Elektryk Wrocław

Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 90
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Miałem w mieszkaniu jedną niedziałającą lampę, jednak przez sentyment zależało mi na jej naprawie. Skorzystałem więc z pomocy tego elektryka i muszę przyznać, że nie zawiódł moich oczekiwań. Naprawa lampy przebiegła całkiem sprawnie i profesjonalnie, a cena usługi nie była wygórowana. Pan w niedługim czasie pomógł mi również w instalacji domofonu w mieszkaniu. Numer telefonu oczywiście zachowałem."
Wojszyce
Usługi Elektryczne i Hydrauliczne Elvis Mariusz Michalec
4.4
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Zdecydowałem się na zakup płyty indukcyjnej, jednak konieczne było również jej profesjonalne podłączenie. Zadanie to zleciłem temu elektrykowi. Podłączenie płyty indukcyjnej nie zajęło mu zbyt dużo czasu, a efekt widoczny był zaraz po zakończeniu pracy. Widać od razu, że pan nie pierwszy raz miał do czynienia z tego typu zleceniem."
Gaj, Wrocław
Zakres usług
Usługi Elektryczne Justyna Koryciak
4.7
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Niedawno w moim mieszkaniu pojawił się problem z bezpiecznikami. Nie tracąc czasu, postanowiłem skorzystać z pomocy tego elektryka, licząc że szybko zajmie się usterką. Pan przyjechał w umówionym terminie i w ciągu zalewnie kilkunastu minut wymienił bezpieczniki. Humor mu dopisywał, a cena za usługę była naprawdę niska. Polecam jego usługi każdemu, kto ma podobne problemy."
Bieńkowice
Usługi Elektryczne i Naprawy AGD Visan-Home Andrzej Niemczyk
4.6
Liczba opinii: 16
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Przez niedziałający bojler miałem problem z dostępem do ciepłej wody w domu. Zadzwoniłem więc do tego elektryka. Pan przyjechał bardzo szybko mimo późnych godzin nocnych i niezwykle sprawnie poradził sobie z naprawą bojlera, za co bardzo mu dziękuję. Cena również bardzo przyzwoita, jak na taką pracę i późną porę."
Nadodrze
Serwis Elektryczny Paweł Szymczak
4.8
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Moje gniazdka wymagały naprawy. Konieczny był również pomiar rezystancji uziemienia. Potrzebny mi był elektryk z uprawnieniami, więc postanowiłem skorzystać z pomocy tego specjalisty. Pan zareagował bardzo szybko na moje zgłoszenie i w niedługim czasie rozwiązał problemy. Polecam z czystym sumieniem tego wykonawcę!"
Psie Pole
Brak prądu? Konieczna naprawa instalacji elektrycznej? A może chodzi o pomiary elektryczne? Zarówno na te, jak i na wiele innych Twoich elektrycznych potrzeb, ten serwis odpowie szybko i zdecydowanie. Jako nowoczesna i sprawdzona firma fachowcy gwarantują, że ...
Usługi Elektryczne i Serwis RTV Esib
4.8
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Zleciłam temu wykonawcy wymianę włączników w mieszkaniu i jestem zadowolona z wykonanej pracy. Fachowiec pracę wykonał w określonym czasie, do tego okazał się osobą sumienną, solidną i odpowiedzialną, pracę wykonał w określonym czasie i pozostawił po sobie porządek. Doskonale poradził sobie również z wymianą bezpieczników. Dziękuję za fachowo wykonaną pracę i polecam gorąco każdemu w potrzebie."
Psie Pole, Wrocław
Wybrane zlecenia

2021-10-15 Wrocław
Jaki jest koszt montażu żyrandola?

2021-10-13 Wrocław
Dzień dobry, chciałbym zapytać o orientacyjny koszt wymiany dwóch sufitowych lamp oświetlenia awaryjnego, oraz podświetlanego znaku drogi ewakuacyjnej. Świetlówkowe lampy dwufunkcyjne wpuszczone w sufit chcielibyśmy zostawić, jako lampy oświetleniowe, a obok zainstalować LED-owe lampy prostokątne pełniące tylko funkcję lamp awaryjnych. Dodatkowo na środku sali sprzedażowej (ok. 5m od najbliższej istniejącej lampy awaryjnej) chcielibyśmy dołożyć jeszcze jedna lampę awaryjną. Sufit znajduje się na wysokości 3,5m i wykonany jest w większości z ażurowej kratki metalowej, co powinno ułatwić pracę, oraz montaż lamp. Proszę o orientacyjną wycenę takiej usługi razem z materiałem. W przypadku pytań pozostaję do Państwa dyspozycji pod telefonem kontaktowym.

2021-10-11 Wrocław
Mam problem z wyłącznikiem różnicowo prądowym na tablicy rozdzielczej, nie mogę używać kilku gniazdek gdyż ten wyłącznik nie pozwala się załączyć. Dom jest w Wilkszynie, pierwsza wioska za Wrocławiem w kierunku na Miękinię.

