Elektryk Świdnica

Zbigniew Faściszewski Przedsiębiorstwo Usługowe In-Pol
4.8
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten elektryk wykonał w naszym mieszkaniu montaż rozdzielni. Zmierzył się z dość trudnym zadaniem, jednak poradził sobie z nim doskonale. Postanowiłem wezwać go również w momencie, kiedy konieczna była wymiana włącznika w moim mieszkaniu. Szczerze polecam tego Pana, bo po raz pierwszy współpracowałam z osobą nie "z polecenia" i muszę przyznać, że jestem bardzo miło zaskoczony. Polecam z ręką na sercu tego specjalistę!"
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne i Ślusarskie Damplast Kamil Piwowarczyk
4.8
Liczba opinii: 96
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Jednym słowem - ekspert. Montaż bezpieczników wykonał niemal z zamkniętymi oczami, do tego dał się poznać jako osoba sumienna, rzetelna i odpowiedzialna. Zaproponował przystępny cennik, który w żaden sposób nie uszczuplił mojego domowego budżetu. Polecam serdecznie za fachowość i duże zaangażowanie. "
Wybrane zlecenia

Świdnica
Witam potrzebuje podłączyć nowe zasilanie, scalić 2 liczniki w jeden i założyć go w nowej skrzynce. Pod uwagę trzeba wziąć iż trzeba w protokole przygotowania Lini przed licznikowej wpisać swe uprawnienia dozoru. Sprzwa pilna. (chodzi o Pszenno)

Świdnica
Chciałam wyregulować podgrzewacz do wody nie grRje dobrze wody. Jaki byłby koszt??

Osiedle Młodych
Dzień dobry. Jestem zaniepokojona stanem mojej instalacji elektrycznej. Wczoraj, kiedy chciałam podłączyć laptop do ładowania zauważyłam, że z gniazdka wydobyły się iskry. Bardzo się przestraszyłam. Jaki byłby orientacyjny koszt dość pilnej wizyty serwisu elektrycznego w moim mieszkaniu? Proszę o informację.

Osiedle Zarzecze
Szukam pogotowia elektrycznego dostępnego 24 h na dobę! Pytam, ponieważ mam bardzo niestandardowe i dość nienormowane godziny pracy, dlatego też chciałbym skorzystać z pomocy o dość niestandardowej i dla wielu fachowców - późnej porze. Mój problem nie jest bardzo pilny, a usługa nie jest nazbyt skomplikowana, jednak chciałabym, by elektryk pomógł mi w montażu nowego żyrandola, ponieważ sama mogłabym nie zrobić tego poprawnie. Pomożecie?

Osiedle Piastów
Witam Państwa. Mam pewien problem. Szukam doświadczonego elektryka z uprawnieniami w pobliżu, który podjąłby się usunięcia awarii elektrycznej w moim mieszkaniu. Chodzi o wymianę gniazdka, ponieważ spaliło się podczas podłączenia żelazka do kontaktu. Chciałabym, aby sprawie przyjrzał się doświadczony elektryk, gdyż przy okazji chcę, aby elektryk srpawdził stan przewódów elektrycznych w całym mieszkaniu.

Osiedle Słowiańskie
Na pomoc! Poszukuję elektromontera na już! Problem jest dość duży, ponieważ w mieszkaniu wyrzuciło mi różnicówkę i mam problem z użytkowaniem sprzętów RTV i AGD, a jest to niezbędne do codziennego funkcjonowania. Bardzo proszę Państwa o pomoc i szybką odpowiedź. Mam nadzieję, że uda się Państwu znależć technika w szybkim czasie, który skutecznie zażegna problem.

Dzielnice Świdnicy, w których możesz zamówić elektryka

  1. Kraszowice
  2. Os. Kolonia
  3. Os. Młodych
  4. Os. Piastów
  5. Os. Słowiańskie
  6. Os. Zarzecze
  7. Os. Zawiszów
  8. Os. Zwierzynieckie

Wykwalifikowanych elektryków, którzy świadczą kompleksowe usługi elektryczneŚwidnicy znajdziesz wśród partnerów strony Naprawek.pl. Wezwanie tych wysoko ocenianych fachowców jest dobrym rozwiązaniem w momencie, kiedy potrzebny jest przegląd lub naprawa instalacji elektrycznej. Dzięki swoim wysokim kwalifikacjom oraz umiejętnościom poradzą sobie z każdym problemem, a Ty ponownie będziesz czuć się bezpiecznie.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502