Elektryk Warszawa

Sprawne instalacje elektryczne w mieszkaniu to podstawa, dlatego bardzo ważny jest ich systematyczny przegląd. Strona Naprawek.pl to miejsce, w którym znaleźć można wiarygodnychuczciwych fachowców z Warszawy, którzy dokładają wszelkich starań, by świadczyć kompleksowe usługi elektryczne na najwyższym poziomie. To wyróżnieni, sumienni, uczciwi, dyspozycyjni i odpowiedzialni partnerzy, na których można liczyć w każdej sytuacji, do tego proponują niskie ceny.

Usługi Elektryczne Staaten Electric Marcin Brodowski
4.8
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Od jakiegoś czasu miałem poważny problem z prądem oraz z urządzeniami elektrycznymi, dlatego potrzebny mi był elektryk z uprawnieniami. Telefon do tego specjalisty był strzałem w dziesiątkę. Fachowiec błyskawicznie i profesjonalnie zrealizował usługę, a cena za jej wykonanie nie uszczupliła znacząco mojego budżetu. Zadanie wykonał na piątkę z plusem."
Elektryk P.H.U. Pro Efect Łukasz Wojciechowski
4.8
Liczba opinii: 26
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Kupiłem niedawno nowy dom na wsi, jednak jego przestarzała instalacja pozostawiała wiele do życzenia i koniecznie należało wymienić ją na nową. Wykonałem więc telefon do tego fachowca, który szybko, a przede wszystkim profesjonalnie wykonał instalację elektryczną. To terminowy, solidny oraz rzetelny elektryk z powołania, któremu warto powierzać tego typu zlecenia. Szczerze polecam jego kompleksowe usługi."
Instalatorstwo Elektryczne Leszek Kolczyński
4.6
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Niedawno kupiłem nową płytę indukcyjną, którą trzeba było jeszcze podłączyć. Zadzwoniłem więc to tego elektryka. Mimo późnej godziny wieczornej pan przyjechał w ciągu 45 minut i sprawnie zajął się podłączeniem płyty indukcyjnej. To godny zaufania profesjonalista z bogatą wiedzą i umiejętnościami! Polecam!"
Elektryk Pak Info Piotr Kalinowski
4.8
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"W wyniku spięcia zabrakło prądu w mieszkaniu, przez co zadzwoniłem to tego elektryka, wyjaśniając całą sytuację. Pan nie zwlekał ani chwili i w przeciągu 45 minut był już w moim mieszkaniu, po czym niezwłocznie zajął się usunięciem awarii elektrycznej. Zadanie wykonał szybko, profesjonalnie i z uśmiechem na twarzy. Polecam, a numer telefonu zapisałem."
Usługi Elektryczne Hydrauliczne Ślusarskie Montaż Mebli i Naprawa Drzwi Naprawiacz Dariusz Szwed
5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Awarie oświetlenia zdarzają się każdemu i to w najmniej oczekiwanym momencie - nie ominęło to również mojego warsztatu. Nie mogłem pozwolić sobie na długi przestój w pracy, dlatego postanowiłem skorzystać z usług tego fachowca. Montaż oświetlenia wykonał profesjonalnie, czysto i bez większych problemów. Na plus oceniam również jego zaangażowanie. Polecam!"
Instalacje Elektro-Teletechniczne Bezpieczna Posesja Bogusław Pełka
4.8
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Od dawna poszukiwałem specjalisty, któremu mógłbym powierzyć montaż rozdzielni. W końcu trafiłem na tego elektryka, któremu postanowiłem zlecić to zadanie. Usługę wykonał bardzo rzetelnie oraz czysto, a do tego z uśmiechem na twarzy. Od razu widać było pełen profesjonalizm w jego działaniu. Cena także zdecydowanie na plus. Numer telefonu już zachowałem!"
Zakład Elektryczny Elektro7 Paweł Balcer
4.5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Potrzebny mi był pilnie montaż bezpieczników w mieszkaniu. Zadanie to powierzyłem temu elektrykowi. Specjalista natychmiastowo zareagował na moją prośbę i jeszcze tego samego dnia kompleksowo zajął się problemem, a przy okazji usunął zwarcie obwodu elektrycznego. Zadania wykonał sprawnie i błyskawicznie, a cena za wykonane usługi była do zaakceptowania. Polecam!"
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne, Naprawa Okien i Drzwi Complete Trade Group Łukasz Cisło
4.9
Liczba opinii: 40
