Elektryk Suwałki

Elektryk Selection Energy Szymon Ejsmont
5
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Pech chciał, że przy remoncie jedno z gniazdek w korytarzu zostało uszkodzone i konieczna była jego wymiana. Z braku wiedzy i w obawie o własne bezpieczeństwo postanowiłem zwrócić się o pomoc do tego elektryka. Pan stanął na wysokości zadania i profesjonalnie wymienił gniazdko. Zaskoczyła mnie niska cena usługi."
Serwis będzie dostępny od dnia 28.09.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Elektryczne Peb
4.8
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły

Usługi Elektryczne Peb

Elektryk Suwałki
W swojej działalności za cel firma obrała sobie bardzo prostą zasadę. Jest nią terminowość i drobiazgowość w przypadku każdego zgłoszenia. Jako doświadczeni elektrycy fachowcy zdają sobie sprawę z tego, jak istotne jest zwracanie uwagi na każdy szczegół ...
Zakres usług
Wybrane zlecenia

2021-08-29 Osiedle Hańcza
Pomocy! Potrzebuję technika jak najszybciej- mam awarię elektryczną w moim domu, wyrzuciło różnicówkę i nie mam prądu, a jest mi on potrzebny do pracy. Proszę o szybki kontakt z Państwa serwisu, czekam z niecierpliwością.

2021-08-21 Osiedle Jaćwingów
Pilne! Potrzebuję pogotowia elektrycznego, który pracuje przez 24h. Obecnie jestem w pracy, dostałem telefon od żony. Mam przepalone przewody w domku jednorodzinnym, nie wiem co sprawiło, że przewody przepaliły się, być może zwarcie. Szukam fachowca, który zdiagnozuje i naprawi problem jak najszybciej.

2021-07-19 Osiedle Emilii Plater
Dzień dobry, poszukuję elektromontera, który szybko podjąłby się wymiany rozdzielni w mojej firmie. Rozdzielnia szwankuje już od kilku tygodni, jest to dużym utrudnieniem zarówno dla mnie, jak innych pracowników. Czy Państwa serwis ma technika w okolicy, który rozwiązałby problem w krótkim czasie? Czekam na odpowiedź z Państwa serwisu, mam nadzieję, że szybko uda się znależć fachowca, który zażegna problem.

2021-07-13 Osiedle Klasztorna
Mam pytanie, ile kosztuje serwis elektryczny w Państwa serwisie? Od około tygodnia wyrzuca mi korki w mieskzaniu i nie mogę normalnie funkcjonować na codzień. Czy Państwa serwis podjąłby się szybkiej i skutecznej diagnozy oraz naprawy? Czekam na odpowiedź, mam nadzieję, że sprawnie uda się rozwiązać problem.

Dzielnice Suwałk, w których możesz zamówić elektryka

  1. Krzywólka
  2. Osiedle Centrum
  3. Osiedle Daszyńskiego
  4. Osiedle Kamena
  5. Osiedle Papiernia
  6. Osiedle Północ II
  7. Osiedle Szwajcaria
  8. Śródmieście

Jeśli szukasz doświadczonego fachowca z Suwałk, który wykona dla Ciebie kompleksowe usługi elektryczne, postaw na jednego z jednego z partnerów strony Naprawek.pl. Z powodzeniem znajdziesz tutaj rzetelnego i odpowiedzialnego wykonawcę z dobrymi ocenami, który profesjonalnie zajmie się naprawą lub wymianą instalacji elektrycznej. Wybierając prezentowane tutaj pogotowie elektryczne uzyskasz pewność solidnie i fachowo wykonanej usługi w przystępnej cenie.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502