Elektryk Września

Usługi Elektryczne i Serwis Bram Elinstal Karol Graczyk
5
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Twoja instalacja elektryczna wymaga naprawy? Tu lepiej nie próbować działać po omacku i bez doświadczenia, więc postaw na sprawdzonego elektryka. Pracujący w tej firmie elektrycy mogą się pochwalić wieloletnim stażem, dlatego solidnie wykonają każdą naprawę ...
Usługi Elektryczne Artur Kolski
5
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Elektryka nigdy nie była moją mocną stroną, dlatego montaż bezpieczników poleciłem temu elektrykowi. Zadanie wykonał terminowo, rzetelnie i solidnie. Pan był kulturalny i miał poczucie humoru. Po zakończonej pracy wszystko dokładnie uporządkował. Numer telefonu oczywiście zachowałem. Polecam serdecznie jego fachowe usługi."
Września
Serwis Elektryczny i Hydrauliczny Sommerrey
4.7
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Jakość od początku do końca stała na bardzo wysokim poziomie, z terminem nie było problemu, do tego doszedł również atrakcyjny cennik, który w żaden sposób nie odbił się na moim domowym budżecie. Polecam gorąco za fachowo wykonaną naprawę bojlera. Telefon zapisuję sobie na przyszłość."
Września
Serwis będzie dostępny od dnia 01.12.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Jako serwis elektryczny z wieloletnim doświadczenie fachowcy skutecznie radzą sobie z najbardziej skomplikowanymi wyzwaniami z tego zakresu. To właśnie dzięki takiej postawie brak prądu, podobnie jak prostsze elektryczne zdania takie jak wymiana gniazdek lub ...

Elektryk Mariusz Budzyński

Elektryk Września
W Twoim domu pojawiła się poważna awaria elektryczna, która wymaga pilnej interwencji? Nie czekaj, tylko skorzystaj z usług solidnego i znającego się na sprawie elektryka. Ta firma to znany i ceniony na lokalnym rynku serwis elektryczny, który błyskawicznie ...
Naprawa i Serwis Kuchenek i Piekarników Dom Gaz
4.9
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Ten elektryk wykonywał dla mnie montaż oświetlenia. Zadanie wykonał z niezwykłą starannością i zaangażowaniem. Kompleksowo zajął się także usunięciem zwarcia w moim mieszkaniu. Ten wysokiej klasy fachowiec bardzo dobrze spełnił moje oczekiwania. Potwierdzam nie tylko wysoki poziom usług, ale również kultury osobistej. Z takim specjalistą aż chce się współpracować."
Wybrane zlecenia

2021-08-23 Września
W moim mieszkaniu cały czas wyrzuca korki i nie wiem co mam zrobić bo mieszkam sama i nie znam się na tej całej elektryce. Czy państwo z pogotowia elektrycznego mogą do mnie teraz przyjechac? Jaki jest aktualnie czas oczekiwania na pogotowie elektryczne 24h?

2021-07-21 Września
Pilne!! Na naszej klatce w bloku podczas jej remontu zostały przewiercone prawdopodobnie dwa przewody elektryczne, tak to jest z tymi fachowcami. W części mieszkań w naszym bloku nie ma teraz energii elektrycznej. Kiedy najszybciej pogotowie elektryczne może do nas przyjechać i naprawić przewiercone przewody?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502