Elektryk Śrem

Usługi Elektryczne oraz Naprawy Komputerów i Urządzeń RTV Chel Lucjan Chojnacki
4.8
Liczba opinii: 32
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Pech chciał, że przez zwarcie kabli konieczna była naprawa instalacji elektrycznej. Zadanie to zleciłem temu elektrykowi. Od zgłoszenia do przyjazdu tego pana minęła niecała godzina. Usługa została wykonana szybko i skutecznie - jednym słowem pełen profesjonalizm. Pozytywnie zaskoczyła mnie również cena usługi, która nie była wygórowana. Serdecznie polecam!"
Śrem
Wybrane zlecenia

2021-08-29 Śrem
Potrzebuję elektryka z uprawnieniami do podlączenia płyty indukcyjnej. Wymagam wystawienia protokołu dla producenta płyty, że podłączenie nastąpiło przez osobę posiadająca uprawnienia do tego rodzaju usług. Macie w swoich szeregach osobę z takimi papierami? Jaka jest cena wykonania takiego podłączenia? Czy protokół wystawienia jest dodatkowo płatny?

2021-07-16 Śrem
Ile kosztuje wymiana gniazdka

2021-07-10 Śrem
Chcielibyśmy wymienić domofon. W jakim czasie by się udało i koszt usługi. Dziękuje.

2021-06-16 Śrem
Pilnie poszukiwany elektromonter. Mamy w naszym domku jednorodzinnym wybite kilka bezpieczników. Mieszkam tylko z dziećmi, ponieważ mój mąż wyjechał na miesiąc w delegację za granicę. Czy elektryk z Waszej firmy mógłby się tym zająć? Bardzo proszę o pomoc. Mogę nawet zapłacić dodatkowo za pilną usługę.

Dzielnice Śremu, w których możesz zamówić elektryka

  1. Jeziorany
  2. Helenki
  3. Starówka
  4. Złodziejowo
  5. Wójtostwo
  6. Glinki
  7. Górczyn
  8. Hajmat
  9. Abisynia
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502