Elektryk Wołomin

Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 90
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Naprawa bojlera od początku do końca stała na bardzo wysokim poziomie. Usunięcie zawarcia również nie sprawiło mu większego problemu. Jestem bardzo zadowolony z jakości usługi i polecam z całego serca wszystkim moim znajomym za fachowość, dokładność, sumienność i solidność. "
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne, Naprawa Okien i Drzwi Complete Trade Group Łukasz Cisło
4.8
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Usługa była dość skomplikowana, bo obejmowała naprawę rozdzielni, ale elektryk, który doskonale znał się na swoim fachu, sprawą zajął się jak na profesjonalistę przystało. Oprócz tego zajął się instalacją domofonu, więc i ten problem mamy z głowy. Dziękujemy i pozdrawiamy."
Wołomin
Serwis Elektryczny Montroe Mave
4.9
Liczba opinii: 19
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Ten wykonawca to kompetentny i odpowiedzialny człowiek, który poważnie traktuje umówione terminy, a do każdego zlecenia podchodzi sumiennie i odpowiedzialnie. Usunięcie awarii elektrycznej nie zajęło mu wiele czasu, a wykonawca okazał się osobą uczciwą i odpowiedzialną. Jestem bardzo zadowolony w wykonanej przez niego pracy i polecam gorąco każdemu w potrzebie. "
Serwis dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Zakład Elektryczny Elektro7 Paweł Balcer
4.6
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Nie palę się do opinii w Internecie, ale postanowiłem zrobić wyjątek, bo ten elektryk z uprawnieniami zdecydowanie zasłużył. Jako jedyny zdecydował się przyjechać do mnie i pomóc, choć wykonałem parę telefonów zanim do niego trafiłem. Pan nie boi się niestandardowych rozwiązań i działa długotrwale, a nie na chwilę "by działało". Polecam!"
Serwis będzie dostępny od dnia 31.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Naprawy i Serwis Elektryczny Oleksandr Tereshchenko
4.7
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Jestem zdecydowanie na TAK. Pogotowie elektryczne warte swojej ceny. Usługi na bardzo wysokim poziomie, bez względu na dzień tygodnia czy porę dnia. Już parę razy wyratowali mnie z opresji, więc zasługują na dobrą opinię. Jeśli ktoś ceni profesjonalizm i solidność, z pewnością się nie zawiedzie."
Usługi Elektryczne Elektron Patryk Siporski
4.6
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Pan został wezwany do niesprawnego domofonu. Już sama rozmowa telefoniczna z nim była na bardzo wysokim poziomie, ponadto przyjechał do nas punktualnie i zajął się naprawą domofonu jak na profesjonalistę przystało. Jednocześnie wymienił włącznik w łazience, który wybijał bezpieczniki, więc jesteśmy bardzo zadowoleni z tej wizyty. Zdecydowanie polecamy usługi tego fachowca każdemu."
Wołomin
Niespodziewane awarie elektryczne to najgorsza rzec, jaka może nam się przydarzyć. Nie załamuj jednak rąk, kiedy nagle zabraknie prądu w Twoim mieszkaniu, okaże się, że gniazdko nie działa czy jakiś sprzęt wybija korki. Zadzwoń po prostu do doświadczonego ...
Zapewnij sobie komfort i bezpieczeństwo – zgłoś się do tego serwisu elektrycznego i zleć fachowcom wykonanie bezawaryjnych instalacji elektrycznych lub kompleksową naprawę dotychczasowych przyłączy. Wymiana oświetlenie, naprawa gniazdek, podłączenie lamp… Z ...
Wybrane zlecenia

2021-08-27 Wołomin
Chciałbym dowiedzieć się, jaki jest przybliżony koszt za wymianę instalacji elektrycznej w domku jednorodzinnym? Co chwilę napotyka nas tutaj jakaś awaria elektryczna, już powoli kończy mi się cierpliwość i chciałbym w końcu coś z tym zrobić. Pomożecie?

2021-08-26 Wołomin
Witam serdecznie. Potrzebuję pana elektryka, który szybko i dobrze wykona naprawę awarii elektrycznej w moim mieszkaniu. Mieszkam w centrum miasta w starej kamienicy, problemy z elektrycznością pojawiają się tutaj dość często, jednakże wydaje mi się, że ostatnimi czasy jest ich coraz więcej. Gdy włączy się kilka urządzeń elektrycznych w jednym czasie, to wyrzuca nam korki i nie ma prądu. Proszę o kontakt w tej sprawie.

2021-07-22 Kobyłka
Czy istnieje w dniu jutrzejszym w godzinach popołudniowych. Wykonanie usługi likwidacji jednego wlacznika schodowego. Są dwa połączone Krzysia I na jednej kondygnacji sprawdzenie czy jest możliwość oraz wykonanie likwidacji.

Dzielnice Wołomina, w których możesz zamówić elektryka

 1. Nafta
 2. Sławek
 3. Sosnówka
 4. Partyzantów
 5. 1 Maja
 6. Reja
 7. Słoneczna
 8. Lipińska
 9. Centrum
 10. Polna-Asnyka
 11. Wileńska
 12. Niepodległości
 13. Kobyłkowska
 14. Wołominek
 15. Kolonia Gródek
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502