2021-10-05 Stablowice
Do montażu ok 15 lamp ( w tym 1 duży kinkiet). Jaka byłaby cena usługi i możliwy termin wykonania? Pozdrawiam, Anna K.

2021-09-20 Wrocław
Dzień dobry, mam do zawieszenia lampę w kuchni. Adres : Kępa Mieszczańska Termin Piątek 24.09.2021 Proszę o podanie ceny za usługę . Pozdrawiam Izabela S.

2021-09-20 Wrocław
Dzień dobry, potrzebuję podpiąć domofon oraz dzwonek do drzwi w mieszkaniu. Czy jest Pan w stanie wykonać taką usługę i jaki byłby to koszt?

2021-09-20 Milicka
Wymiana kabla/pociągnięcie nowego kabla PEN po upalonym zerze.

2021-09-17 Wrocław
Dzień dobry, poszukuję elektryka z uprawnieniami który przerobilby i podłączył płytę indukcyjna z siły na 230V.

2021-09-17 Wrocław
Witam. Potrzebuje elektryka z lutownica do podpiecia taśmy LED w kuchni pod szafkami, Miejsce - Wrocław . Ewentualnie lutownice mamy tylko nie wiem czy jest odpowiednią. Pozdrawiam

2021-09-16 Wrocław
Należy nawiercać nowy otwór w ścianie i położyć nowy przewód łączący domofon w mieszkaniu z " puszką " na korytarzu ok. 3 m . Interesuje mnie mniej więcej koszt i termin. Rejon Wrocław - Borek

2021-09-13 Wrocław
naprawa domofonu lub załozenie nowego ile to orientacyjnie kosztuje

2021-09-12 Wrocław
Dzień dobry, jaki jest koszt i termin realizacji udrożnienia zlewu, Partynice, Wrocław?

2021-09-10 Wrocław
Czy jest możliwość przyjazdu jutro?? I jaki jest koszt naprawy domofonu?

2021-09-03 Wrocław
Zamonowanie gniazdka do rutera w skrzynce z korkami

2021-09-03 Wrocław
Montaz gniazdka do podlączenia internetu

2021-09-01 Wrocław
Witam, mam uszkodzony domofon. Nie dzwoni sygnał w mieszkaniu. Chciałabym dowiedzieć się orientacyjnie, ile kosztowałaby naprawa domofonu i w jakim możliwym terminie można byłoby usunąć usterkę? Będę wdzięczna za rzeczową odpowiedź. Anna

2021-09-01 Wrocław
Witam, światło nie działa mi w łazience, gdy zapalam plafon. Po wymianie żarówki wysadzone zostały korki. Ten problem powstał na skutek zalania mieszkania przez sąsiada. Chciałabym dowiedzieć się, jaki byłby koszt usunięcia tej awarii i jaki możnaby było ustalić termin naprawy? Będę wdzięczna za rzeczową odpowiedź. Anna

2021-08-24 Wrocław
Dzień dobry) Czy może pan zainstalować szklano-ceramiczną płytę? Ile to będę kosztować? Na kiedy możemy się umówić?

2021-08-17 Wrocław
Dobry wieczór Czy pracuje Pan w godzinach nocnych? Potrzebuję elektryka dzisiaj na godzinę 23:00-23:30 do zdiagnozowania i naprawy wyskakujących korków w cukierni Pozdrawiam

2021-08-12 Kobyłka
podłaćznie płyty indukcyjnej oraz piekarnika

2021-08-10 Poznań
Moja kuchenka i zmywarka nie są podłączone do prądu, nie umiem gotować, nie umiem zmywać naczyń.

2021-07-22 Wrocław
Koszt podłączenia płyty indukcyjnej ?

2021-07-20 Wrocław
Jaki jest koszt poprawnego podłączenia jednego włącznika światła? Jest odłączone z w jednym pokoju, a przez to światła nie ma w całym mieszkaniu.

2021-07-15 Wrocław
Szukam fachowca do zainstalowania lustra z podświetleniem Led w łazience, przeniesienia dwóch kinkietów i wymiany lampy sufitowej. Proszę o wycenę takiej usługi. Pozdrawiam, Magda

2021-07-13 Wrocław
Witam, ile kosztuje wymiana gniazdka elektrycznego?

2021-07-12 Wrocław
Witam, potrzebuję żeby sprawdził Pan przewody elektryczne bo brama wjazdową nie chce się otwierać.

2021-07-03 Wrocław
Kiedy możliwy jest dojazd i jaka cena na Grabiszyńską. Częściowo wyłączył się prąd w salonie fryzjerskim.

2021-06-30 Wrocław
Witam, Wróciłam wczoraj w nocy do mieszkania i okazało sie ze nie ma prądu tylko u mnie, na klatce schodowej i u sąsiadów jest. Bezpieczniki sa w pozycji ON wiec to raczej nie to. Rachunki sa opłacone a nawet nadpłacone wiec odcięcie prądu z tego powodu nie wchodzi w grę, Proszę o podanie informacji o potencjalnym koszcie i terminie naprawy awarii? Pozdrawiam Justyna

2021-06-30 Wrocław
Witam serdecznie chciałabym się dowiedzieć ile kosztowałaby naprawa 2 lub 3 gniazdek elektrycznych/kontaktów. W jednym problem polega na tym ze nie działa prąd, natomiast 2 pozostałe są po prostu niestabilne (odchodzą od ściany i trzeba bardzo uważać gdy coś odpinamy). Z góry dziękuje za odpowiedź Pozdrawiam Paulina K.

