Elektryk Świnoujście

Usługi Elektryczne, Hydrauliczne i Montażu Mebli Topbird Renata Domańska
4.9
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jakiś czas temu ten elektryk wymieniał lampy w moim domu. Wszystkie, bo żona chciała odświeżyć wnętrza. Roboty było sporo, ale Pan uwinął się z nią całkiem sprawnie. Cena usługi była adekwatna do jej jakości. Generalnie jestem zadowolony i polecam każdemu, kto poszukuje dobrego fachowca."
Świnoujście
Wybrane zlecenia

2021-09-20 Świnoujście
Chce zamontowac lustro pod skrzynka z bezpiecznikami 1 otwór, zależy mi na sprawdzeniu odpowiednim przyrządem układ i lokalizację kabli w scianie. Lokalizację uzdrowiskowa

2021-08-29 Świnoujście
Ile kosztuje naprawa awarii elektrycznej w Państwa serwisie? Kilka dni temu miałam płytę indukcyjną i zaczęła szwankować, dlatego postanowilam kupić nową. Pojawia się taki problem, gdyż nie ma mi jej kto podłączyć. Teraz moje pytanie- czy zajmują się Państwo podłączaniem płyt idnukcyjnych? Jeżeli tak to podłączyliby mi ją Państwo w krótkim czasie? Pozdrawiam.

2021-08-23 Świnoujście
Dzień dobry. Potrzebuje zamontować 3 lampy sufitowe. Jaki najbliższy termin i koszt? Pozdrawiam Magdalena S.

2021-08-02 Świnoujście
Dzień dobry, muszę wymienić wentylator łazienkowy z czujnikiem światła i wilgotności. Czy jest taka możliwość?

2021-06-28 Świnoujście
Awaria części gniazdek po zwarciu prą ( łazienka, pokoje ). Padł ogranicznik przepięciowy IPF40 -3 biegunowy+ N - 340 V T2 ( świeci na czerwono ). Czy przyczyną może być uszkodzenie w/w ochronnika? Całe oświetlenie i gniazdka np. w kuchni działają. Nowy budynek, instalacja - przy ul. Wojska Polskiego. Potrzebuję fachowca, proszę o wycenę ew. naprawy i kontakt .

2021-06-21 Świnoujście
Szukam sprawdzonego oraz rzetelnego fachowca, który podjąłby się usunięcia awarii elektrycznej w moim domu, gdyż od kilku dni wybija mi bezpieczniki, przez co nie mogę normalnie gotować, sprzątać ani relaksować się po pracy przed telewizorem.Czy są Państwo w stanie podjąć się naprawy tak szybko, jak to możliwe? Czy długo oczekuje się na fachowca? Czekam na odpowiedź.

Dzielnice Świnoujścia, w których możesz zamówić elektryka

  1. Uzdrowiskowa
  2. Warszów
  3. Przytór-Łunowo
  4. Karsibór
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502