Elektryk Zgierz

Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 39
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Potrzebny mi był pilnie elektryk z uprawnieniami, ponieważ awaria prądu w mieszkaniu zdecydowanie przerosła moje umiejętności. Cieszy mnie zarówno indywidualnie podejście do każdego zlecenia, jak również cena usługi, która moim zdaniem była adekwatna do jakości. Dziękuję i polecam gorąco. "
Instel Panaserwis s.c. Marta Moraczewska, Paweł Kozłowski
4.8
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Bardzo polecam tego elektryka między innymi za krótki czas oczekiwania na podłączenie płyty indukcyjnej oraz fachową i rzeczową obsługę. Pan przez cały czas był uśmiechnięty, choć praca wcale nie była wdzięczna. Cena jak na profesjonalistę bardzo atrakcyjna, nie uszczupliła znacząco mojego budżetu. "
4.8
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Nigdy nie byłem specjalistą od prądu, dlatego postanowiłem do naprawy gniazdka wezwać kogoś, kto zna się na rzeczy. Wybór padł na tego pana i okazał się bardzo słuszny. Praca wykonana została starannie i niedrogo, więc w niedługim czasie ponownie skorzystałem z jego pomocy przy naprawie domofonu. Polecam serdecznie, kontakt zachowuję."
ANNATECH MAGDALENA STASIAK
4.8
Liczba opinii: 22
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Ten elektryk to bez wątpienia fachowiec pisany przez duże "F". Montaż bezpieczników wykonał bardzo solidnie, estetycznie i czysto. Miał ze sobą własne materiały bardzo dobrej jakości. Sprawdził się również przy wymianie włącznika, która przebiegła sprawnie i bez żadnych komplikacji. Zapomniałbym dodać, że cena była też ok. Polecam szczerze usługi tego elektryka. "
Serwis będzie dostępny od dnia 01.08.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
JPG RYSZARD HAMANKIEWICZ
4.9
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Ten elektryk wykonywał dla mnie różnego rodzaju prace elektryczne. Na początku wezwałem go do usunięcia zwarcia. Zadanie wykonał niezwykle szybko i dokładnie. Następnie zleciłem mu również naprawę bojlera w łazience. Z tym również nie miał najmniejszych problemów. Wszystko wykonał terminowo."
Usługi Elektryczne, Hydrauliczne i Montażu Mebli Instal Krzysztof Krawczyk
4.8
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Naprawę rozdzielni zleciłem temu elektrykowi, ponieważ sam nie miałem odpowiedniej wiedzy oraz narzędzi. Pan zadanie wykonał sumiennie oraz dokładnie, zachowując przy tym wszelkie normy bezpieczeństwa. Sam fachowiec niezwykle miły i kulturalny. Zaskoczył mnie również ceną - oczywiście na plus. Widać, że to urodzony profesjonalista, który wie co robi."
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne i Naprawy Klimatyzacji Mój Klimat Maciej Błaszczyk
4.7
Liczba opinii: 19
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Bardzo polecam tego Pana. Urzekła mnie jego natychmiastowa reakcja po otrzymaniu wezwania, a przede wszystkim ekspresowa oraz profesjonalna obsługa. Pan przez cały czas był uśmiechnięty, chociaż usunięcie awarii elektrycznej wymagało poświęcenia i wielu godzin pracy, ponadto kompleksowo zajął się również usunięciem zwarcia w piwnicy mojego domu. Cena jak na tak dobrze wykonaną pracę naprawę była niska. "
Serwis będzie dostępny od dnia 01.09.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Szukasz rzetelnego i odpowiedzialnego elektryka? Jeszcze dzisiaj zgłoś się do firmy Gortych, a na pewno nie będziesz żałować swojej decyzji. Dzięki naszej blisko 25-letniej obecności w branży jesteśmy w stanie sprawnie i solidnie wykonać każde przekazane
Fachowe, solidne i godne polecenia usługi elektryczne w Skierniewicach zapewni Ci „Zakład Elektroinstalacyjny Leszek Bajołek”. To rodzinna firma z kilkuletnim doświadczeniem i dużym bagażem wiedzy technicznej o tym, jak rozwiązywać elektryczne usterki
Stara instalacja elektryczna w domu jest niemal jak bomba z opóźnionym zapłonem. Może nie wybuchnie, ale z pewnością brak prądu zaskoczy Cię w najmniej oczekiwanym momencie. W tych i innych sytuacjach postaw na solidne usługi elektryczne,

Hydroks Ilona Malingowska

Elektryk Zgierz
Myślisz o montażu nawiewników w swoich oknach? A może chcesz wymienić szybę w oknie plastikowym? Niezależnie od rodzaju okna i usterki, jesteśmy w stanie szybko Ci pomóc. Jesteśmy jednym z liderów, dzięki zaangażowaniu, precyzji
Opinia o fachowcu:
"Powierzyłem temu specjaliście wykonanie niezbędnych pomiarów elektrycznych nowo założonej instalacji. Z usługi jestem bardzo zadowolony - praca wykonana została starannie, odpowiedzialnie i sumiennie, a jej cena w żaden sposób nie uszczupliła mojego domowego budżetu. Wykonawca zajął się dla mnie również wymianą włącznika i tutaj również nie miałem do czego się doczepić. Polecam za fachowość, rzetelność i słowność. "
Wybrane zlecenia

Zgierz
Zgierz, awaria instalacji elektrycznej, pilne!

Dzielnice Zgierza, w których możesz zamówić ślusarza

 1. Kurak
 2. os. Krzywie-Chełmy
 3. os. Chełmy-Adelmówek
 4. os. 650-lecia
 5. Przybyłów
 6. Stare Miasto
 7. Nowe Miasto
 8. Piaskowice-Aniołów
 9. Podleśna
 10. Proboszczewice-Lućmierz
 11. Rudunki
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502