Elektryk Wrocław

Elektryk P.H.U. Pro Efect Łukasz Wojciechowski
4.8
Liczba opinii: 26
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
22.03.2021 Wrocław Brochów
Miałem w mieszkaniu jedną niedziałającą lampę, jednak przez sentyment zależało mi na jej naprawie. Skorzystałem więc z pomocy tego elektryka i muszę przyznać, że nie zawiódł moich oczekiwań. Naprawa lampy przebiegła całkiem sprawnie i profesjonalnie, a cena usługi nie była wygórowana. Pan w niedługim czasie pomógł mi również w instalacji domofonu w mieszkaniu. Numer telefonu oczywiście zachowałem.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
'ELVIS
4.7
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
09.02.2021 Wrocław Nowy Dwór
Zdecydowałem się na zakup płyty indukcyjnej, jednak konieczne było również jej profesjonalne podłączenie. Zadanie to zleciłem temu elektrykowi. Podłączenie płyty indukcyjnej nie zajęło mu zbyt dużo czasu, a efekt widoczny był zaraz po zakończeniu pracy. Widać od razu, że pan nie pierwszy raz miał do czynienia z tego typu zleceniem.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Elektryczne Justyna Koryciak
4.7
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
18.02.2021 Wrocław Pawłowice
Niedawno w moim mieszkaniu pojawił się problem z bezpiecznikami. Nie tracąc czasu, postanowiłem skorzystać z pomocy tego elektryka, licząc że szybko zajmie się usterką. Pan przyjechał w umówionym terminie i w ciągu zalewnie kilkunastu minut wymienił bezpieczniki. Humor mu dopisywał, a cena za usługę była naprawdę niska. Polecam jego usługi każdemu, kto ma podobne problemy.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Profesjonalny serwis RTV i usług elektrycznych jest przez nas świadczony na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy z elektryką lub sprzętem RTV, a na pewno Ci pomożemy!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Paweł Szymczak
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
21.03.2021 Wrocław Przedmieście Oławskie
Moje gniazdka wymagały naprawy. Konieczny był również pomiar rezystancji uziemienia. Potrzebny mi był elektryk z uprawnieniami, więc postanowiłem skorzystać z pomocy tego specjalisty. Pan zareagował bardzo szybko na moje zgłoszenie i w niedługim czasie rozwiązał problemy. Polecam z czystym sumieniem tego wykonawcę!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Elektryczne i Naprawy AGD Visan-home Andrzej Niemczyk
4.7
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
19.02.2021 Wrocław Stare Miasto
Przez niedziałający bojler miałem problem z dostępem do ciepłej wody w domu. Zadzwoniłem więc do tego elektryka. Pan przyjechał bardzo szybko mimo późnych godzin nocnych i niezwykle sprawnie poradził sobie z naprawą bojlera, za co bardzo mu dziękuję. Cena również bardzo przyzwoita, jak na taką pracę i późną porę.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Ile kosztuje usługa elektryka 24h??

2021-02-27 Wrocław, Aleja Piastów
Mam uszkodzony przewód, który ciągnie się od salonu do sypialni. Cała instalacja legła w gruzach, nic nie działa, nie ma w ogóle prądu, proszę o interwencję elektryka i wstępną wycenę.

Jaki koszt serwisu podłączenia elektrycznego

2020-12-31 Wrocław, Krzyki
Dzień dobry. Mam problem z włącznikiem różnicowo-prądowym, wyrzuciło nam przed chwilą tak zwaną różnicówkę. Szukam serwisanta, chciałbym się dowiedzieć, ile kosztowałaby taka naprawa i na kiedy można byłoby się umówić? Liczę na szybką odpowiedź z Państwa strony.

Szukam elektromontera

2020-12-20 Wrocław, Psie Pole, Gorlicka
Dzień dobry, szukam fachowca od wymiany rozdzielni bezpiecznikowej. Na ten moment posiadam rozdzielnie ze starej topikowej i chce wymiany na na trochę bardziej teraźniejszą bezpieczniki automatyczne. Czy po wykonanej pracy wystawiają Państwo zaświadczenie o tym, że wykonała to uprawniona osoba wykonywała?

Szukam elektryka z uprawnieniami

2020-11-04 Wrocław
Witam, poszukuje serwisu, który zajmie się elektryką w moim starym domu. Od roku zbieram się, aby znależć ekipę od wymiany instalacji na nową. Muszę się już zająć się tym tematem, ponieważ może dojść do tragedii. Czy moglibyście mi przedstawić ofertę tej usługi? Jaki jest czas oczekiwania na wykonanie?

Jaka cena za serwis sprzętu elektrycznego?

2020-10-26 Wrocław, Stabłowice
Ostatnio po remoncie mieszkania na nowo podłączyliśmy piekarnik. Niestety chyba mąż zrobił to nieumiejętnie, ponieważ urządzenie teraz nie chce się włączyć. Ile kosztowałby przegląd i ewentualna naprawa, bądź też nowy montaż?

Jaki koszt za ponowne podłączenie kuchenki elektrycznej

2020-10-20 Muchobór, Wrocław
Szukam fachowca, który zna się na urządzeniach elektrycznych i ma pojęcie na temat zwarć. Moim problemem jest płyta ceramiczna, gdy się ją włączy bardzo często wyrzuca nam korki w całym domu. Jest to nowe urządzenie, być może zostało źle podłączone. Prosimy o pomoc.

Jak szybko mogę liczyć na usunięcie awarii?