Ile kosztuje usługa elektryka 24h??

2021-02-27 Wrocław, Aleja Piastów
Mam uszkodzony przewód, który ciągnie się od salonu do sypialni. Cała instalacja legła w gruzach, nic nie działa, nie ma w ogóle prądu, proszę o interwencję elektryka i wstępną wycenę.

Dzielnice Wrocławia, w których możesz zamówić elektryka

  1. Fabryczna
  2. Krzyki
  3. Śródmieście
  4. Psie Pole
  5. Stare Miasto

Elektryków wzywamy najczęściej w przypadku pojawienia się awarii elektrycznych, z którymi nie jesteśmy w stanie poradzić sobie samodzielnie. Na stronie Naprawek.pl znaleźć można solidnych i sumiennych wykonawców z Wrocławia, którzy dokładają wszelkich starań, by świadczyć wysokiej jakości usługi elektryczne. To wyróżnieni technicy, którzy cenieni są przede wszystkim za sprawną realizację zleceń, a także za krótki termin realizacji.

Każdy użytkownik wie, jak ważna jest sprawna instalacja elektryczna. Niestety, wielu z nas tę wiedzę nabywa dopiero wtedy, gdy pogotowie elektryczne i jego błyskawiczna wizyta są niezbędne. Nie tylko nagłe awarie, są powodem do wezwania elektryka. Wykwalifikowani specjaliści, których wezwiesz, korzystając z Naprawek.pl, nie będą nimi tylko z nazwy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, a także doskonałemu przygotowaniu sprzętowemu, poradzą sobie z każdym możliwym problemem w twojej instalacji. Jeśli cenisz sobie wygodę i elastyczne podejście do potrzeb klienta, to z pewnością zechcesz skorzystać z możliwości ustalenia ceny oraz terminu bezpośrednio z proponowanym przez Naprawek.pl wykonawcą. Wiemy też, jak istotna jest dla Ciebie możliwość wyboru, dlatego o niektórych wykonawcach przeczytasz opinie na naszej stronie internetowej. Możliwe, że i Ty znajdziesz się w gronie losowo wybieranych klientów, do których telefonujemy, prosząc o ocenę sposobu, w jaki przebiegała praca serwisanta. Z naszej pomocy w znalezieniu wykwalifikowanego specjalisty, każdego miesiąca korzystają tysiące klientów, którzy na pewno byli zgodni co do tego, że określenie „złota rączka” doskonale pasuje do techników polecanych przez Naprawek.pl. Fabryczna, Krzyki, Śródmieście, Psie Pole, Stare Miasto – w każdej z tych dzielnic, w każdym zakątku Wrocławia, możesz liczyć na fachową pomoc elektryczną.

Wrocław to miasto, o którym można opowiadać bez końca, a jego historia jest bogata w rozmaite ciekawostki. Jedną z nich może być najstarsza restauracja w Europie, która mieści się w piwnicach wrocławskiego ratusza, jej początki datuje się na 1273 rok. U podstaw jej historii leży smak legendarnego świdnickiego piwa, które aż do końcówki XVI wieku było jednym z najpopularniejszych trunków w tej części Europy. Stąd nazwa lokalu – Piwnica Świdnicka, goszcząca przez 730 lat swego istnienia królów, książęta oraz artystów z najwyższej półki, takich jak min. Goethe czy Chopin. Fascynujący jest fakt, że nie niezależnie od zawirowań politycznych, przez tak długi okres, to miejsce stanowiło bardzo ważny punkt na mapie kulinarnej Wrocławia. Do dziś w jednej z jej sal widnieje napis powtarzany z dumą przez wielu Wrocławian głoszący „Kto nie był w Piwnicy Świdnickiej, ten nie był we Wrocławiu”. W tej restauracji oświetlenie elektryczne założono w 1906 roku przy okazji jednego z wielu generalnych remontów, jakie przeszło to miejsce.

Nie mamy zbyt wielu informacji, jak wtedy wyglądała praca elektryka, zapewne pomiary elektryczne podobnie zresztą jak przyłącze elektryczne, mogły być pojęciami zupełnie inaczej rozumianymi przez ówczesnych specjalistów. Mury niestety nie potrafią mówić, więc nie dowiemy się, jak przebiegało zakładanie instalacji elektrycznej w najstarszej europejskiej restauracji na wrocławskim rynku. Możesz jednak się dowiedzieć, w jaki sposób szybko i sprawnie działają elektrycy ze strony Naprawek.pl. Co prawda nie znajdzie się wśród nich żaden elektryk samochodowy, ale na pewno będzie odpowiedzialny fachowiec od wszystkich elektrycznych perturbacji. Usługi elektryczne na najwyższym poziomie? Skontaktuj się z nami!

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502