Elektryk Suwałki

Jeśli szukasz doświadczonego fachowca z Suwałk, który wykona dla Ciebie kompleksowe usługi elektryczne, postaw na jednego z jednego z partnerów strony Naprawek.pl. Z powodzeniem znajdziesz tutaj rzetelnego i odpowiedzialnego wykonawcę z dobrymi ocenami, który profesjonalnie zajmie się naprawą lub wymianą instalacji elektrycznej. Wybierając prezentowane tutaj pogotowie elektryczne uzyskasz pewność solidnie i fachowo wykonanej usługi w przystępnej cenie.

Selection Energy Szymon Ejsmont
5
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Pech chciał, że przy remoncie jedno z gniazdek w korytarzu zostało uszkodzone i konieczna była jego wymiana. Z braku wiedzy i w obawie o własne bezpieczeństwo postanowiłem zwrócić się o pomoc do tego elektryka. Pan stanął na wysokości zadania i profesjonalnie wymienił gniazdko. Zaskoczyła mnie niska cena usługi."
Przedsiębiorstwo Elektroinstalacyjne Budowlane Sp. z o.o.
4.8
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
W mojej działalności za cel obrałem sobie bardzo prostą zasadę. Jest nią, terminowość i drobiazgowość w przypadku każdego zgłoszenia. Jako doświadczony elektryk w Suwałkach, zdaję sobie sprawę z tego jak istotne jest zwracanie uwagi na każdy szczegół

Dzielnice Suwałk, w których możesz zamówić elektryka

  1. Krzywólka
  2. Osiedle Centrum
  3. Osiedle Daszyńskiego
  4. Osiedle Kamena
  5. Osiedle Papiernia
  6. Osiedle Północ II
  7. Osiedle Szwajcaria
  8. Śródmieście
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502