Elektryk Zielonka

Instalatorstwo Elektryczne Leszek Kolczyński O nas:

Zależy Ci na trwałym usunięciu usterki elektrycznej lub podłączeniu domofonu „na już”? Skontaktuj się z pracownikiem firmy „Instalatorstwo Elektryczne Leszek Kolczyński” i zyskaj pewność, że otrzymasz fachową usługę w najbliższym możliwie terminie. Co wyróżnia nas od konkurencji? Wydłużone godziny pracy do późnych godzin wieczornych, by jeszcze lepiej dostosować się do klienta oraz niemal 30-letnie doświadczenie w kompleksowych naprawach domowej instalacji elektrycznej. Zadzwoń i umów się na wykonanie usługi na terenie Zielonki i okolic – zapraszamy!

Najwyższa jakość usług 100% Sprawdzony serwis
sprawdź więcej
Diagnoza 0 zł
Ceny od 50 zł
Szczegółowe informacje na temat dojazdu i diagnozy w cenie usługi znajdują się w wizytówkach serwisów.

szukasz rzetelnego fachowca?
Zadzwoń do nas!

616 668 967


Poniedziałek - Piątek 7.00 - 21.00
Sobota 8.00 - 16.00


LUB

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności oraz Polityką Cookies. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zadzwoń Prośba o wycenę