziękuję!"
Wybrane zlecenia

2021-08-15 Żory
Wynajmuję pokój w mieszkaniu "studenckim". Razem z dziewczynami mamy sporo sprzętów. No i problem, bo jak jedna suszy włosy, druga odkurza to wywala nam korki. Sąsiad mówi, że to pewnie przeciążenie sieci. Można zamówić Fachowca z pogotowia elektrycznego, który nam pomoże?

2021-07-07 Żory
Dzień dobry, czy to możliwe, że nieprawidłowe podłączenie piekarnika elektrycznego mogło doprowadzić do awarii w domu? Wywala nam ciągle korki. Z żadnym sprzętem, do tej pory, nigdy nie było problemów, do momentu podłączenia piekarnika. Ile wyniesie przyjazd elektryka by usunąć awarię? Jeśli będzie taka możliwość to mógłby też Wasz serwisant prawidłowo podłączyć piekarnik?

Dzielnice Żor, w których możesz zamówić elektryka

 1. Śródmieście
 2. Zachód
 3. Kleszczówka
 4. Rowień-Folwarki
 5. Osiny
 6. Powstańców Śląskich
 7. Władysława Sikorskiego
 8. Pawlikowskiego
 9. os. Fadom
 10. Kleszczów
 11. Baranowice
 12. Rogoźna
 13. Rój
 14. Księcia Władysława
 15. 700-lecia Żor
 16. Wojciecha Korfantego
 17. os. Gwarków
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502