Elektryk Sopot

Elektryk Jacek Wyrwicki
4.9
Liczba opinii: 22
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony z jakości usług elektrycznych tego specjalisty. Usunięcie awarii elektrycznej nie zajęło mu zbyt wiele czasu, a precyzja, z jaką tego dokonał, była ogromna. Sprawdził się również, kiedy konieczne było usunięcie zwarcia w mieszkaniu siostry. Szybko odnalazł przyczynę problemu i profesjonalnie go rozwiązał, tłumacząc każdy wykonywany krok. Choć jestem wymagający, to jego usługi mogę polecić każdemu!"
Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 90
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Jestem zadowolony z pracy, jaką wykonał dla mnie ten elektryk. Była niedziela, a w mieszkaniu nawaliły bezpieczniki. Nie mam smykałki do wykonywania tego typu zadań, dlatego postanowiłem zadzwonić do tego elektryka. Zadanie wykonał naprawdę porządnie, w niecałe 20 minut. Nie zaskoczyła mnie nawet cena usługi, która jak na weekend była naprawę satysfakcjonująca. To pan godny zaufania!"
Usługi Elektryczne Marluk Martin Szulta
4.7
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Montaż gniazdka zleciłem temu elektrykowi, jednak na początku nieco odrzuciło mnie jego spóźnienie, jednak w tak dużym mieście jest to do wybaczenia. Do wykonania usługi nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko przebiegło sprawnie i bez większych problemów. Widać, że to prawdziwy elektryk."
Usługi Elektryczne, Hydrauliczne i Ślusarskie Dar Lux Łukasz Jankowski
4.9
Liczba opinii: 51
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Naprawa lampy w wykonaniu tego elektryka przebiegła szybko i sprawnie, ponadto specjalista utrzymywał porządek podczas wykonywanej pracy. Gorąco go polecam zarówno za kompleksowe i solidne wykonanie, jak również za terminowość i punktualność oraz bardzo atrakcyjny cennik usług. Numer telefonu już zapisałem i na pewno jeszcze nie raz z niego skorzystam."
Serwis Elektryczny Elektroplus Zbigniew Jagielski
4.7
Liczba opinii: 17
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Z czystym sumieniem polecam usługi oferowane przez to pogotowie elektryczne. Panowie na wezwanie zjawili się bardzo szybko, błyskawicznie ustalili przyczynę usterki i jeszcze szybciej się z nią uporali. Usługę wycenili dość tanio. Ogólnie jestem naprawdę zadowolony. "
Masz problem z elektryką? Szukasz serwisu, którego pracownicy to wykwalifikowana i sprawdzona kadra? Jeśli tak, to ta firma jest zdecydowaną odpowiedzią na wszystkie Twoje elektryczne bolączki. Zostaw wysokiej klasy specjalistom wymianę oświetlenia, naprawę gniazdek albo ...
Wybrane zlecenia

2021-07-23 Sopot
Szukam elektryka, którego zakład czynny jest 24 h na dobę. Wiem, że jest już bardzo późna pora, ale niestety awaria elektryczna zazwyczaj pojawia się w najmniej oczekiwanym i wygodnym momencie zarówno dnia, jak i życia. U mnie prawdopodobnie wysiadła instalacja odgromowa. Czy mogę liczyć na ekspresowe wsparcie kogoś doświadczonego?! Serdecznie proszę o informację zwrotną.

2021-07-01 Sopot
Witam serdecznie. Mam poważny problem! Chciałbym zasięgnąć informacji jaki jest czas oczekiwania na wizytę elektryka w moim domu? Niestety w jednym z moich gniazdek doszło do spięcia i wysiadł mi prąd w całym mieszkaniu! Kiedy najwcześniej może zjawić się specjalista w celu usunięcia tej okropnej awarii? Proszę o szybką pomoc i informację w tej sprawie.

Dzielnice Sopotu, w których możesz zamówić elektryka

 1. Centrum
 2. Karlikowo
 3. Kamienny Potok
 4. Zajęcze Wzgórze
 5. Sopot Górny
 6. os. Mickiewicza
 7. Stawowie
 8. Centrum-Południe
 9. Przylesie
 10. Grunwaldzka
 11. Haffnera
 12. Lisie Wzgórze
 13. Brodwino
 14. Świerimowo
 15. Leśna Polana
 16. Sopocki Las
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502