Elektryk Wejherowo

Elektrotechnika Jacek Szala
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Szybko, profesjonalnie i niedrogo. Jestem bardzo zadowolony z usługi, więc z przyjemnością polecam tego elektryka innym. Wymienił bezpieczniki tak szybko, że byłem w szoku i poinstruował mnie, jak robić to samemu w przyszłości. Oczywiście wszystko działa prawidłowo. Polecam zdecydowanie."
Usługi Elektryczne, Hydrauliczne i Ślusarskie Dar Lux Łukasz Jankowski
4.9
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Wezwałem tego elektryka na okresowe pomiary elektryczne - w sumie miałem do czynienia z nimi pierwszy raz, bo przeprowadziłem się z bloku do domu jednorodzinnego, ale Pan był tak profesjonalny, że nie musiałem go pilnować. Zrobił wszystko jak należy i wystawił protokół. Wychodząc naprawił mi nawet domofon, który ostatnio szwankował."
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Fachowe, solidne i godne polecenia usługi elektryczne zapewni Ci nasz serwis elektryczny. To rodzinna firma z kilkuletnim doświadczeniem i dużym bagażem wiedzy technicznej o tym, jak rozwiązywać elektryczne usterki i tworzyć funkcjonalne instalacje elektryczne. ...
Usługi Elektryczne Adam Hebel
4.2
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wysoka jakość świadczonych usług oraz możliwość negocjacji ceny. Wykonawca z naprawą oświetlenia poradził sobie znakomicie, do tego okazał się osobą sumienną, rzetelną i odpowiedzialną. Dziękuję za fachowość, rzetelność i przystępne ceny, które w żaden sposób nie wpłynęły na nasz domowy budżet. Polecam za wysoką jakość świadczonych usług i dobry kontakt z klientem. "

Elektraf Małgorzata Panejko

Elektryk Wejherowo
Masz problem z elektryką w Gdańsku? Szukasz serwisu, którego pracownicy, to wykwalifikowana sprawdzona kadra? Jeśli tak, to nasza firma Elaktraf jest zdecydowaną odpowiedzią na wszystkie Twoje elektryczne bolączki. Zostaw wysokiej klasy specjalistom wymianę oświetlenia,
Wybrane zlecenia

Wejherowo
Dzień dobry, Poszukuję elektryka do sprawdzenia instalacji elektrycznej oraz wykonania koniecznych napraw i naprawy lampy w łazience w mieszkaniu zlokalizowanym w kamienicy w Wejherowie. Pozdrawiam/Michał N.

Osiedle Chopina
Witam, mam pytanie, ile kosztuje instalacja elektryczna w Państwa serwisie? Chciałabym wykonać pomiary elektryczne w moim przedsiębiorstwie. Szukam technika z uprawnieniami, który podjąłby się pomiarów i zdiagnozowałby ewentualne problemy, gdyż chcę zapewnić bezpieczeństwo pracownikom, bo jest ono najważniejsze. Czekam na odpowiedź z Państwa strony.

Osiedle Harcerskie
Poszukuję fachowca, który usunąłby awarię elektryczną. Doszło do spięcia w moim mieszkaniu, zależy mi na czasie, ponieważ mam małe dzieci i boję się, że może dojść do pożaru. Czekam na odpowiedź zwrotną z Państwa serwisu i mam nadzieję, że szybko uda znaleźć się fachowca.

Osiedle Kaszubskie
Szukam w pobliżu pogotowia elektrycznego, które podjęłoby się wymiany lampy na mojej posesji. Lampa przestała świecić, przewody są dość skomplikowane, a brak oświetlenia na moim podwórku stanowi zagrożenie, ponieważ wieczorem niewiele widać. Proszę o kontakt, mam nadzieję, że z Państwa serwisem uda mi się znaleźć kogoś, kto podjąłby się naprawy. Pozdrawiam.

Osiedle Przemysłowa
Dzień dobry, mam pytanie, mianowicie jaki jest koszt naprawy awarii elektrycznej w Państwa serwisie naprawczym? Prawdopodobnie dochodzi do przeciążenia sieci, gdyż wszystkie sprzęty elektryczne w moim mieszkaniu wyłaczają się, podczas gdy wszyscy domownicy korzystają ze sprzętów. Nie wiem, co jest dokładną przyczyną tego problemu, dlatego szukam fachowca, który dokładnie zdiagnozuje i rozwiąże problem.

Jeśli w Twoim domu po raz kolejny pojawiła się awaria prądu, koniecznie skorzystaj z usług elektrycznych solidnego pogotowia elektrycznego. Na stronie Naprawek.pl znajdziesz wyłącznie zweryfikowane firmy, które są polecane przez liczne i systematycznie rosnące grono zadowolonych klientów. Za szybko i sprawnie wykonaną usługę w Wejherowie oferują niskie ceny, ponadto zyskujesz gwarancję rzetelnie i dokładnie wykonanego zadania.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502