Elektryk Swarzędz

Elektryk Hel Wojciech Blachnierek
4.7
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Doskonały fachowiec, dla którego nie istnieją zbyt trudne zlecenia. Zajął się profesjonalnie naprawą bojlera bez najmniejszego zająknięcia, podczas gdy jego poprzednicy jedynie rozkładali ręce i sugerowali zakup nowego urządzenia. Ostatecznie udało się naprawić tanim kosztem, za co bardzo dziękuję."
Usługi Elektryczne i Serwis Bram Elinstal Karol Graczyk
5
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Oczywiście prąd musiał wysiąść w Święta. Po telefonie do fachowca okazało się, że było zwarcie i trzeba wymienić bezpieczniki, ale nawet nie miałam zapasowych. Pan przyjechał do mnie z zamiennikiem i od ręki załatwił sprawę, ratując nasze rodzinne Święta. Jeszcze raz dziękuję za tak szybką i profesjonalną interwencję. Polecam!"
Usługi Elektryczne, Naprawa Okien i Drzwi oraz Serwis Bram Montech Piotr Bem
4.9
Liczba opinii: 17
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wezwałem tego elektryka, by zamontował gniazdko dodatkowe w mojej łazience. Jej projekt nie przewidywał wielu sprzętów, ale ostatecznie żona uparła się na suszarkę i nie było wyjścia. Pan przyjechał w ustalonym terminie i swoją pracę wykonał bardzo dobrze. Nie zniszczył wykończenia łazienki i pracował bardzo czysto, więc jestem pod wrażeniem."
Usługi Elektryczne Artur Kolski
5
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Godne zaufania pogotowie elektryczne dostępne nawet w weekendy. Gdy doszło do awarii domofonu, przyjechali zaledwie w godzinę, żeby pomóc nam się uporać z problemem. To ważne, bo oczekiwaliśmy gości na komunię córki. Naprawa domofonu wzorowa i ekspresowa. Bardzo dziękujemy za pomoc i będziemy polecać!"
Usługi Elektryczne Elgrun Marek Podgórski
4.7
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Pan wykonywał pomiary elektryczne w mojej firmie. Dodam, że zależało mi na dokładności, a nie na podbiciu pieczątki i nie zawiodłem się. Usługa wykonana profesjonalnie, a w gratisie Pan wymienił włącznik, który ostatnio zaczął się psuć. Szczerze polecam jego fachowe usługi, bo cennik ma całkiem przystępny, a solidnością usług bije na głowę konkurencję."
Nie wiesz, dlaczego doszło do zwarcia instalacji elektrycznej w Twoim domu lub w firmie? Nie pamiętasz, kiedy ostatnio przeprowadzono jej przegląd? Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z profesjonalistami z tego zakładu elektrycznego i przekaż im zadania, które ...
Serwis Elektryczny Piorun24h Daniel Kroschel
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Z usługą ten fachowiec nie miał najmniejszego problemu. Praca od początku do końca stała na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolony z wykonanego montażu gniazdka, którym zajął się niemal od ręki. Polecam w 100% za fachowość, sumienność, rzetelność i przystępne ceny, bo naprawdę warto. Numer telefonu do tego specjalisty od prądu postanowiłem zapisać na przyszłość."
Awaria elektryczna? Nie czekaj, dzwoń po wykwalifikowany lokalny serwis elektryczny o wieloletnim doświadczeniu. Dzięki ogromnej wiedzy specjaliści pomogli już setkom klientów. Nie tylko interweniując w przypadku braku prądu stają oni na wysokości ...
Szukasz pogotowia hydraulicznego, które rzeczywiście jest dyspozycyjne i jest w stanie pomóc Ci w naglącej sytuacji? Znów zwarcie, które nie powinno się wydarzyć? Stan instalacji elektrycznej w domu powinien sprawdzić elektryk ...
Specjaliści z tej firmy z zaangażowaniem podchodzą do każdego wyzwania dotyczącego elektryki. Podłączenie płyty indukcyjnej, naprawa bojlera, a może wykonanie instalacji elektrycznej? Postaw na firmę, dla której liczy się nie tylko szybkość wykonania ...
Zależy Ci na profesjonalnym elektryku, który w możliwie najwcześniejszym terminie wykona konieczne pomiary elektryczne lub usunie poważną awarię elektryczną? Zgłoś się do tego zakładu usług elektrycznych i przekaż swoje zlecenie. Zaproponowane ...
Wybrane zlecenia

2021-08-16 Swarzędz
Chce zapytać ile wynosi koszt podłączenia płyty indukcyjnej. Czy należy zakupić jakieś części samemu?

2021-07-22 Swarzędz
Proszę o informację, ile kosztuje w państwa pogotowiu pomoc w przypadku awarii elektrycznej? Mam na myśli iskry w gniazdku w mieszkaniu, które pojawiają się za każdym razem, gdy włoży się do niego wtyczkę. Słychać nawet jak kontakt trzeszczy przez cały czas. Aktualnie boję się z niego korzystać i raczej nie będę go używać, póki jakiś elektryk go nie naprawi.

2021-06-30 Swarzędz
Dzień dobry. W ramach usług elektrycznych, potrzebuję: Przesunięcie oświetlenia sufitu o 1,5 metra oraz założenie 2 lamp.

2021-06-27 Swarzędz
Wybija różnicówka, niezależnie czy włącze czajnik, żelazko, pralke w różnych pokojach. Miejscowość Zalasewo, gm. Swarzędz.

2021-06-21 Swarzędz
Dzień dobry. Potrzebuję elektryka 24h, który jeszcze pracuje i mógłby sprawdzić, dlaczego w moim domu co chwilę pojawia się jakieś spięcie elektryczne. Zazwyczaj dzieje się tak, gdy jest włączona pralka, czajnik i mikrofalówka. Po kilku minutach nagle wszystko się wyłącza i nie ma nigdzie prądu. Takie awarie pojawiły się już jakieś 2 tygodnie temu i regularnie się powtarzają.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502