Elektryk Siedlce

Usługi Elektryczne i Hydrauliczne Mirkpol Mirosław Łęczycki
4.8
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Rekomenduję za słowność i bardzo dobry kontakt z wykonawcą. Wszystko, co wcześniej zostało ustalone, wykonał od ręki. Pomiary elektryczne przeprowadzone zostały szybko, dokładnie i bardzo starannie. Szczerze mogę polecić każdemu za wykonanie na najwyższym poziomie oraz niewygórowane ceny. "
Zakres usług
Wybrane zlecenia

Siedlce
Witam. Mam problem z gniazdkiem w kuchni. Ostatnio odkleiło się od płytek i okazało się, że poprzedni właściciele mieszkania podłączyli tam m.in. okap i oświetlenie podszawkowe. Ogólnie mnóstwo przewodów i gniazko na nich wisi. Czy jest możliwa wizyta fachowca i naprawa np. w poniedziałek lub wtorek? Pozdrawiam Paweł I.

Ile kosztuje elektryk z uprawnieniami?

Siedlce, Murarska
Mamy remont w starej kamicy. Poszukujemy technika, który zajmie się wymianą rozdzielni. Chcemy od nowa położyć elektrykę oraz kanalizację. Prąd został wyłączony, a stare kable usunięte. Jeśli będzie możliwość chcielibyśmy również skorzystać z montażu gniazdek.

Szybko podłączenia elektryczne gniazdek

Partyzantów, Siedlce
Mam budowę domu. Jest on już w stanie surowym zamkniętym. Zaczęło się podłączanie gniazdek przez męża ale coś poszło nie tak i powstało spięcie. Chciałabym, żeby jakiś elektryk z uprawnieniami zerknął na tę instalację i w razie konieczności zmodyfikował lub naprawił. Czy zajmiecie się taką sprawą? Jaka byłaby cena takiej usługi?

Poszukiwany elektromonter w okolicy

Borowikowa, Siedlce
Poszukuję lektromentera w okolicy, który mógłby przyjechać i wykonać pomiary elektryczne. Co jakiś okres wolę sprawdzać czy z moją instalacją jest wszystko dobrze. Jaki jest Państwa cennik usług oraz kiedy macie wolne terminy?

Szukam elektryka

Siedlce, Esperanto
W moim mieszkaniu coś jest nie tak z instalacją elektryczną. Jakiś czas temu zamontowałam płytę indukcyjną i przez miesiąc było wszystko dobrze. Dziś nagle po uruchomieniu obojętnie czego wybija korki w całym mieszkaniu. Poszukuję jakiegoś fachowca, który sprawdzi instalację.

Jaki czas serwisu elektrycznego?

Siedlce
Sąsiad robił remont swojej łazienki i w jakiś magiczny sposób, nie dość, że przewiercił się do mnie do kuchni to jeszcze przewiercił przewody elektryczne. Dlatego szukam jakiegoś serwisu, który ma bliskie terminy realizaci. Ile by czasu zajęła taka naprawa? Czy trzeba rozkuwać ścianę by naprawić te przewody?

Pogotowie elektryczne 24/7 to najlepsze rozwiązanie w momencie problemów z prądem. Rzetelnych i profesjonalnych elektryków z powołania z powodzeniem znajdziesz na stronie Naprawek.pl. W prezentowanych tutaj firmach pracują wyłącznie wykwalifikowani fachowcy, którzy błyskawicznie i tanio zajmą się niesprawną instalacją elektryczną. Obszarem, na którym świadczą swoje usługi są Siedlce.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502