2020-08-23 Dokerska, Wrocław
Witam, kilka minut temu, po włączeniu i miksera, i czajnika zrobiło nam się zwarcie. W całym mieszkaniu nie ma prądu. Mąż sprawdzał skrzynkę na korytarzu, dzwoniliśmy do spółdzielni, ale mamy problem rozwiązać we własnym zakresie. Czy mają państwo dostępnego fachowca, który by nam szybko pomóc?

Jaki jest czas oczekiwania na naprawę podłączenia elektrycznego

2020-08-10 Kleczków, Staszica, Wrocław
Proszę mi powiedzieć, ile trzeba czekać na przjazd serwisanta, który zna się na elektryce? Mieszkam w centrum miasta, mam problem z urządzeniami w mieszkaniu, które regularnie robią zwarcia, dlatego zależałoby mi na czasie. Nie wiem, dokładnie, o jakie sprzęty chodzi, dlatego ktoś musiałby to sprawdzić fachowym okiem.

Serwis elektryczny szybko potrzebny

2020-07-19 Mościckiego, Wrocław
Czy za pośrednictwem Waszej strony internetowej mogę zamówić fachowca od elektryki, który ma wolne terminy i jest w stanie szybko mi pomóc? Mam w mieszkaniu spięcie i pilnie potrzebuję pomocy.

Elektryk z uprawnieniami pilnie potrzebny!

2020-07-07 Grabiszyn, Krucza
Szukam serwisanta, który może przyjechać na interwencję elektryczną do mojego mieszkania jeszcze dziś, ponieważ cały czas mój czajnik powoduje takie zwarcie, że wyrzuca mi korki. Pomoże ktoś?

Dzielnice Wrocławia, w których możesz zamówić elektryka

  1. Fabryczna
  2. Krzyki
  3. Śródmieście
  4. Psie Pole
  5. Stare Miasto

Każdy użytkownik wie, jak ważna jest sprawna instalacja elektryczna. Niestety, wielu z nas tę wiedzę nabywa dopiero wtedy, gdy pogotowie elektryczne i jego błyskawiczna wizyta są niezbędne. Nie tylko nagłe awarie, są powodem do wezwania elektryka. Wykwalifikowani specjaliści, których wezwiesz, korzystając z Naprawek.pl, nie będą nimi tylko z nazwy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, a także doskonałemu przygotowaniu sprzętowemu, poradzą sobie z każdym możliwym problemem w twojej instalacji. Jeśli cenisz sobie wygodę i elastyczne podejście do potrzeb klienta, to z pewnością zechcesz skorzystać z możliwości ustalenia ceny oraz terminu bezpośrednio z proponowanym przez Naprawek.pl wykonawcą. Wiemy też, jak istotna jest dla Ciebie możliwość wyboru, dlatego o niektórych wykonawcach przeczytasz opinie na naszej stronie internetowej. Możliwe, że i Ty znajdziesz się w gronie losowo wybieranych klientów, do których telefonujemy, prosząc o ocenę sposobu, w jaki przebiegała praca serwisanta. Z naszej pomocy w znalezieniu wykwalifikowanego specjalisty, każdego miesiąca korzystają tysiące klientów, którzy na pewno byli zgodni co do tego, że określenie „złota rączka” doskonale pasuje do techników polecanych przez Naprawek.pl. Fabryczna, Krzyki, Śródmieście, Psie Pole, Stare Miasto – w każdej z tych dzielnic, w każdym zakątku Wrocławia, możesz liczyć na fachową pomoc elektryczną.

Wrocław to miasto, o którym można opowiadać bez końca, a jego historia jest bogata w rozmaite ciekawostki. Jedną z nich może być najstarsza restauracja w Europie, która mieści się w piwnicach wrocławskiego ratusza, jej początki datuje się na 1273 rok. U podstaw jej historii leży smak legendarnego świdnickiego piwa, które aż do końcówki XVI wieku było jednym z najpopularniejszych trunków w tej części Europy. Stąd nazwa lokalu – Piwnica Świdnicka, goszcząca przez 730 lat swego istnienia królów, książęta oraz artystów z najwyższej półki, takich jak min. Goethe czy Chopin. Fascynujący jest fakt, że nie niezależnie od zawirowań politycznych, przez tak długi okres, to miejsce stanowiło bardzo ważny punkt na mapie kulinarnej Wrocławia. Do dziś w jednej z jej sal widnieje napis powtarzany z dumą przez wielu Wrocławian głoszący „Kto nie był w Piwnicy Świdnickiej, ten nie był we Wrocławiu”. W tej restauracji oświetlenie elektryczne założono w 1906 roku przy okazji jednego z wielu generalnych remontów, jakie przeszło to miejsce.

Nie mamy zbyt wielu informacji, jak wtedy wyglądała praca elektryka, zapewne pomiary elektryczne podobnie zresztą jak przyłącze elektryczne, mogły być pojęciami zupełnie inaczej rozumianymi przez ówczesnych specjalistów. Mury niestety nie potrafią mówić, więc nie dowiemy się, jak przebiegało zakładanie instalacji elektrycznej w najstarszej europejskiej restauracji na wrocławskim rynku. Możesz jednak się dowiedzieć, w jaki sposób szybko i sprawnie działają elektrycy ze strony Naprawek.pl. Co prawda nie znajdzie się wśród nich żaden elektryk samochodowy, ale na pewno będzie odpowiedzialny fachowiec od wszystkich elektrycznych perturbacji. Usługi elektryczne na najwyższym poziomie? Skontaktuj się z nami!

Zobacz również inne usługi w mieście Wrocław

732 080 502