Elektryk Wejherowo

Zakład Usług Elektrycznych Elektrotechnika Jacek Szala
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Szybko, profesjonalnie i niedrogo. Jestem bardzo zadowolony z usługi, więc z przyjemnością polecam tego elektryka innym. Wymienił bezpieczniki tak szybko, że byłem w szoku i poinstruował mnie, jak robić to samemu w przyszłości. Oczywiście wszystko działa prawidłowo. Polecam zdecydowanie."
Wejherowo
Usługi Elektryczne, Hydrauliczne i Ślusarskie Dar Lux Łukasz Jankowski
4.9
Liczba opinii: 51
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Wezwałem tego elektryka na okresowe pomiary elektryczne - w sumie miałem do czynienia z nimi pierwszy raz, bo przeprowadziłem się z bloku do domu jednorodzinnego, ale Pan był tak profesjonalny, że nie musiałem go pilnować. Zrobił wszystko jak należy i wystawił protokół. Wychodząc naprawił mi nawet domofon, który ostatnio szwankował."
Zakres usług
Serwis Elektryczny JJ Elektro Jarosław Joskowski
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Fachowe, solidne i godne polecenia usługi elektryczne zapewni Ci ten serwis elektryczny. To rodzinna firma z kilkuletnim doświadczeniem i dużym bagażem wiedzy technicznej o tym, jak rozwiązywać elektryczne usterki i tworzyć funkcjonalne instalacje elektryczne. ...
Usługi Elektryczne Adam Hebel
4.4
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wysoka jakość świadczonych usług oraz możliwość negocjacji ceny. Wykonawca z naprawą oświetlenia poradził sobie znakomicie, do tego okazał się osobą sumienną, rzetelną i odpowiedzialną. Dziękuję za fachowość, rzetelność i przystępne ceny, które w żaden sposób nie wpłynęły na nasz domowy budżet. Polecam za wysoką jakość świadczonych usług i dobry kontakt z klientem. "
Wejherowo
Masz problem z elektryką? Szukasz serwisu, którego pracownicy to wykwalifikowana i sprawdzona kadra? Jeśli tak, to ta firma jest zdecydowaną odpowiedzią na wszystkie Twoje elektryczne bolączki. Zostaw wysokiej klasy specjalistom wymianę oświetlenia, naprawę gniazdek albo ...
Wybrane zlecenia

2021-08-11 Osiedle Chopina
Witam, mam pytanie, ile kosztuje instalacja elektryczna w Państwa serwisie? Chciałabym wykonać pomiary elektryczne w moim przedsiębiorstwie. Szukam technika z uprawnieniami, który podjąłby się pomiarów i zdiagnozowałby ewentualne problemy, gdyż chcę zapewnić bezpieczeństwo pracownikom, bo jest ono najważniejsze. Czekam na odpowiedź z Państwa strony.

2021-08-11 Osiedle Harcerskie
Poszukuję fachowca, który usunąłby awarię elektryczną. Doszło do spięcia w moim mieszkaniu, zależy mi na czasie, ponieważ mam małe dzieci i boję się, że może dojść do pożaru. Czekam na odpowiedź zwrotną z Państwa serwisu i mam nadzieję, że szybko uda znaleźć się fachowca.

2021-07-25 Osiedle Kaszubskie
Szukam w pobliżu pogotowia elektrycznego, które podjęłoby się wymiany lampy na mojej posesji. Lampa przestała świecić, przewody są dość skomplikowane, a brak oświetlenia na moim podwórku stanowi zagrożenie, ponieważ wieczorem niewiele widać. Proszę o kontakt, mam nadzieję, że z Państwa serwisem uda mi się znaleźć kogoś, kto podjąłby się naprawy. Pozdrawiam.

2021-07-20 Wejherowo
Dzień dobry, Poszukuję elektryka do sprawdzenia instalacji elektrycznej oraz wykonania koniecznych napraw i naprawy lampy w łazience w mieszkaniu zlokalizowanym w kamienicy w Wejherowie. Pozdrawiam/Michał N.

2021-07-03 Osiedle Przemysłowa
Dzień dobry, mam pytanie, mianowicie jaki jest koszt naprawy awarii elektrycznej w Państwa serwisie naprawczym? Prawdopodobnie dochodzi do przeciążenia sieci, gdyż wszystkie sprzęty elektryczne w moim mieszkaniu wyłaczają się, podczas gdy wszyscy domownicy korzystają ze sprzętów. Nie wiem, co jest dokładną przyczyną tego problemu, dlatego szukam fachowca, który dokładnie zdiagnozuje i rozwiąże problem.

Jeśli w Twoim domu po raz kolejny pojawiła się awaria prądu, koniecznie skorzystaj z usług elektrycznych solidnego pogotowia elektrycznego. Na stronie Naprawek.pl znajdziesz wyłącznie zweryfikowane firmy, które są polecane przez liczne i systematycznie rosnące grono zadowolonych klientów. Za szybko i sprawnie wykonaną usługę w Wejherowie oferują niskie ceny, ponadto zyskujesz gwarancję rzetelnie i dokładnie wykonanego zadania.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502