Elektryk Sieradz

Usługi Elektryczne Mariusz Zdobski
5
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Montaż bezpieczników zleciłem temu elektrykowi. Pan okazał się bardzo miłą i kulturalną osobą, a przy okazji doskonałym fachowcem. Pomimo późnych godzin wieczornych zjawił się na miejscu w ciągu 20 minut, po czym od razu zabrał się za robotę. Wszystko odbyło się szybko i sprawnie, a do tego w miłej atmosferze. Wycena usługi również okazała się całkiem przyzwoita. Polecam tego Pana!"
Usługi Elektryczne oraz Serwis Naprawy Urządzeń AGD i Komputerów Annatech Magdalena Stasiak
4.8
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Lampy w moim mieszkaniu miały już swoje lata, więc postanowiłem wymienić je na nowe. Zadzwoniłem po pomoc do tego elektryka i nie żałuję podjętej decyzji. Wszelkie prace związane z montażem lamp oświetleniowych wykonał poprawnie, czysto i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Polecam usługi tego pana i na pewno jeszcze do niego wrócę, kiedy tylko będzie taka potrzeba."
Wybrane zlecenia

2021-08-30 Sieradz
Ile kosztuje w państwa firmie serwis elektryczny w przypadku kontaktu? W jednym gniazdku kuchni robi się spięcie, jest to gniazdko, do którego podłączony jest nasz czajnik. Niestety nie mamy innej alternatywy. Czy ktoś mógłby przyjechać i ten kontakt sprawdzić?

2021-06-12 Sieradz
Szukam dobrego, sprawdzonego i godnego polecenia serwisu elektrycznego, na pracownika którego nie będzie trzeba zbyt długo czekać. Mąż wczoraj kupił sobie nową kosiarkę, którą od razu zechciał przetestować, niestety podczas koszenia trawy nie zauważył, że na ziemi leżą kable, no i teraz mamy przecięty przewód i brak prądu w domu. Czy ktoś z pogotowia elektrycznego od państwa jak najprędzej mógłby nam pomóc?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502