Elektryk Starogard Gdański

Serwis Elektryczny Elektroplus Zbigniew Jagielski
4.7
Liczba opinii: 17
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Montaż lampy był dla mnie zbyt dużym wyzwaniem, zwłaszcza że nie jestem fachowcem od elektryki. Usługę zleciłem temu elektrykowi, który szybko i bez większych problemów poradził sobie z zadaniem. Pan okazał się perfekcjonistą, który rzetelnie podszedł do zadania. Jestem również bardzo zadowolony z ceny za wykonaną pracę, która była przystępna. Polecam!"
Usługi Elektryczne Magnetic Dariusz Cichon
5
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Współpracowałem z tym fachowcem przez wiele lat i złego słowa nie mogę na niego powiedzieć. Doskonale poradził sobie zarówno z naprawą bojlera, jak i z usunięciem zwarcia. Jako klient jestem bardzo zadowolony ze świadczonych przez niego usług i będę go polecał dalej. "
Wybrane zlecenia

2021-09-02 Starogard Gdański
Podłączenie płyty indukcyjnej z uprawnieniami

2021-08-16 Starogard Gdański
Dzień dobry. Jak szybko mogłoby być u mnie pogotowie elektryczne. Doszło do spięcia w kilku gniazdkach z których poszedł dym i nie mam teraz prądu w domu. Zupełnie nie wiem co się stało. Coś tylko strzeliło i zrobiło się ciemno. Bardzo proszę o jak najszybszą interwencję.

2021-06-04 Starogard Gdański
Witam serdecznie. Mam takie pytanie. Jaki jest czas oczekiwania na podłączenie elektryczne? Potrzebuję wymiany lampy wiszącej. Ja się zupełnie nie znam na prądzie więc nawet nie wiem jak się za to zabrać. Potrzebuje jakiegoś fachowca, który będzie w stanie mi pomóc. Jaki będzie koszt wykonania usługi?

Dzielnice Starogardu Gdańskiego, w których możesz zamówić elektryka

  1. Centrum
  2. Hermanowo
  3. Kocborowo
  4. Korytyba
  5. Przylesie
  6. Stadnina
  7. Żabno
  8. Łapiszewo
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502