Elektryk Tczew

Naprawek.pl to miejsce, w którym od ręki znajdziesz rzetelnych i uczciwych wykonawców, którzy dołożą wszelkich starań, by profesjonalnie zająć się wszelkiego rodzaju sprawami związanymi z elektryką. To rekomendowani i odpowiedzialni wykonawcy z bogatą wiedzą oraz licznymi certyfikatami, którzy doskonale znają się na swojej pracy, dzięki czemu zostali wyróżnieni. Obszarem ich działalności jest miasto Tczew.

Elektro-Puzio Krystian Puzio
4.8
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Płatność kartą Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pan przyjechał do nas podłączyć indukcję. Nie mógł zrobić tego od ręki, gdyż okazało się, że musi usunąć zwarcie na starym kablu i pogrzebać przy gniazdku. Wykazał się doskonałym przygotowaniem, bo zajął się tym błyskawicznie i bardzo skutecznie. W kilka chwil można było zapomnieć o zwarciu, a i moje nowe AGD zostało wówczas podłączone i działa bez zarzutu. Doskonały specjalista!"
Firma Usługowa Radosław Łuczak
5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Pan nie boi się komplikacji i trudnych zleceń. Jest opanowany i posiada niesamowitą wiedzę, więc nawet niespodziewane przeszkody przy naprawie instalacji elektrycznej go nie wystraszyły. Widać było, że zależy mu na skutecznym rozwiązaniu problemu, a nie tylko na czasowym, za co jestem bardzo wdzięczny. Zasłużył na dobrą opinię. Bardzo polecam fachowca!"

Dzielnice Tczewa, w których możesz zamówić elektryka

 1. Nowe Miasto
 2. Bajkowe
 3. Piotrowo
 4. Malinowo
 5. Prątnica
 6. Strzelnica
 7. Suchostrzygi
 8. Za Parkiem
 9. Stare Miasto
 10. Czyżykowo
 11. Garnuszewskiego
 12. Górki
 13. Bema
 14. Kolejarz
 15. Staszica
 16. Witosa
 17. Zatorze
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502