Elektryk Tarnów

Firma Elektryczna Dronix Rafał Krok
4.7
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Zleciłem temu elektrykowi wykonanie instalacji elektrycznej w bloku. Stara nie nadawała się do niczego i trzeba było robić wszystko od podstaw, z czym Pan poradził sobie perfekcyjnie. Wymiana włącznika w garażu też nie sprawiła mu problemu, co bardzo doceniam. Polecam jego usługi - warto."
Usługi Elektryczne Elmarko Marek Broda
4.7
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Problemy z oświetleniem czy montaż płyty indukcyjnej to coś, z czym warto zwrócić się do specjalisty. Zadzwoń i złóż zlecenie tej firmie, a zyskasz profesjonalną usługę szytą na miarę. Specjaliści oferują kompleksowe naprawy i wykonanie ...
Serwis będzie dostępny od dnia 31.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Zakres usług
Wybrane zlecenia

2021-08-31 Tarnów
Naprawa oświetlenia awaryjnego w obiekcie handlowym

2021-08-19 Tarnów
Potrzebuje podłączyć kuchenkę elektryczną 230V która ma możliwość podłączenia 230V i 400V jaki był by termin i mniej więcej koszt.

Szukam serwis elektryczny

2021-01-30 Tarnów, Legionów, Wojska Polskiego
Mam problem w moim pomieszczeniu gospodarczym. Posiadam tam wiele sprzętów, które są cały czas podpięte pod prąd. Prawdopodobnie jest tam przeciążenie sieci, bo zauważyłem, że niektóre sprzęty nie pracują w stu procentach. Czy moglibyście przyjechać i wykonać diagnozę problemu? Będę wdzięczna za szybki kontakt i reakcję.

W mojej okolicy podłączenie elektryczne

2021-01-23 Krzyż
Witam serdecznie. Szukam dobrej firmy, króra zamontuje mi lampy w moim domku na działce pod miastem. Do zamontowania jest 5 lamp i jeszcze kilka małych rzeczy do zrobienia. Pisze do Państwa, aby i tak najpieerw dowiedzieć się o koszty i terminy takiej usługi. Czy udałoby się to zrobić jednego dnia?

Ile kosztuje awaria elektryczna?

2021-01-15 Rolnicza, Strusina
Dobry wieczór. Chciałabym się najpierw zorientować w sprawie usług elektrycznych u Państwa. Chodzi o to, że ostatnio wyrzuciło mi różnicówkę. Jestem samotną matką z dwójką dzieci i nie ma kto mi pomóc w tej sprawie. Szukam dobrej i w atrakcyjnej cenie firmy, która mogłaby się zająć moim problemem.

Szukam elektryka 24h

2021-01-13 Tarnów, Westerplatte
Poszukuję fachowca, który mógłby na samym początku znaleźć, gdzie mam uszkodzony przewód. Chodzi o to, że niedawno przy moim domu były roboty drogowe i wydaje mi się, że ta firma przerwała mi jeden kabel od prądu i nie mam jednej fazy. Proszę o pilny kontakt.

Jaki jest czas oczekiwania na elektryka z uprawnieniami?

2020-10-25 Tarnów, Rzędzin
Prawdopodobnie mam przeciążenie sieci w moim domku jednorodzinnym. Jak został zakupiony ten budynek to nie była w ogóle wymieniana instalacja elektryczna - i t był duży błąd. Chodzi o to, że teraz muszę wybierać jakie sprzęty mogą być włączone, a które nie. Proszę o kontakt.

Jaki jest koszt elektryka?

2020-09-16 Rzędzin
Chciałabym się dowiedzieć co to może być? Chodzi o to, że często jak robię pranie i jefnocześnie prasuje ubrania to wyrzuca mi korki. Co mogę z tym zrobić? Czy to problem ze sprzętem, czy elektryką?

W pobliżu mojego domu szukam pogotowia elektrycznego 24h

2020-07-06 Tarnów, Sikorskiego, Mościce
Witam. Jestem samotną kobietą i nie mam kogo poprosić o pomoc. Chodzi o to, że jak włączam światło w kuchni to mam takie jakby zwarcie w żarówce i przerywa mi światło. Jest o tyle problem, że ja jestem w domu tylko wieczrami i żadnen fachowiec nie chce wieczorem mi pomóc. Taką mam pracę i nie mam możliwości inaczej wpuścić kogoś do domu. Czy moglibyście mi pomóc?

Usługi elektryczne najlepiej powierzyć rekomendowanym i odpowiedzialnym fachowcom z pogotowia elektrycznego, ponieważ samodzielne próby naprawy mogą przynieść więcej szkody niż pożytku. Na stronie Naprawek.pl znajdziesz uczciwe i odpowiedzialne zakłady elektryczneTarnowa, w których pracują wyłącznie godni zaufania elektrycy. polecani przez zadowolonych klientów, którzy chętnie wracają do nich z kolejnymi problemami.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502