Elektryk Skarżysko-Kamienna

Serwis Elektryczny i Hydrauliczny Revolta Renata Marzec
4.7
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Właśnie zakończyła się modernizacja istniejącej już instalacji elektrycznej w moim domu. Trzeba było jeszcze sprawdzić poprawność jej działania. Wybór padł na tego elektryka. Niezbędne pomiary elektryczne zostały wykonane dokładnie i przede wszystkim zgodnie ze wszystkimi zaleceniami bezpieczeństwa. Cena także nie była wysoka. Serdecznie polecam usługi tego specjalisty! "
Instalatorstwo Elektryczne Jarosław Horosz
4.7
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły

Instalatorstwo Elektryczne Jarosław Horosz

Elektryk Skarżysko-Kamienna
Opinia o fachowcu:
"Gorąco polecamy usługi tego elektryka. Pan dał się poznać jako znakomity fachowiec z wysoką kulturą osobistą. Zajmował się u mnie montażem gniazdek elektrycznych - nie dość, że wykonał je szybko i sprawnie, to jeszcze dokładnie i czysto. Zleciliśmy mu również naprawę domofonu i tutaj również potwierdził swoją klasę. "
Wybrane zlecenia

Skarżysko-Kamienna
Witam chcial bym zapytać o koszt przeniesienia licznika z korytarza z jednej ściany na drugą

Skarżysko-Kamienna
Pilnie szukam serwisu elektrycznego w mojej miejscowości. Nie wiadomo dlaczego cały czas wybija mi korki i mam z tym ogromny problem, jest bardzo męczce. Szczególnie że obecnie pracuje zdalnie. Bardzo proszę o szybą pomoc i przyjaz do mnie na sprawdzenie przyczyny.

Skarżysko-Kamienna
Szybko musi do mnie przyjechać elektryk, który sprawdzi czy da się naprawić mój uszkodony przewód. Móż mąż kosił trawę na naszej działce, zawsze bardzo się stara, żeby niczego nie uszkodzić, wiadomo kosiarka to bardzo ostre narzędzie pracy. Musiał przypadkiem najechać na przewód elektryczny i został on uszkodzony, nie mamy obecnie prądu. Bardzo proszę o szybką interwencję. Potrzebujemy mieć prąd, ponieważ lodówka sie rozmrozi.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502