Elektryk Zgierz

Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 90
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Potrzebny mi był pilnie elektryk z uprawnieniami, ponieważ awaria prądu w mieszkaniu zdecydowanie przerosła moje umiejętności. Cieszy mnie zarówno indywidualnie podejście do każdego zlecenia, jak również cena usługi, która moim zdaniem była adekwatna do jakości. Dziękuję i polecam gorąco. "
Zgierz
Serwis Naprawy Urządzeń RTV i AGD Instel Marta Moraczewska, Paweł Kozłowski
4.8
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Bardzo polecam tego elektryka między innymi za krótki czas oczekiwania na podłączenie płyty indukcyjnej oraz fachową i rzeczową obsługę. Pan przez cały czas był uśmiechnięty, choć praca wcale nie była wdzięczna. Cena jak na profesjonalistę bardzo atrakcyjna, nie uszczupliła znacząco mojego budżetu. "
Usługi Hydrauliczne i Ślusarskie Maciej Dobrzyński
4.8
Liczba opinii: 21
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Szczerze polecam tego wykonawcę, bo to godny polecenia i zaufania ekspert, który do każdego zadania podchodzi indywidualnie. Jestem bardzo zadowolony z usunięcia awarii elektrycznej, a także z fachowego podejścia do klienta. Telefon zapisuję, bo lepszego wykonawcy w okolicy na pewno tak szybko nie znajdę. "
Zgierz
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne i Naprawy Klimatyzacji Mój Klimat Maciej Błaszczyk
4.7
Liczba opinii: 19
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Bardzo polecam tego Pana. Urzekła mnie jego natychmiastowa reakcja po otrzymaniu wezwania, a przede wszystkim ekspresowa oraz profesjonalna obsługa. Pan przez cały czas był uśmiechnięty, chociaż usunięcie awarii elektrycznej wymagało poświęcenia i wielu godzin pracy, ponadto kompleksowo zajął się również usunięciem zwarcia w piwnicy mojego domu. Cena jak na tak dobrze wykonaną pracę naprawę była niska. "
Zgierz, Kasprowicza
Elektryk Em-Kam Kamil Sawicki
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Potrzebny elektryk z uprawnieniami do podłączenia płyty indukcyjnej lub pomiarów elektrycznych? Zadzwoń do tego serwisu elektrycznego i pozwól działać prawdziwym fachowcom! Drobiazgowe przeglądy, trafna diagnoza usterek, precyzyjny i schludny montaż gniazdek, ...
Darmowy dojazd
Potrzebujesz pomocy doświadczonego elektryka, który sprawnie zmodernizuje Twoją instalację elektryczną? Zgłoś się do tej firmy i przekaż wszystkie zadania, które wymagają natychmiastowej interwencji. Fachowcy mają wszelkie niezbędne kwalifikacje i szybko ...
Serwis Elektryczny, Hydrauliczny i Naprawa Klimatyzatorów Jaksyl Sylwia Gebler
4.8
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Nigdy nie byłem specjalistą od prądu, dlatego postanowiłem do naprawy gniazdka wezwać kogoś, kto zna się na rzeczy. Wybór padł na tego pana i okazał się bardzo słuszny. Praca wykonana została starannie i niedrogo, więc w niedługim czasie ponownie skorzystałem z jego pomocy przy naprawie domofonu. Polecam serdecznie, kontakt zachowuję."
Zgierz
Usługi Elektryczne oraz Serwis Naprawy Urządzeń AGD i Komputerów Annatech Magdalena Stasiak
4.8
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Ten elektryk to bez wątpienia fachowiec pisany przez duże "F". Montaż bezpieczników wykonał bardzo solidnie, estetycznie i czysto. Miał ze sobą własne materiały bardzo dobrej jakości. Sprawdził się również przy wymianie włącznika, która przebiegła sprawnie i bez żadnych komplikacji. Zapomniałbym dodać, że cena była też ok. Polecam szczerze usługi tego elektryka. "
Zgierz
Usługi Elektryczne i Hydrauliczne oraz Serwis Klimatyzatorów JPG Ryszard Hamankiewicz
4.9
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Ten elektryk wykonywał dla mnie różnego rodzaju prace elektryczne. Na początku wezwałem go do usunięcia zwarcia. Zadanie wykonał niezwykle szybko i dokładnie. Następnie zleciłem mu również naprawę bojlera w łazience. Z tym również nie miał najmniejszych problemów. Wszystko wykonał terminowo."
Usługi Elektryczne, Hydrauliczne i Montażu Mebli Instal Krzysztof Krawczyk
4.8
Liczba opinii: 14
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Naprawę rozdzielni zleciłem temu elektrykowi, ponieważ sam nie miałem odpowiedniej wiedzy oraz narzędzi. Pan zadanie wykonał sumiennie oraz dokładnie, zachowując przy tym wszelkie normy bezpieczeństwa. Sam fachowiec niezwykle miły i kulturalny. Zaskoczył mnie również ceną - oczywiście na plus. Widać, że to urodzony profesjonalista, który wie co robi."
Zgierz
Serwis Elektryczny El-Monter Damian Pydyn
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Tylko profesjonalne podejście gwarantuje skuteczne oraz trwałe usunięcie usterki elektrycznej. A te, jak wiemy, nadchodzą w najmniej dogodnych momentach. Brak oświetlenia, niesprawna instalacja, konieczność montażu płyty indukcyjnej. To tylko niektóre czynności, ...
Serwis Elektryczny Wiol Aleksandra Gortych
4.7
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Szukasz rzetelnego i odpowiedzialnego elektryka? Jeszcze dzisiaj zgłoś się do tej firmy, a na pewno nie będziesz żałować swojej decyzji. Dzięki długoletniej obecności w branży fachowcy są w stanie sprawnie i solidnie wykonać każde przekazane zgłoszenie. Z ...
Serwis Elektryczny Solaris Energy Fotowoltaika
4.8
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Powierzyłem temu specjaliście wykonanie niezbędnych pomiarów elektrycznych nowo założonej instalacji. Z usługi jestem bardzo zadowolony - praca wykonana została starannie, odpowiedzialnie i sumiennie, a jej cena w żaden sposób nie uszczupliła mojego domowego budżetu. Wykonawca zajął się dla mnie również wymianą włącznika i tutaj również nie miałem do czego się doczepić. Polecam za fachowość, rzetelność i słowność. "
Wybrane zlecenia

