Elektryk Starachowice

Serwis Elektryczny i Hydrauliczny Revolta Renata Marzec
4.7
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Szczerze polecam usługi tego elektryka. Już od rozmowy telefonicznej i pierwszego kontaktu Pan okazał się bardzo pomocny i cierpliwy. Widać było również pełen profesjonalizm i dokładność w działaniu. Bardzo dobrze poradził sobie z naprawą bojlera w łazience, jak również z naprawą włącznika w kuchni. "
Instalatorstwo Elektryczne Jarosław Horosz
4.7
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Po ostatnich incydentach z prądem, tym razem wymianę lampy postanowiłem zlecić elektrykowi. Pan ze swojego zadania wywiązał się znakomicie. Wszystko wykonał błyskawicznie i niezwykle starannie. Widać, że ma doświadczenie. Zaskoczyła mnie zwłaszcza cena usługi, która nie była wygórowana. Polecam jego fachowe usługi każdemu, kto poszukuje profesjonalnego i odpowiedzialnego elektryka z doświadczeniem."
Wybrane zlecenia

2021-06-30 Starachowice
Do wymiany mamy całą instalację elektryczną w domu jednorodzinnym na wsi, instalacja jest już dośc stara i na pewno nie jest bazpieczna bo co chwilę dochodzi do zwarcia. Pewnie dlatego nabyliśmy ten dom w tak okazyjnej cenie. Ile kosztuje wymiana calej instalacji przez pogotowie elektryczne?

2021-06-12 Starachowice
Gdy podłączałam piekarnik po remoncie kuchni do gniazdka doszło do awarii i wywaliło nam korki. Wydaje mi się że jest to wina piekarnika. Czy pan wykonuje też taką usługę jak podłączenie piekarnika? Jaka jest cana za naprawę awarii i podłączenie piekarnika?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502