Elektryk Wałcz

Usługi Elektryczne i Serwis Bram As-Sat Arkadiusz Soboń
4.8
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Potrzebowałam elektryka z uprawnieniami, który zająłby się dla mnie pracą polegającą na poprowadzeniu instalacji elektrycznej od samego początku. Usługa stała na najwyższym poziomie, do tego cena była bardzo atrakcyjna. Generalnie jestem zadowolona z wykonanej pracy, chociaż na usługę musiałam trochę poczekać, jednak zdecydowanie było warto. Polecam serdecznie, bo to miły i sympatyczny fachowiec z klasą. "
Usługi Elektryczne Paweł Sawicki
5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Polecam usługi oferowane przez tego elektryka. Pan był bardzo miły i kulturalny, a sama obsługa - fachowa. Podłączenie płyty indukcyjnej nie zajęło mu wiele czasu, za to wykonał ją naprawdę profesjonalnie. Nie miałem do czego się przyczepić, chociaż jestem dość wymagającą osobą, jeśli chodzi o takie sprawy."
Awaria elektryczna to zawsze sytuacja niecierpiąca zwłoki i wymagająca interwencji doświadczonego fachowca. Rozmrażający się zamrażalnik czy niechłodząca lodówka to przecież ogromny problem. W przypadku wszelkich problemów elektrycznych ta firma służy ...
Wieloletnie doświadczenie w branży elektrycznej jest niezbędne, by skutecznie i trwale radzić sobie z powstałymi awariami. To właśnie takim doświadczeniem dysponują pracownicy z tego zakładu elektrycznego, którzy z zaangażowaniem podchodzą do każdej ...
Wybrane zlecenia

2021-07-20 Wałcz
Witam serdecznie. Szukam infromacji na temat kosztów usunięcia awarii elektrycznej. W moim mieszkaniu wyrzuca korki po tym, jak podłączam do gniazdka urządzenia. Chciałbym umówić się z fachowcem w niedługim czasie. Próbowałem poradzić się sąsiada, który co nie co zna się na instalacjach elektrycznych, ale problem okazał się poważniejszy i ptorzeba fachowca do diagnozy.

2021-06-02 Wałcz
Dobry wieczór. Pisze z takim pytaniem. Ile kosztuje zamówienie elektromontera do usługi w domu? Jestem w trakcie remontu i chciałem powiesić nowe lustro w łazience. Niestety przewierciłem przewody, pomyliłem się, myślałem że kable gdzie indziej przebiegają. Prosze o informację na temat kosztów usunięcia awarii elektrycznej. Ile mnie wyniesie przyjazd elektromontera?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502