Elektryk Wołomin

Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 39
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Naprawa bojlera od początku do końca stała na bardzo wysokim poziomie. Usunięcie zawarcia również nie sprawiło mu większego problemu. Jestem bardzo zadowolony z jakości usługi i polecam z całego serca wszystkim moim znajomym za fachowość, dokładność, sumienność i solidność. "
Zakład Elektryczny Elektro7 Paweł Balcer
4.5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Nie palę się do opinii w Internecie, ale postanowiłem zrobić wyjątek, bo ten elektryk z uprawnieniami zdecydowanie zasłużył. Jako jedyny zdecydował się przyjechać do mnie i pomóc, choć wykonałem parę telefonów zanim do niego trafiłem. Pan nie boi się niestandardowych rozwiązań i działa długotrwale, a nie na chwilę "by działało". Polecam!"
Naprawy i Serwis Elektryczny Oleksandr Tereshchenko
4.7
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Jestem zdecydowanie na TAK. Pogotowie elektryczne warte swojej ceny. Usługi na bardzo wysokim poziomie, bez względu na dzień tygodnia czy porę dnia. Już parę razy wyratowali mnie z opresji, więc zasługują na dobrą opinię. Jeśli ktoś ceni profesjonalizm i solidność, z pewnością się nie zawiedzie."
Serwis Elektryczny Montroe Mave
5
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Ten wykonawca to kompetentny i odpowiedzialny człowiek, który poważnie traktuje umówione terminy, a do każdego zlecenia podchodzi sumiennie i odpowiedzialnie. Usunięcie awarii elektrycznej nie zajęło mu wiele czasu, a wykonawca okazał się osobą uczciwą i odpowiedzialną. Jestem bardzo zadowolony w wykonanej przez niego pracy i polecam gorąco każdemu w potrzebie. "
Usługi Elektryczne Elektron Patryk Siporski
4.6
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Pan został wezwany do niesprawnego domofonu. Już sama rozmowa telefoniczna z nim była na bardzo wysokim poziomie, ponadto przyjechał do nas punktualnie i zajął się naprawą domofonu jak na profesjonalistę przystało. Jednocześnie wymienił włącznik w łazience, który wybijał bezpieczniki, więc jesteśmy bardzo zadowoleni z tej wizyty. Zdecydowanie polecamy usługi tego fachowca każdemu."
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne, Naprawa Okien i Drzwi Complete Trade Group Łukasz Cisło
4.8
Liczba opinii: 44
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Usługa była dość skomplikowana, bo obejmowała naprawę rozdzielni, ale elektryk, który doskonale znał się na swoim fachu, sprawą zajął się jak na profesjonalistę przystało. Oprócz tego zajął się instalacją domofonu, więc i ten problem mamy z głowy. Dziękujemy i pozdrawiamy."
Serwis będzie dostępny od dnia 09.08.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Nawet najprostsze naprawy elektryczne Cię przerastają? Nic nie szkodzi, nie musisz się znać na elektryce, od tego są fachowcy. Usługi elektryczne w wykonaniu serwisu Firmly są szybkie i skuteczne. Nieistotne czy chodzi o wymianę instalacji czy też

P.H.U. "ELCOM" Józef Kotfis

Elektryk Wołomin
Niespodziewane awarie elektryczne to najgorsza rzecz jaka może nam się przydarzyć. Nie załamuj jednak rąk, kiedy nagle zabraknie prądu w Twoim mieszkaniu, okaże się że gniazdko nie działa czy jakiś sprzęt wybija korki. Zadzwoń po prostu do doświadczonego serwisu

Antkom Kamil Kondracki

Elektryk Wołomin
Zapewnij sobie komfort i bezpieczeństwo – zgłoś się do serwisu elektrycznego Antkom i zleć wykonanie bezawaryjnych instalacji elektrycznych lub kompleksową naprawę dotychczasowych przyłączy. Wymiana oświetlenie, naprawa gniazdek, podłączenie lamp… nie ma

Hydroks Ilona Malingowska

Elektryk Wołomin
Myślisz o montażu nawiewników w swoich oknach? A może chcesz wymienić szybę w oknie plastikowym? Niezależnie od rodzaju okna i usterki, jesteśmy w stanie szybko Ci pomóc. Jesteśmy jednym z liderów, dzięki zaangażowaniu, precyzji
Wybrane zlecenia

Kobyłka
Czy istnieje w dniu jutrzejszym w godzinach popołudniowych. Wykonanie usługi likwidacji jednego wlacznika schodowego. Są dwa połączone Krzysia I na jednej kondygnacji sprawdzenie czy jest możliwość oraz wykonanie likwidacji.

Dzielnice Wołomina, w których możesz zamówić elektryka

 1. Nafta
 2. Sławek
 3. Sosnówka
 4. Partyzantów
 5. 1 Maja
 6. Reja
 7. Słoneczna
 8. Lipińska
 9. Centrum
 10. Polna-Asnyka
 11. Wileńska
 12. Niepodległości
 13. Kobyłkowska
 14. Wołominek
 15. Kolonia Gródek
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502