Elektryk Skierniewice

Usługi Elektryczne Elektrodom Edward Zielonko
4.8
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Podłączenie płyty indukcyjnej postanowiłem oddać w ręce tego elektryka. Jak się w niedługim czasie okazało, z zadania wywiązał się bardzo dobrze. Realizacja usługi przebiegła bardzo sprawnie i szybko, a także estetycznie. Pan był kulturalny i grzeczny, posprzątał również po zakończeniu pracy, którą moim zdaniem wycenił uczciwie. Numer telefonu zachowałem!"
Elektryk Krasvol Energy
4.9
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Nie przeszło mi nawet przez myśl, że kiedykolwiek będę musiał wzywać pogotowie elektryczne. Niestety doszło do poważnej awarii, więc zadzwoniłem to tych elektryków. Panowie zjawili się w ciągu niecałej godziny, wszystko dokładnie sprawdzili i sprawnie usunęli awarię! Zaskoczeniem była dla mnie niska cena usługi, która nie wpłynęła znacząco na mój budżet."
Skierniewice
Fachowe, solidne i godne polecenia usługi elektryczne zapewni Ci ten specjalista. To rodzinna firma z kilkuletnim doświadczeniem i dużym bagażem wiedzy technicznej o tym, jak rozwiązywać elektryczne usterki i tworzyć funkcjonalne instalacje elektryczne. ...
Wybrane zlecenia

2021-08-13 Łowicz
Zakres robot położenie i podłączenie nowego prądy w starej oborce i 2garazach ,z podłączeniem żarówek i założeniem gniazdek ile kosztuje i jakie terminy?

2021-08-11 Skierniewice
Dobry wieczór państwu. Chciałabym podpytać o koszt uslugi. W jakiej cenie będze podłączenie elektryczne? Czy zatrudniacie elektryków z odpowiednimi uprawnieniami do wykonywania takich usług? Ile kosztuje taka usługa? W moim mieszkaniu wywala ciągle korki więc będę wdzieczny za przedatwienie orientacyjnych kosztów usługi. Jakie macie wolne terminy?

2021-07-14 Skierniewice
Witam. Potrzebuję Elektryka do usunięcia instalacji z sufitu i do położenia kabla który niechcący zniszczyłem kując płytki.

2021-07-13 Skierniewice
Poszukuję szybko pogotowia elektrycznego, gdyż potrzebuję kogoś do montażu mojego żyrandola. Czy podjęliby się Państwo znalezienia fachowca, dobrego fachowca oraz takiego, który zamontowałby żyrandol w krótkim czasie? Jeżeli tak, to jaki to byłby koszt? Czekam na wszelkie informacje z Państwa serwisu naprwczego. Dziękuję za zainteresowanie i pozdrawiam.

Dzielnice Skierniewic, w których możesz zamówić naprawę komputera

  1. Widok
  2. Rawka
  3. Zadębie
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502