2021-07-14 Zgierz
Zgierz, awaria instalacji elektrycznej, pilne!

2021-06-17 Zgierz
Poszukuję doświadczonego fachowca, który będzie w stanie usunąć awarię elektryczną. Jakiś sprzęt wywala mi korki. Jest tylko taki problem, że sam nie wiem który. Próbowałem wszystko wyłączyć i podłączać pokolei ale nic się w tedy nie działo. Moż któreś gniazdko nie daje rady. Kiedy mógłbym się spodziewać przybycia specjalisty?

2021-06-04 Zgierz
Witam. Mam pytanie. Jaka będzie cena przybycia elektromontera w celu zdiagnozowania problemu. Coś w domu ciągle wybija korki i nie mogę sama ustalić co to takiego. Nie znam się na prądzie i potrzebuje specjalisty, który się tym zajmie. Długo będę musiała czekać na pojawienie się kogoś? Czekam na szybką odpowiedź z Państwa strony.

Dzielnice Zgierza, w których możesz zamówić ślusarza

 1. Kurak
 2. os. Krzywie-Chełmy
 3. os. Chełmy-Adelmówek
 4. os. 650-lecia
 5. Przybyłów
 6. Stare Miasto
 7. Nowe Miasto
 8. Piaskowice-Aniołów
 9. Podleśna
 10. Proboszczewice-Lućmierz
 11. Rudunki
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502