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Pilnie szukałem fachowca, który zajmie się naprawą lapmy w moim mieszkaniu. W końcu zgłosiłem się po pomoc do tego specjalisty. Usługa została wykonana profesjonalnie, a pan zaskoczył mnie fachową wiedzą i umiejętnościami. Nie mam żadnych zastrzeżeń do jakości jego pracy, którą wykonał w określonym wcześniej terminie. Fachowiec przy okazji wymienił wyłącznik. Polecam!"
Naprawy i Serwis Elektryczny Oleksandr Tereshchenko
4.8
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Gorąco polecam tego elektryka, który przeprowadził wszystkie niezbędne pomiary elektryczne w moim nowo zakupionym domu. Wykonanie usługi oceniam bardzo dobrze. Dawno nie widziałem tak szybko i profesjonalnie wykonanego zlecenia. To niewątpliwie specjalista w swojej dziedzinie, który zna się na swojej pracy. Numer telefonu już zapisałem. Mogę z czystym sercem polecić jego usługi znajomym!"
Serwis Elektryczny Montroe Mave
5
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Pech chciał, że przewody zasilające w moim domu zostały uszkodzone. Usunięcie awarii elektrycznej poleciłem temu specjaliście i nie zawiodłem się. To wspaniały elektryk, która niezwykle profesjonalnie podszedł do zlecenia. Od razu widać, że zna się na rzeczy. To fachowiec godny polecenia. Serdecznie polecam! "
Hydraulik, Elektryk, Serwis Klimatyzacji, Naprawa Drzwi, Okien i Rolet Maciej Ślężak
4.8
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"W naszym mieszkaniu doszło do poważnego zwarcia instalacji elektrycznej. Nie zwlekając ani chwili, postanowiliśmy wezwać pogotowie elektryczne. Elektrycy dotarli do nas w 35 minut po otrzymaniu zgłoszenia i od razu przystąpili do usuwania awarii. Prąd przywrócili w niecałe 20 minut. Do pracy podeszli niezwykle odpowiedzialnie, a usługa wykonana została rzetelnie. Z czystym sumieniem polecamy!"
Serwis Urządzeń AGD i Usługi Elektryczne Zdzisław Michalak
4.9
Liczba opinii: 22
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pech chciał, że w najmniej oczekiwanym momencie jedno z gniazdek w moim mieszkaniu uległo uszkodzeniu. Wymianę gniazdka na nowe wykonał dla mnie ten elektryk. Choć musiałem nieco poczekać na jego przyjazd, to wykonanie usługi zajęło mu zaledwie 5 minut. Pan przy okazji zajął się również naprawą domofonu, który od jakiegoś czasu nie łączył. Polecam serdecznie jego usługi każdemu, kto ma podobne problemy."
Elektryk Krasvol Energy Sp. z o.o.
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pech chciał, że niedawno zakpiony bojler przestał działać, więc konieczna była pomoc technika. Postanowiłem wezwać tego elektryka. Naprawa bojlera przebiegła bardzo sprawnie, a efekty jego pracy widoczne były niemal od razu. Zaimponował mi swoją niebywałą wiedzą oraz umiejętnościami. Poleciłem już jego usługi znajomym, którzy mieli podobny problem."
Usługi Elektryczne Firmly Witold Ciemior
5
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Nawet najprostsze naprawy elektryczne Cię przerastają? Nic nie szkodzi, nie musisz się znać na elektryce, od tego są fachowcy. Usługi elektryczne w wykonaniu serwisu Firmly są szybkie i skuteczne. Nieistotne czy chodzi o wymianę instalacji czy też
Ekspertem od naprawy sprzętu RTV na terenie Legionowo od wielu lat jest z pewnością serwis Petrusiewicz. Możesz śmiało zlecić mu naprawę lub serwis telewizora, kina domowego, anteny czy też sprzętu audio. Wszystkie naprawy realizowane są niezwykle szybko, zgodnie
Szukasz elektryka w Konstancinie-Jeziornej, ale cenisz sobie fachową wiedzę doświadczonych specjalistów? „Elektro-Mat S. C.” to firma, której możesz zaufać. Od 20 lat zajmujemy się naprawą i modernizacją elektryki w domach, mieszkaniach
Fachowe, solidne i godne polecenia usługi elektryczne w Skierniewicach zapewni Ci „Zakład Elektroinstalacyjny Leszek Bajołek”. To rodzinna firma z kilkuletnim doświadczeniem i dużym bagażem wiedzy technicznej o tym, jak rozwiązywać elektryczne usterki
Wybrane zlecenia

Fachowiec do serwisu elektrycznego

Warszawa, Pelcowizna, Rozwojowa
Wynajmuje mieszkanie w starej kamienicy. Od kilku dni jak podłącze kilka sprzętów do gniazda to wyrzuca korki. Co zrobić w takiej sytuacji? Czy to może się wydarzać przez to, że instalacja elektryczna jest już wiekowa? Czy jednak to może jakieś urządzenie AGD może robić zwarcie? Proszę o fachową ocenę sytuacji.

