Elektryk Sochaczew

Usługi Elektryczne Elektrodom Edward Zielonko
4.8
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten elektryk to bardzo rzetelny i uczciwy fachowiec, a do tego punktualny i bardzo rzeczowy. Wszystko dokładnie wyjaśnił w trakcie naprawy bojlera, a sama naprawa urządzenia przebiegła bez żadnych komplikacji. Usługa wykonana została błyskawicznie i porządnie. Do tego Pan okazał się sympatyczną i kulturalną osobą. Numer telefonu do niego już zapisałem. "
Usługi Elektryczne Bezpieczna Posesja Bogusław Pełka
4.9
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"W jednym z gniazdek elektrycznych z mieszkaniu zabrakło prądu. Dobrym wyjściem z sytuacji okazał się telefon to tego elektryka. Pan szybko i bardzo solidnie zajął się problemem. Zadanie wykonał estetycznie i czysto. Zadowolony jestem również z ceny usługi, ponieważ konkurencja za tego typu usługi bierze znacznie więcej."
Wybrane zlecenia

2021-09-27 Sochaczew
Dzień dobry chciałabym zapytać o koszt wymiany skrzynki elektrycznej typu korki taka stara jeszcze na ta nowa? W skrzynce starej są 3 korki, to jest mały blok na Wojska Polskiego?

2021-08-14 Sochaczew
Jaka jest cena u pana elektryka 24h za wymianę instalacji elektrycznej? Chcielibyśmy ja przerobić i zwiększyć ilość punktów świetlnych oraz zamontować kilka dodatkowych gniazdek tak by nasz dom był bardziej funkcjonalny. Jak długo musielibyśmy czekać na wykonanie przez pana tej usługi?

2021-07-15 Sochaczew
Dzień dobry. Interesuje mnie: Wymiana - modernizacja starych zabezpieczeń typu korki w domu jednorodzinnym w Sochaczewie-Trojanów. Posiadam zgodę na rozplombowanie z Zakładu Energetycznego Łowicz.

2021-07-12 Sochaczew
Witam serdecznie potrzebuję szybko skorzystać z uslug pana elektryka 24 h bo mam spięcie w jednym gniazdku, pech chciał że jest to akurat gniazdko do którego podłączamy kuchenkę elektryczną i nie możemy teraz przez to nic ugotować. Mam dość liczną rodzinę i jest to dla mnie dość duży problem. Pomogą mi państwo?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502