Elektryk Tczew

Zakład Elektryczny Elektro-Puzio Krystian Puzio
4.7
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Płatność kartą Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pan przyjechał do nas podłączyć indukcję. Nie mógł zrobić tego od ręki, gdyż okazało się, że musi usunąć zwarcie na starym kablu i pogrzebać przy gniazdku. Wykazał się doskonałym przygotowaniem, bo zajął się tym błyskawicznie i bardzo skutecznie. W kilka chwil można było zapomnieć o zwarciu, a i moje nowe AGD zostało wówczas podłączone i działa bez zarzutu. Doskonały specjalista!"
Firma Elektryczna Radosław Łuczak
4.8
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Pan nie boi się komplikacji i trudnych zleceń. Jest opanowany i posiada niesamowitą wiedzę, więc nawet niespodziewane przeszkody przy naprawie instalacji elektrycznej go nie wystraszyły. Widać było, że zależy mu na skutecznym rozwiązaniu problemu, a nie tylko na czasowym, za co jestem bardzo wdzięczny. Zasłużył na dobrą opinię. Bardzo polecam fachowca!"
Serwis będzie dostępny od dnia 01.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Zakres usług
Wybrane zlecenia

2021-09-14 Malinowo
Jaki jest czas oczekiwania na pomoc Waszego pogotowia elektrycznego? Nie mam bardzo pilnego problemu, jednak chciałabym, by elektryk odwiedził mnie najlepiej jeszcze w tym tygodniu. Sprawa jest tego typu, że zakupiłam niedawno nowiutką kuchenkę i chciałabym, by któryś z Waszych fachowców wykonał podłączenie piekarnika, gdyż obawiam się, czy samodzielnie zdrobiłabym to w sposób prawidłowy. Pomożecie?

2021-08-22 Bajkowe-Piotrowo
Jaki jest czas oczekiwania na wizytę fachowca, który mógłby zweryfikować sprawność instalacji elektrycznej w moim mieszkaniu? Zapytam jeszcze przy okazji, czy wykonujecie również podłączenia płyt indukcyjnych? Czy Wasz zakres usług tego nie obejmuje? Pomożecie?

2021-08-12 Osiedle Garnuszewskiego
Mam ogromny problem natury elektrycznej! W moim domu unosi się naprawdę nieprzyjemny zapach spalenizny. Naprawdę bardzo obawiam się, że to może być problem z przepalonymi przewodami. Wiem, że jest dzisiaj już bardzo późna godzina i zapewne nikomu nie uda się pomóc od zaraz, ale czy mogłabym umówić się z technikiem na usługę na jutro rano? To bardzo pilne! Pomocy!

2021-07-25 Tczew
W jednym kontakcie "brzęczało" co spowodowało, że nie mam prądu kontaktach w innych pomieszczeniach mojego mieszkania na Suchostrzygach. Proszę, pilne-boję się, że się coś zapali.

2021-07-17 Czyżykowo
Jak szybko, któryś z fachowców Waszego pogotowia elektrycznego mógłby zjawić się w moim domku jednorodzinnym za miastem i wykonać tam pomiary elektryczne? Czy w ogóle Wasze pogotowie elektryczne zajmuje się usługami tego typu, czy oferujecie jedynie doraźną pomoc w awariach z prądem?

2021-07-13 Tczew
Witam, Wykonanie podłączenia osobnych 3 żył do sprzętu AGD. Proszę o podanie terminu.

Dzielnice Tczewa, w których możesz zamówić elektryka

 1. Nowe Miasto
 2. Bajkowe
 3. Piotrowo
 4. Malinowo
 5. Prątnica
 6. Strzelnica
 7. Suchostrzygi
 8. Za Parkiem
 9. Stare Miasto
 10. Czyżykowo
 11. Garnuszewskiego
 12. Górki
 13. Bema
 14. Kolejarz
 15. Staszica
 16. Witosa
 17. Zatorze

Naprawek.pl to miejsce, w którym od ręki znajdziesz rzetelnych i uczciwych wykonawców, którzy dołożą wszelkich starań, by profesjonalnie zająć się wszelkiego rodzaju sprawami związanymi z elektryką. To rekomendowani i odpowiedzialni wykonawcy z bogatą wiedzą oraz licznymi certyfikatami, którzy doskonale znają się na swojej pracy, dzięki czemu zostali wyróżnieni. Obszarem ich działalności jest miasto Tczew.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502