Elektryk Szczecinek

Serwis Elektryczny i Hydrauliczny Anet-Bud Wiesław Kondracki
4.7
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza
Nie wiesz, gdzie znaleźć doświadczonego elektryka bądź hydraulika, który upora się z nawet najbardziej skomplikowaną usterką? Zgłoś się do specjalistów z tego serwisu – jesteśmy pewni, że zaproponowane przez fachowców rozwiązania ...
Serwis Elektryczny Pvolt Eryk Kanecki
5
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Jestem zadowolony z usług elektrycznych tego specjalisty. Okazał się dla mnie ostatnią deską ratunku, kiedy okazało się, że przez moją nieuwagę o mały włos nie doszło do tragedii. Usunięcie awarii elektrycznej nie zajęło mu wiele czasu, jednak wymagało fachowej wiedzy i umiejętności, które ten Pan akurat posiadał. Jestem zachwycona jakością jego pracy i polecam go serdecznie!"
Wybrane zlecenia

2021-07-26 Szczecinek
Potrzebuje skorzystać z usług fachowca bo mam dość nietypowy problem, kupiliśmy nową płytę indukcyjną i gdy tylko ją podłączyliśmy to w naszym domu doszło do awarii elektrycznej i nie mamy prądu, chyba wywalił korki. Tak mi sie wydaje że mogliśmy coś źle podłączyć i chcielibyśmy by pan fachowiec do nas przyjechał i podłączył nam płytę indukcyjną tak jak sie należy.

2021-07-07 Szczecinek
Witam serdecznie. Kupiłem ostatnio dom na wsi ale nie mam pewnośći czy instalacja odgromowa jest w nim sprawna i chciałbym by pan do mnie przyjechał i sprawdził podłączenia elektryczne w tej instalacji, oraz ewentualnie je poprawił tak by instalacja spełniała swoją funkcję. Jaka jest cena za wykonanie takiej usługi?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502