Elektryk Wałbrzych

Znalezienie dobrego elektryka w Wałbrzychu nie jest proste, jednak kiedy się już tego dokona, warto się go trzymać. Na szczęście istnieje portal Naprawek.pl, gdzie każdy będący w potrzebie znajdzie kompetentnegoodpowiedzialnego serwisanta, który doskonale poradzi sobie każdym rozmiarem awarii elektrycznej. Działający na tym terenie wykonawcy to wykwalifikowani elektrycy z uprawnieniami, którzy mają dobre opinie, ponadto oferują przystępne ceny.

Zbigniew Faściszewski Przedsiębiorstwo Usługowe In-Pol
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten elektryk z uprawnieniami jeszcze nigdy nie zawiódł mojego zaufania, więc piszę opinię z prawdziwą przyjemnością. Jeśli ktokolwiek się waha, czy skorzystać z jego usług, podpowiadam, że warto. Ja korzystałem już kilkukrotnie i z pewnością skorzystam jeszcze nie raz."
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne i Ślusarskie Damplast Kamil Piwowarczyk
4.9
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Szukasz elektryka z uprawnieniami? Zaskoczyła Cię nagła awaria hydrauliczna? A może potrzebujesz pomocy z wymianą i montażem zamka? Te i inne usterki potrafią nieźle namieszać w codziennym życiu, dlatego tak ważne jest, by mieć sprawdzonego fachowca, który zapewni Ci ekspresową interwencję. Zgłoś się do nas już dzisiaj i oczekuj na błyskawiczną realizację zlecenia! Na pewno nie zostawimy Cię w potrzebie.
Wybrane zlecenia

Szukam elektryka 24h

Wałbrzych, Bukowa
Dzień dobry, potrzebuje kogoś kto przyjedzie jeszcze teraz w nocy, ponieważ miałem w sklepie próbę włamania. Udało się przegonić faceta, ale znał się na rzeczy, ponieważ majstrował przy skrzynce elektrycznej i przeciął przewód od alarmu. Zależy mi na tym, żeby usługa jeszcze dzisiaj była wykonana.

Elektromonter w pobliżu

Wałbrzych, Basztowa
Mam szczeniaka od paru tygodni i zwierzak podgryza wszystko co mu się podoba bo mu zęby wyrastają. Wczoaj odgryzł mi kawałek ściany i to nic bo i tak remont niedługo, tak jak dzisiaj odgryzł kabel od ładowarki do laptopa to myślałam że wyjdę z siebie

Poszukiwane pogotowie elektryczne

Wałbrzych, Osiedle Górnicze
Witam serdecznie, potrzebuję bardzo szybko jakiegoś technika, który mógłby sprawdzić naszą instalacje w domu. Syn dzisiaj podłączył laptopa do nauki zdalnej i wywaliło korki. Teraz cokolwiek spróbujemy włączyć lub podłączyć to się tak dzieje. Nie możemy zapalić nawet światła w pokoju... Proszę o pomoc

Ile kosztuje wizyta elektryka?

Wałbrzych, Krótka
Z kosztami jakiego rzędu wiąże się wykonanie pomiarów elektrycznych w nowo wybudowanym, około dwustometrowym domu? Wszystko jest już gotowe, dlatego też muszę załatwić wszystkie niezbędne formalności z elektrykiem. Proszę o możliwie jak najszybsy termin realizacji.

Potrzebne pogotowie elektryczne

Wałbrzych
Wyszukałem Państwa stronę w internecie więc zwracam się z prośbą o polecenie odpowiedniego fachowca, któy zna sie na podłączaniu płyt indukcyjnych. Nareszczie została dostarczona bo zamówiłem ją chyba z miesiąc temu.

Jaka jest cena usunięcia awarii?

Olimpijska, Wałbrzych
Remontuję dach i elewację domu i jakoś tak to wyszło że musieliśmy uziemienie zdjąć narazie. Potem z kolegą zapomnieliśmy przed nocą zamontować i na nasze nieszczęście rozpętała się burza z piorunami. Jeden z nich walnął w mój dom i poszła mi cała instalacja praktycznie... Chciałbym zamówić kogoś do tego no i przy okazji żeby zrobił porządną instalację odgromową.

Dzielnice Wałbrzycha, w których możesz zamówić elektryka

 1. Biały Kamień
 2. Dolina Szwajcarska
 3. Gaj
 4. Glinik
 5. Rusinowa
 6. Sobięcin
 7. Stary Zdrój
 8. Śródmieście
 9. Lubiechów
 10. Nowe Miasto
 11. Piaskowa Góra
 12. Podzamcze
 13. Poniatów
 14. Szczawienko
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502