Pilnie poszukuję elektryka dostępnego 24h

Warszawa, Zacisze, Blokowa
U moich rodziców są gniazdka, które robią spięcia jak podpina się jakikolwiek sprzęt. Są one bez uziemienia. Jestem osobą, która lubi sama wszystko robić w domu. Z prądem jeszcze nie miałem styczności. Czy mogliby mi Państwo udzielić kilku wskazówek, aby dobrze wymienić gniazda na nowe? W razie czego jak mi się nie uda, to mółgbym się z Państem kontaktować?

Potrzebuję elektryka z uprawnieniami

Czerniaków, Warszawa, Nehru
Jestem samotną kobietą, która żadnej pracy się nie boi. Tak samo było w tym przypadku. Chciałam posiesić obraz na ścianie, ale okazało się, że pojawił się problem przy wierceniu. I okazało się, że przewierciłam przedowy. Prosze o pilny kontakt i pomoc, ponieważ boję się, że może to się źle skończyć.

Jaki jest czas oczekiwania na elektromontera?

Warszawa, Saska Kępa, Walecznych
Wyrzuca mi różnicówkę, gdzie mogę szukać problemu? Pytanie dlaczego tak się dzieje, co sprawdzić? Czy mógłbym uzyskać od Was wskazówkę dot. tego problemu? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Awaria elektryczna - pilne

Natolin, Belgradzka
Jak często powinno się wykonywać okresowe pomiary elektryczne? Otrzymaliśmy mieszkanie po moich rodzicach i z mężem doszliśmy do wniosku, aby taki pomiar wykonać. Dlatego szukam sprawdzonej firmy, która mogłaby się podjąć tego. Jakie są koszty i terminy za taką usługę?

Jak szybko można wykonać podłączenia elektryczne?

Muranów, Warszawa
Chcemy z żoną po wybudowaniu domu podlączyć instalację odgromową, żeby nas chroniła przed piorunami. Jak będziemy mieli taką instalację to będziemy czuli się bezpieczniej w czasie burzy. Czy tworzycie wyceny takich usług?

Jaki będzie czas oczekiwania na pogotowie elektryczne 24h?

Warszawa, Kawęczyn
Przeprowadzamy z rodzicami remont mojego małego mieszkania. Teraz przyszedł czas na montaż oświetlenia. Do tego poszukujemy firmy, która zajmie się tym tematem profesjonalnie. Jak długo trzeba czekać na wolny termin u Państwa? Jakie są koszty za montaż? Czy mogę prosić o przesłanie ofert na maila?

W pobliżu mojego miejsca zamieszkania poszukuje pogotowia elektrycznego

Młynów, Warszawa
Robię remont w mojej kawalerce. Teraz czas na montaż żyrandola. Czy mają Państwo wolne terminy na dziś lub jutro? Jaki byłby przewidywalny koszt takiej usługi i ile się czeka na serwis?

Szukam mechanika od naprawy awarii

Warszawa, Bolesława, Fort Bema
Od tygodnia wybija mi bezpieczniki. Całkowicie wyłączają się bezpieczniki. Co może być przyczyną takiej sytuacji? Poszukuje dobrego fachowca, który zna się na takich sprawach. Najlepiej, żeby miał blisko do mnie i był z mojej okolicy.

Jaka będzie cena za serwis elektryczny?

Falenica, Mozaikowa
Witam. Chce wymienić lampę i podpiąć nową pod okablowanie z sufitu, z którego wystają trzy kable. Jestem zielony w tych sprawach. Zajdę sobie sprawę, że wskazana jest wizyta fachowca. Jaki jest koszt za taką usługę?

Jaki jest koszt usunięcia awarii?

