Elektryk Stargard

Usługi Elektryczne Heorhi Kasko
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Kiedy okazało się, że konieczna jest wymiana rozdzielni w moim mieszkaniu, postanowiłem zadzwonić do tego elektryka. Już samo podejście tego specjalisty do sprawy pokazało, jak bardzo zależy mu na każdym kliencie. Zadanie wykonał sumiennie i niezwykle dokładnie. Od razu widać było profesjonalizm w jego działaniach. Obawiałem się nieco o cenę usługi, jednak ta również mnie pozytywnie zaskoczyła. Polecam tego pana!"
Usługi Elektryczne i Hydrauliczne Grzegorz Glapiak
4.9
Liczba opinii: 14
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Polecam serdecznie. Znalazłam się w kryzysowej sytuacji, a ten elektryk z uprawnieniami przyjechał na moje wezwanie w ciągu niecałej godziny. Błyskawicznie rozwiązał problem z uszkodzonym gniazdkiem, a przy okazji naprawił niedziałającą lampę. Miał ze sobą niezbędny sprzęt i narzędzia. Doceniam jego fachowe podejście do zadania i punktualność, a także przystępny cennik. Polecam go szczerze!"
Zakres usług
Masz nagłą awarię elektryczną, która nie może czekać? Szukasz kompetentnego elektryka? Jesteś w dobrym miejscu – serwis elektryczny jest do Twojej dyspozycji, jeśli zabraknie prądu w mieszkaniu, potrzebny będzie przegląd instalacji elektrycznej, ...
Wybrane zlecenia

2021-09-11 Stargard
Halogeny po włączeniu mrugają

2021-09-07 Osetno
Dzień dobry państwu.Mam do państwa pytanie- ile wyniesie usunięcie awarii w instalacji odgromowej?Teraz bardzo szaleją nieprzewidywlne burze i chciałbym zabezpieczyć swój dom przed piorunami a sam nie potrafię tego naprawić. Chciałbym by doświadczony pan elektryk sprawdził ją bardzo dokładnie, nie wiem co mogło ją uszkodzić prawdopodobnie to przez ostatni bardzo silny wiatr.

2021-09-02 Stargard
Witam serdecznie interesuje mnie wymiana starej instalacji aluminiowej Os.Zachod Stargard dość pilne zaczyna iskrzyć i czy mogę prosić o cenę w przybliżeniu dziękuję

2021-08-25 Osiedle Kopernika
Dzień dobry. Potrzebuję fachowca bo mam popsuty elektrometr, w gniazdku od grzania wody powstało spięcie. Zobaczyłam to dziś rano gniazdko tak jakby się też trochę stopiło boje się że może djść do pożaru. Bardzo proszę o szybką interwencję państwa serwisantów. Bo mam w domu dwójkę małych dzieci i ciepła woda jest mi niezbędna. Ile zapłaciłbym gdyby pan przyjechał do nas od razu.

2021-08-17 Stargard
Witam serdecznie chciała bym się zapytać bo spaliła mi się instalacją stara aluminiowa i potrzebuje podciągnąć instalacje na razie do dwóch gniazdek i jaka to będzie cena pilne

2021-08-02 Osiedle Chopina
Szukam elektryka do wykonania podłączenia elektrycznego, chciałabym wymienić starą lampę na nową i przestawić ją troszeczkę bliżej okna. Lampę już zakupiłam i ma dość krótki kabel czy nie dałoby się zamontować przy niej choć trochę dłuższego kabla? Czy pan elektryk ma do tego specjalne uprawnienia bo chcę by usługa była wykonana przez profesjonalistę.

2021-07-30 Osiedle Hallera
Pilnie potrzebuje skorzystać z usług elektryka 24h. Czy ma pan wolny termin na dziś. W moim domu doszło do przeciążenia sieci i wydaje mi się że to właśnie ja to przeciążenie wywołałem bo kupiłem nową wiertarkę i chciałem ją wypróbować no i troszkę powierciłem a nagle prąd się wyłączył. Teraz to nie ma nawet światła. Ja nie wiem jak się korki naprawia dlatego kontaktuje się z państwem. Bardzo mi zależy by do wieczora instalacja została naprawiona.

Dzielnice Stargardu, w których możesz zamówić elektryka

 1. Barnimowskie
 2. Stare Miasto
 3. Giżynek
 4. Kluczewo
 5. Mokrzyca
 6. Mroczeń
 7. Osetno
 8. Centrum
 9. Przedmieście Poznańskie
 10. Przedmieście Szczecińskie
 11. Burzykowo
 12. Źródelnia
 13. Zarzecze
 14. Pszczelnik

Solidnychodpowiedzialnych wykonawców, którzy oferują kompleksowe i tanie usługi elektryczne znajdziesz na stronie Naprawek.pl. To godni polecenia wykonawcy ze Stargardu, którzy do każdego zadania podchodzą odpowiedzialnie, a przy tym chętnie dzielą się swoją wiedzą. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie, ponadto są sumienni, rzetelni, kompetentni, słowni i terminowi.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502