Elektryk Skawina

Usługi Dezynfekcji i Serwis Elektryczny Qualitet
4.8
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Świetny fachowiec i "normalny człowiek", z którym można porozmawiać na każdy temat. Dziękuję za solidne wykonanie instalacji elektrycznej oraz za niski koszt usługi. Polecam każdemu w potrzebie, bo to bez wątpienia fachowiec z górnej półki, któremu warto zaufać. "
Usługi elektryczne na najwyższym poziomie są przez ten serwis świadczone od wielu lat. Dzięki posiadanemu przez fachowców doświadczeniu, mogą oni z całą pewnością powiedzieć, że są gotowi na każdy rozmiar elektrycznej awarii. Jednak nie tylko brak prądu ...
Konkurencja na rynku usług elektrycznych jest duża, dlatego klienci szukający elektryka z uprawnieniami mogą mieć sporo wątpliwości. Jak znaleźć uczciwy serwis, w którym pracują ludzie z wiedzą i doświadczeniem? Która firma elektryczna zapewni ...
Usługi Elektryczne Anatech
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły

Usługi Elektryczne Anatech

Elektryk Skawina
Opinia o fachowcu:
"Podczas prac remontowych w niedawno kupionym domu na obrzeżach miasta okazało się, że konieczna jest wymiana rozdzielni. Pomoc tego elektryka okazała się niezawodna. Pan zadanie wykonał solidnie i uczciwie, a cena za wykonaną usługę w żaden sposób nie uszczupliła moje budżetu. Polecam serdecznie usługi tego elektryka!"
Skawina
Wybrane zlecenia

2021-07-12 Skawina
Jaka jest cena skorzystania z usługi elektryka w Waszej firmie? Mam do usuniecia awarię, która powstała kilka dni temu i przez którą wywala mi korki oraz do zamontowania lampę. Czy montaż lamp to również Wasz elektryk może to zrobić? Nigdy nie korzytałam z takich usług, zawsze robił to mój mąż, ale jesteśmy już po rozwodzie, więc potrzebuje fachowca.

2021-06-15 Skawina
Ile kosztuje pogotowie elektryczne? Iksrzy mi się coś w gniazdku i bardzo się boję, że może się nawet spalić moje mieszkanie kiedy wyjdę do pracy. Bardzo proszę o pilną interwnecję, mogę nawet podwójnie zapłacić, ale nie chcę się już dłużej bać. Czy da radę żebyście byli u mnie jeszcze dziś? Czytałam o Was opinie i wiem, że pomagacie w takich nagłych przypadkach.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502