Dobosza, Szczęśliwice
Posiadam w domu rozdzielnię tablicową. Jest ona juz stara i znajduje się w pomieszczeniu gospodarczym. Chciałbym ją wymienić na nowszy model, ale kompletnie się na tym nie znam i nie orientuje się jakie są dobre. Czy mogliby mi Państwo pomóc przy wyborze?

Ile kosztuje pogotowie elektryczne?

Warszawa, Niedźwiadek
Posiadam uszkodzony przewód. Mój pies mi przegryzł kablel, który jest pod niskim napięciem. Czy uda się to zrobić w najbliższych dniach? Jakia jest cena za taką przyjemność? Pozdrawiam serdecznie.

Dzielnice Warszawy, w których możesz zamówić elektryka

 1. Mokotów
 2. Praga Południe
 3. Ursynów
 4. Wola
 5. Bielany
 6. Targówek
 7. Środmieście
 8. Bemowo
 9. Białołęka
 10. Ochota
 11. Wawer
 12. Praga Półnonoc
 13. Ursus
 14. Żoliborz
 15. Włochy
 16. Wilanów
 17. Wesoła
 18. Rembertów

Instalacja elektryczna jest niezwykle istotnym oraz niezbędnym elementem każdego używanego budynku. Niezależnie od tego, czy jest to biuro, czy nasze mieszkanie, trudno jest nam sobie wyobrazić życie bez prądu. Większość rzeczy codziennego użytku działa w oparciu o sprawne przyłącze elektryczne dlatego, kiedy ulegnie ono awarii, jak najszybciej staramy się znaleźć wyjście z sytuacji. Praca wykwalifikowanych specjalistów, których znajdziesz dzięki Naprawek.pl, to usługi elektryczne na najwyższym poziomie, a także możliwość indywidualnego ustalenia ceny oraz terminu. Każde działanie związane z naprawą Twojej instalacji lub ze sprawdzeniem jej stanu musi być przeprowadzane, przez godnych zaufania elektryków. Zarówno pomiary elektryczne, jak i wszystkie inne interwencje elektryczne, mogą być wyzwaniami, którym nie sprosta nawet przysłowiowa złota rączka, tylko w pełni wyposażony i przygotowany do swojej pracy elektryk. Przez Naprawek.pl każdego miesiąca przewijają się tysiące klientów, dla których liczy się perfekcjonizm oraz zaangażowanie. Dołącz do nich i skorzystaj już teraz z pomocy warszawskiego serwisu elektrycznego, gotowego stawić się na twoje wezwanie w każdej dzielnicy stolicy.

Warszawa to fascynujące miasto. Ogromny obszar oraz mnogość zabytków usytuowanych w niemalże każdym jej zakątku, sprawiają, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Mówi się, że w Warszawie można znaleźć niemalże wszystko. Nie ma w tym stwierdzeniu zbyt wielkiej przesady, przez wiele lat znajdowała się tutaj nawet…skocznia narciarska. Jej budowę rozpoczęto w 1955 roku, a u jej podstaw leżał pomysł związany z organizacją V Światowego Festiwalu Młodzieży i Studentów. Mimo tego, że Warszawa nigdy nie stała się ważnym ośrodkiem sportów zimowych, to aż do 1989 roku skoczna funkcjonowała i była własnością Warszawskiego Klubu Narciarskiego. Bardziej służyła do zmagań treningowych, chociaż czasem odbywały się na niej też zawody. Na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych rozpoczęto rozbiórkę skoczni, która ciągnie się do dziś. Oczywiście podczas wieczornych treningów na każdym obiekcie sportowym przyda się dobre oświetlenie. Co zrobić, kiedy się ono popsuje? Nie wiemy, jak dawniej funkcjonowało pogotowie elektryczne, dziś rozwiązania w tym zakresie dają większy wybór i możliwości czego przykładem jest Naprawek.pl.

Aby uniknąć jakichkolwiek komplikacji związanych z naprawą usterki elektrycznej najlepiej wezwać odpowiedzialnego specjalistę. Możesz go znaleźć przez Naprawek.pl, zanim jednak skontaktujesz się z wybranym przez siebie wykonawcą, możesz przeczytać o nim opinie, zebrane w wyniku telefonicznego wywiadu z losowo wybranymi klientami. Co prawda, jeśli jest przez Ciebie poszukiwany elektryk samochodowy, nie będziemy mogli Ci pomóc, jednak w każdych innych, związanych z elektryką usterkach, dzięki współpracującym z nami serwisom otrzymasz pomoc na jak najwyższym poziomie.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502