Elektryk Wałbrzych

Usługi Elektryczne In-Pol Zbigniew Faściszewski
4.8
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten elektryk z uprawnieniami jeszcze nigdy nie zawiódł mojego zaufania, więc piszę opinię z prawdziwą przyjemnością. Jeśli ktokolwiek się waha, czy skorzystać z jego usług, podpowiadam, że warto. Ja korzystałem już kilkukrotnie i z pewnością skorzystam jeszcze nie raz."
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne i Ślusarskie Damplast Kamil Piwowarczyk
4.8
Liczba opinii: 108
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Z wymianą rozdzielni ten wykonawca poradził sobie bardzo dobrze. Praca od początku do końca stała na bardzo wysokim poziomie, do tego doszła jeszcze wysoka kultura osobista i świetna znajomość branży. Jestem w 100% zadowolona z ich pracy, która nie poszła na marne. Teraz wszystko działa poprawnie."
Zakres usług
Naprawa i Serwis Elektryczny Zertech
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Ta firma to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli zatem poszukujesz sprawdzonych rozwiązań dla swojej instalacji elektrycznej, to przekazując je w ręce tego serwisu ...
Serwis będzie dostępny od dnia 31.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

2021-09-17 Wałbrzych
Dzień dobry Ile kosztować będzie podłączenie kuchenki elektrycznej 230V i płyty indukcyjnej 400V wraz z podpisem i pieczątką na karcie gwarancyjnej? Obecnie kuchenka wraz z płytą jest podpięta pod gniazdo trójfazowe. Interesuje mnie wtorek po południu 17.09.2021. Pozdrawiam Iwona S.

2021-09-15 Boguszów-Gorce
Potrzebuję wymienić przewod od licznika do mieszkania oraz poprowadzić przewody w mieszkaniu 4 punkty (3 oświetlenie i 1 zasilanie pieca lektrycznego) mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, zasilanie pieca wg. Karty katalogowe dla 230V powinno mieć przekrój 3x2.5 i zabezpieczenie 20 A zurzycie całej instalacji skokowe to ok 8kW -9kW z tad wymiana przewodu od licznika do mieszkania

2021-09-13 Wałbrzych
chciałbym zapytać ile bym musiał zapłacić za podłączenie włącznika do łazienki gdyż nie potrafię z prądem nic zrobic jak sam podlaczam wywala mi korki proszę na pisac smsa

2021-08-02 Świebodzice
Potrzebne oświadczenie o stanie technicznym instalacji elektrycznej w lokum bez licznika.

2021-07-14 Wałbrzych
Witam, poszukuje osoby, która sprawdziłaby instalacje elektryczna w domu oraz licznik na zewnątrz (chodzi o to czy ktoś się nie podpinał pod licznik).

Szukam elektryka 24h

2021-02-19 Wałbrzych, Bukowa
Dzień dobry, potrzebuje kogoś kto przyjedzie jeszcze teraz w nocy, ponieważ miałem w sklepie próbę włamania. Udało się przegonić faceta, ale znał się na rzeczy, ponieważ majstrował przy skrzynce elektrycznej i przeciął przewód od alarmu. Zależy mi na tym, żeby usługa jeszcze dzisiaj była wykonana.

Elektromonter w pobliżu

2021-01-17 Wałbrzych, Basztowa
Mam szczeniaka od paru tygodni i zwierzak podgryza wszystko co mu się podoba bo mu zęby wyrastają. Wczoaj odgryzł mi kawałek ściany i to nic bo i tak remont niedługo, tak jak dzisiaj odgryzł kabel od ładowarki do laptopa to myślałam że wyjdę z siebie

Poszukiwane pogotowie elektryczne

2020-12-02 Wałbrzych, Osiedle Górnicze
Witam serdecznie, potrzebuję bardzo szybko jakiegoś technika, który mógłby sprawdzić naszą instalacje w domu. Syn dzisiaj podłączył laptopa do nauki zdalnej i wywaliło korki. Teraz cokolwiek spróbujemy włączyć lub podłączyć to się tak dzieje. Nie możemy zapalić nawet światła w pokoju... Proszę o pomoc

Ile kosztuje wizyta elektryka?

2020-10-11 Wałbrzych, Krótka
Z kosztami jakiego rzędu wiąże się wykonanie pomiarów elektrycznych w nowo wybudowanym, około dwustometrowym domu? Wszystko jest już gotowe, dlatego też muszę załatwić wszystkie niezbędne formalności z elektrykiem. Proszę o możliwie jak najszybsy termin realizacji.

Potrzebne pogotowie elektryczne

2020-10-03 Wałbrzych
Wyszukałem Państwa stronę w internecie więc zwracam się z prośbą o polecenie odpowiedniego fachowca, któy zna sie na podłączaniu płyt indukcyjnych. Nareszczie została dostarczona bo zamówiłem ją chyba z miesiąc temu.

Jaka jest cena usunięcia awarii?

2020-09-07 Olimpijska, Wałbrzych
Remontuję dach i elewację domu i jakoś tak to wyszło że musieliśmy uziemienie zdjąć narazie. Potem z kolegą zapomnieliśmy przed nocą zamontować i na nasze nieszczęście rozpętała się burza z piorunami. Jeden z nich walnął w mój dom i poszła mi cała instalacja praktycznie... Chciałbym zamówić kogoś do tego no i przy okazji żeby zrobił porządną instalację odgromową.

Dzielnice Wałbrzycha, w których możesz zamówić elektryka

 1. Biały Kamień
 2. Dolina Szwajcarska
 3. Gaj
 4. Glinik
 5. Rusinowa
 6. Sobięcin
 7. Stary Zdrój
 8. Śródmieście
 9. Lubiechów
 10. Nowe Miasto
 11. Piaskowa Góra
 12. Podzamcze
 13. Poniatów
 14. Szczawienko

Znalezienie dobrego elektryka w Wałbrzychu nie jest proste, jednak kiedy się już tego dokona, warto się go trzymać. Na szczęście istnieje portal Naprawek.pl, gdzie każdy będący w potrzebie znajdzie kompetentnegoodpowiedzialnego serwisanta, który doskonale poradzi sobie każdym rozmiarem awarii elektrycznej. Działający na tym terenie wykonawcy to wykwalifikowani elektrycy z uprawnieniami, którzy mają dobre opinie, ponadto oferują przystępne ceny.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502