Elektryk Stalowa Wola

Usługi Elektryczne Inwire Daniel Siembida
5
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Usługa obejmowała usunięcie zwarcia w kuchni. Ten wezwany na pomoc elektryk z uprawnieniami swoją pracę wykonał solidnie i do tego w niezwykle atrakcyjnej cenie, która w żaden sposób nie uszczupliła mojego domowego budżetu. Podobało mi się, że wysłuchał moich oczekiwań , a następnie zaproponował własne rozwiązania, które okazały się znacznie lepsze. Widać, że to uczciwy i profesjonalny fachowiec, któremu warto powierzyć problemy z instalacją elektryczną."
Tylko elektryk z uprawnieniami daje nam gwarancję profesjonalnego, a co za tym idzie – skutecznego zażegnania powstałych usterek. Wytrwała praca nad swoimi umiejętnościami, gromadzone przez lata doświadczenie oraz rzeczowe podejście do każdego zagadnienia to cechy ...
Solidna i niedroga firma elektryczna? Zaufaj fachowcom z tego zakładu, których wieloletnie doświadczenie zawodowe i stale podnoszone kwalifikacje z pewnością Ci zaimponują. Najlepszy lokalny elektryk z uprawnieniami zajmie się odłączeniem gniazdka, ...
Wybrane zlecenia

2021-08-07 Stalowa Wola
Dzień dobry, piszę z zapytaniem ile wyniesie koszt przyjazdu pogotowia elektrycznego do zlecenia? Mamy problem z zasilaniem, kolega z biura mi podpowiada, że wyrzuciło różnicówkę (cokolwiek to znaczy). Od niedawna jestem office managererm i muszę zamówić fachowca, który nam pomoże. Proszę o info na który serwis można liczyć w potrzebie.

2021-06-04 Stalowa Wola
Żona odziedziczyła dom po babci. Powoli zaczynamy przeprowadzkę, ale od teścia usłyszałem coś co utrudni nam mieszkanie w nowym lokum. Instalacja elektryczna jest stara, będzie problem by była kompatybilna ze sprzętami, które mamy w domu. Boję się by nie było żadnych spięć po podłączeniu sprzętów, by nie uszkodzić pralki czy lodówki. Jak szybko mógłby przyjechać elektryk by wymienić instalację elektryczną na nową?

Dzielnice Stalowej Woli, w których możesz zamówić elektryka

  1. Charzewice
  2. Piaski
  3. Rozwadów
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502