Elektryk Świdnik

Zakład Usług Elektrycznych i Hydraulicznych Robert Janowski
4.5
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Człowiek wraca zmęczony z pracy i jedyne o czym marzy to ciepła kąpiel, a tu proszę - ciepłej wody brak, choć bojler niby działa i lampka się świeci. Już miałem w perspektywie weekend bez ciepłej wody, ale na szczęście ten elektryk zgodził się przyjechać w sobotę rano i zająć się naprawą bojlera. Udało się sprawę załatwić przy jednej wizycie."
Usługi Elektryczne Lux Energia Leszek Skarżycki
4.7
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Problem pojawił się w niedzielę rano. Okazało się, że uszkodzeniu uległ jeden z przewodów i konieczna była naprawa oświetlenia. Jeden telefon do tego elektryka w zupełności wystarczył. Pan zareagował błyskawicznie i w ciągu niecałej godziny był na miejscu i profesjonalne zajął się eliminacją usterki. Nie narzekałem również na cenę. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi tego Pana!"

Usługi Elektryczne Powerteq

Elektryk Świdnik
Konieczna będzie wymiana włączników, lamp lub zaprojektowanie instalacji elektrycznej? Skorzystaj z usług rzetelnie wykwalifikowanych, posiadających uprawnienia specjalistów z tej firmy. Przekonaj się o ich profesjonalizmie i właśnie teraz zleć ...
Usługi elektryczne powinny spełniać wymogi bezpieczeństwa, funkcjonalności i estetyki. Decydując się na elektryka z uprawnieniami z tej firmy, możesz mieć pewność, że otrzymasz pomoc prawdziwego fachowca, który działa zgodnie ze sztuką i przepisami. ...
Wybrane zlecenia

2021-07-25 Świdnik
Witam serdecznie. Szukam pana elektryka, który działa 24 h na dobę. Mam uszkodzony przewód w ścianie. Jest to kabel od oświetlenia, niestety aktualnie nie ma światła w całym domu, a niedługo już wieczór. Czy państwa firma jeszcze działa i jakiś doświadczony pracownik mógłby mnie jeszcze poratować swoją pomocą? Próbowałem sam jakoś naprawić tę usterkę, jednakże do tego potrzebny jest prawdziwy fachowiec.

2021-07-13 Świdnik
Na szybko, najlepiej jeszcze na dziś potrzebny jest mi fachowiec z serwisu elektrycznego. Przed chwilą spadła mi lampa z sufitu. Była ze szkła, dlatego oczywiście cała mi się rozbiła od razu, zaraz jadę do sklepu kupić nowy żyrandol i chciałabym kogoś poprosić o jego montaż. Poratują mnie państwo w tej sytuacji?

Dzielnice Świdnika, w których możesz zamówić elektryka

 1. Śródmieście
 2. os. Racławickie
 3. Kopernika
 4. os. Lotnicze
 5. Brzeziny I
 6. Brzeziny II
 7. Brzeziny-Kalina
 8. os. Słoneczne
 9. os. Polesie
 10. os. Kusocińskiego
 11. Adampol
 12. Radość
 13. Żwirki i Wigury
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502