Elektryk Świebodzice

Usługi Elektryczne In-Pol Zbigniew Faściszewski
4.8
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawę instalacji elektrycznej w garażu zleciłem temu elektrykowi, sugerując się jego dobrymi opiniami w Internecie. Nie zawiodłem się, bo faktycznie to bardzo kompetentny specjalista z fachem w ręku. Zgodził się nawet na jednoczesną naprawę domofonu, więc zaoszczędziłem sporo czasu."
Świebodzice
Naprawa i Serwis Elektryczny Zertech
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Ta firma to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli zatem poszukujesz sprawdzonych rozwiązań dla swojej instalacji elektrycznej, to przekazując je w ręce tego serwisu ...
Serwis będzie dostępny od dnia 31.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne i Ślusarskie Damplast Kamil Piwowarczyk
4.8
Liczba opinii: 108
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony z udzielonej mi pomocy przez to pogotowie elektryczne. Panowie do zadania, które dotyczyło wymiany włączników w całym mieszkaniu, podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, do tego zaproponowali atrakcyjny cennik usług. Ogólnie nie miałem do czego się doczepić, chociaż na miejscu byli 20 minut po czasie. Generalnie polecam. "
Wybrane zlecenia

2021-08-12 Świdnica
Dzień dobry, Czy dojeżdża Pan do Strzegomia? Jeżeli tak to czy byłaby możliwe jutro w godzinach przedpołudniowych podjechać do punktu gastronomicznego przy alei wojska polskiego? Jest awaria całej sieci elektrycznej, sprawdzone zostały korki na punkcie oraz w głównej rozdzielni, wszystko wydaje się działać. Jaki byłby ewentualny koszt takiego zlecenia? Będę wdzięczny za odpowiedz, pozdrawiam!

2021-07-12 Świebodzice
Poszukuję na jutro elektryka z uprawnieniami, żeby przybył do mojego mieszkania w celu diagnozy oraz naprawy mojej insltalacji elektrycznej w moim mieszkaniu. Od około tygodnia walczę z pewnym problemem, mianowicie po podłączeniu żelazka do mojego gniazdka, wywala korki! I to za każdym razem. Wiem już, że problem nie leży w żelazku, a w instalacji, dlatego chciałbym aby ktoś naprawił tą elektrykę. Pomożecie?

2021-06-28 Świebodzice
Dzień dobry. Znalazłem wasze pogotowie elektryczne 24h i chciałbym się zapytać czy jutro lub pojutrze moglibyśmy się umówić jakoś po 22? Do tej godziny pracuję od samego rana takze ciężko mogłoby być z innymi terminami. Problem w moim domu jest taki, że w niektórych gniazdkach pojawiają się iskry przy podłączaniu różnych urządzeń. Ile wyniesie przyjazd, oględziny i naprawa tak wstępnie wyliczając?

Dzielnice Świebodzic, w których możesz zamówić elektryka

  1. Ciernie
  2. Piastowskie
  3. Słoneczne
  4. Sudeckie
  5. Pełcznica
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502