Elektryk Tarnowskie Góry

Usługi Elektryczne Adam Więckowski
4.6
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem pod niesamowitym wrażeniem - Pan bardzo kompetentny. Bardzo trafna diagnoza problemu i widoczne zaangażowanie, by znaleźć jego przyczynę. Usunięcie awarii elektrycznej przebiegło bez komplikacji i wszystko działa jak należy. Wizyta w miłej i niestresującej atmosferze, a to również dla mnie ważne. Zdecydowanie polecam tego dobrego profesjonalistę i pozdrawiam serdecznie!"
Tarnowskie Góry
Naprawy Elektryczne Elpro Barbara Pawlik
4.9
Liczba opinii: 31
Sprawdź szczegóły
W Twoim domu pojawiła się poważna awaria elektryczna, która wymaga pilnej interwencji? Nie czekaj, tylko skorzystaj z usług solidnego i znającego się na sprawie elektryka. Ta firma jest znanym i cenionym na lokalnym rynku serwisem elektrycznym, który ...
Instalacje Elektryczne GW Instal Grzegorz Wójcik
4.9
Liczba opinii: 39
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Doskonały fachowiec, który do każdego zadania podchodzi sumiennie i odpowiedzialnie. Usunięcie awarii elektrycznej nie zajęło mu wiele czasu, a cena za ekspresowo i rzetelnie wykonaną pracę w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. O wszystkim byłem informowany na bieżąco. Na takich fachowców chciałbym trafiać zdecydowanie częściej. Polecam gorąco. "
Instalatorstwo Elektryczne Józef Janiczek
4.8
Liczba opinii: 31
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
W tej firmie nie ma miejsca na fuszerkę – wszystkie prace w zakresie projektowania, wykonania i naprawy instalacji elektrycznych przeprowadzane są wzorowo i w ustalonym terminie. Jeśli chcesz zlecić naprawę bojlera, wymianę oświetlenia lub podłączenie ...
Serwis będzie dostępny od dnia 16.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Tomasz Brożek
4.9
Liczba opinii: 177
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pana wezwałem do naprawy rozdzielni. Telefon odebrał natychmiastowo i zgodził się przyjechać niemal od ręki. Swoją pracę wykonał porządnie, bez konieczności poprawiania. Przy okazji wymienił włącznik w przedpokoju, który często powodował ostatnio zwarcia. Jestem bardzo zadowolony, że na niego trafiłem, wiec numer zdecydowanie zachowam."
Tarnowskie Góry
Serwis dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Zakład Elektryczny Artel Artur Ratajczyk
4.9
Liczba opinii: 21
Sprawdź szczegóły
Nie wiesz, gdzie znaleźć rzetelnych, posiadających odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie elektryków? Postaw na tę firmę i zapomnij o skomplikowanych awariach instalacji elektrycznej. Szeroki zakres umiejętności, bogata praktyka zawodowa oraz zaangażowanie ...
Firma specjalizuje się w działaniach serwisowych i naprawczych dotyczących szeroko rozumianych usług hydraulicznych i elektrycznych. Posługując się specjalistycznym sprzętem oraz nieustannie zdobywanym doświadczeniem, fachowcy nie boją się żadnych ...
Wybrane zlecenia

2021-09-08 Tarnowskie Góry
Mam do zamontowania podwójne włączniki świateł-3x oraz podwójne gniazdka elektryczne-13x, wszystko z firmy Simon 10 Do wymiany mam też domofon, którego nie potrafię podłączyć. Jaki byłby najbliższy termin oraz koszt usługi?

2021-07-22 Tarnowskie Góry
Mieszkamy w starej kamienicy, instalacja elektryczna nie jest pierwszej młodości i pewnie dlatego, że nie udźwignęła działania tylu sprzętów, doszło do spięcia. Strasznie to wyglądało, płomień z gniazdka wyszedł, na ścianie została czarna smuga. W związku z tym szukam serwisu elektrycznego, który mógłby przyjechać i poradzić co dalej robić.

2021-07-20 Tarnowskie Góry
Witam. Piszę, bo mam nadzieję, że tutaj ktoś mi pomoże. Potrzebuję specjalisty, który zna się na prądzie i pracuje 24h żeby przyjechać na już, bo mam uszkodzony przewód i boję się nawet odłączyć urządzenie od prądu. Przewód wygląda jakby był przecięty, ale może też być tak, że to mój pies go podgryzał, za rękę nikogo nie złapałam ;)

Dzielnice Tarnowskich Gór, w których możesz zamówić elektryka

 1. Pniowiec
 2. Strzybnica
 3. Rybna
 4. Opatowice
 5. Bobrowniki
 6. Śródmieście-Centrum
 7. Lasowice
 8. Sowice
 9. Osada Jana
 10. Repty Śląskie
 11. Piekary Rudne
 12. Stare Tarnowice
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502