Elektryk Zielonka

Instalatorstwo Elektryczne Leszek Kolczyński
4.6
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Doskonały fachowiec z duszą na ramieniu. Pomocny i rzetelny. Zdecydowanie zasługuje na opinie, które posiada w Internecie. Niewiele czasu minęło od mojego telefonu do jego przyjazdu, a sama wymiana bezpieczników była bezproblemowa. Bardzo dziękuję za pomoc i wyratowanie nas od braku prądu. Zamrażarka nawet nie zdążyła się rozmrozić."
Elektryk Pak Info Piotr Kalinowski
4.8
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Każdy, kto miał do naprawy instalację elektryczną, wie doskonale, że najmniejszy błąd może dużo kosztować. Właśnie dlatego zdecydowałem się na usługi tego fachowca, bo słyszałem, że jest bardzo dobry w swoim fachu. Nie zawiodłem się - poradził sobie ze zleceniem profesjonalnie i przywrócił moją instalację do stanu używalności."
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne, Naprawa Okien i Drzwi Complete Trade Group Łukasz Cisło
4.9
Liczba opinii: 40
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Serwis świadczy usługi z zakresu elektryki, hydrauliki, a także serwisu drzwi oraz okien. Terminowość, słowność, precyzja i funkcjonalne rozwiązania – to wszystko jest do Twojej dyspozycji. Zadzwoń i umów się na wizytę lub konsultację z prawdziwym fachowcem.
Usługi Elektryczne Firmly Witold Ciemior
5
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Nawet najprostsze naprawy elektryczne Cię przerastają? Nic nie szkodzi, nie musisz się znać na elektryce, od tego są fachowcy. Usługi elektryczne w wykonaniu serwisu Firmly są szybkie i skuteczne. Nieistotne czy chodzi o wymianę instalacji czy też
Ekspertem od naprawy sprzętu RTV na terenie Legionowo od wielu lat jest z pewnością serwis Petrusiewicz. Możesz śmiało zlecić mu naprawę lub serwis telewizora, kina domowego, anteny czy też sprzętu audio. Wszystkie naprawy realizowane są niezwykle szybko, zgodnie
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502