Elektryk Wodzisław Śląski

Skuteczne naprawy usterek elektrycznych, aby takie były, muszą być przeprowadzane przez świetnie przygotowanych techników, gotowych stawić czoła każdemu wyzwaniu. Jeśli szukasz sprawdzonej firmy specjalizującej się w naprawach elektrycznych, jesteś w dobrym ...
Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Tomasz Brożek
4.9
Liczba opinii: 177
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Gdy potrzebne są mi usługi elektryka z uprawnieniami, wiem gdzie zadzwonić, bo z tym Panem współpracuję od dłuższego czasu. To fachowiec, jakich mało obecnie na rynku. Mogę mu zaufać i nie muszę patrzeć mu na ręce, bo wiem, że nie zawiedzie. Zawsze podchodzi odpowiedzialnie do zlecenia."
Wodzisław Śląski
Serwis dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Firma specjalizuje się w działaniach serwisowych i naprawczych dotyczących szeroko rozumianych usług hydraulicznych i elektrycznych. Posługując się specjalistycznym sprzętem oraz nieustannie zdobywanym doświadczeniem, fachowcy nie boją się żadnych ...
Serwis Elektryczny Consulting Kamil Jakubiak
4.8
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły

Serwis Elektryczny Consulting Kamil Jakubiak

Elektryk Wodzisław Śląski
Opinia o fachowcu:
"Gorąco polecam tego elektryka. Świetny kontakt telefoniczny i ekspresowy przyjazd w celu naprawy rozdzielni. Bardzo profesjonalne działanie i fachowe doradztwo. Pan uśmiechnięty i z poczuciem humoru, ale też bardzo solidny, sumienny i bardzo odpowiedzialny. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jego pracą, zwłaszcza że miałem nieprzyjemność poznać już kilku "fachowców - partaczy"."
Wodzisław Śląski
Zakład Usług Elektrycznych Mar-Instal Marcin Szymik
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Szybko, sprawnie i bezproblemowo. Wymiana oświetlenia w przystępnej cenie, mimo drobnych komplikacji, które pojawiły się po drodze. Pan bardzo opanowany i wyrozumiały, a przy tym doskonale znający się na swojej pracy. Zadanie wykonał precyzyjnie i estetycznie. Cena też bardzo ok!"
Wodzisław Śląski

Serwis Elektryczny Ns Elektro

Elektryk Wodzisław Śląski
Stara instalacja elektryczna w domu może być niebezpieczna i zagrażać życiu domowników. Zwiększa także ryzyko licznych awarii elektrycznych. W tych i innych sytuacjach postaw na solidne usługi elektryczne, które oferuje ta firma. Zakres wykonywanych ...
Wybrane zlecenia

2021-09-10 Wodzisław Śląski
Chodzi mi o wymianę skrzynki z bezpiecznikami że zwykłej na automatyczną

2021-08-14 Wodzisław Śląski
Dzień dobry, potrzebuję skorzystać z usług elektryka z uprawnieniami do wykonania pomiarów elektrycznych. Mam do sprawdzenia podłączenia elektryczne w jednopiętrowym domu poza miastem, trzeba będzie wykonać w nim pomiary i uzupełnić wymagane dokumenty. Ile czasu się czeka na wolny termin u pana elektryka? Czy jest możliwość by usługa została wykonana do końca tego tygodnia? Nie ukrywam, że bardzo zależy mi na czasie.

2021-08-07 Wodzisław Śląski
Potrzebuje umówić się z jakimś specjalistą od elektryki na sprawdzenie mojej instalacji elektrycznej, chodzi mi głównie o ta instalację odgromową chciałbym by pan ocenił jej stan i czy spełnia swoją funkcję. Jaki jest szacowany koszt sprawdzenia instalacji? Czy dojazd jest darmowy? Mieszkam 8 kilometrów od miasta.

Dzielnice Wodzisławia Śląskiego, w których możesz zamówić elektryka

  1. Jedłownik
  2. Kokoszyce
  3. Nowe Miasto
  4. Radlin
  5. Turzyczka-Karkoszka
  6. os. XXX-lecia
  7. Piastów-Dąbrówki
  8. Zawada
  9. Wilchwy
  10. Stare Miasto
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502