Elektryk Tarnobrzeg

Usługi Elektryczne Inwire Daniel Siembida
5
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wymiana lampy. Pan przyjechał na czas i był świetnie przygotowany do pracy. Uwinął się sprawnie i z uśmiechem na twarzy. Usługa na wysokim poziomie i cena uczciwa. Polecam osobom, które cenią solidność, terminowość i wysoką kulturę osobistą u wykonawców. Ja numer już zapisałem."
Tylko elektryk z uprawnieniami daje nam gwarancję profesjonalnego, a co za tym idzie – skutecznego zażegnania powstałych usterek. Wytrwała praca nad swoimi umiejętnościami, gromadzone przez lata doświadczenie oraz rzeczowe podejście do każdego zagadnienia to cechy ...
Wybrane zlecenia

2021-08-25 Tarnobrzeg
Dzień dobry. Szukam elektryka dość pilnie, ponieważ zauważyłam że bardzo iskrzy mi się coś w gniazdku. Kiedy wkładam jakąkolwiek wtyczkę to zaczynają lecieć iskry, któych bardzo sie boję. Jestem bardzo zdenerwowana, ponieważ obawiam się, że może to wywołać nawet i pożar w mieszkaniu. Bardzo proszę o szybki odezw i pomoc, ponieważ jest to sytucja wyjątkowa.

2021-08-24 Tarnobrzeg
Witam, zakupiłam w sklepie na moim osiedlu piękny żyrandol. Długo już na takiego polowałam, ale w żadnym z znanych sklepów dekoracyjnych takiego nie widziałam. Nie kupowałabym jeszcze tak szybko nowej lampy, ale niestey stary żyrandol uległ poważnej awarii. Potrzebuje elektryka do naprawy awarii oraz montażu nowego żyrandola. Jak to wygląda u Was z terminami? Da radę w tym tygodnu się umówić? Czekam na odpowiedź.

Dzielnice Tarnobrzegu, w których możesz zamówić elektryka

  1. Dzików
  2. Miechocin
  3. Mokrzyszów
  4. Serbinów
  5. Wielowieś
  6. Nagnajów
  7. Piastów
  8. Przywiśle
  9. Sobów
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502