Elektryk Sanok

Usługi Elektryczne i Naprawy Klimatyzacji Elektrowat Zdzisław Bryndza
5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten fachowiec dał się poznać jako osoba solidna i profesjonalna. Doskonale poradził sobie z wymianą lampy i różnymi problemami z prądem. Ten wykonawca posiada ekspercką wiedzę i ogromne doświadczenie w zakresie elektryki. Dziękuję za bardzo owocną współpracę i polecam gorąco. "
Serwis będzie dostępny od dnia 26.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usunięcie awarii elektrycznej zleć doświadczonemu specjaliście, a z pewnością nie będziesz żałować swojej decyzji. Jeśli chcesz mieć pewność solidności, wybierz usługi, które świadczy ten serwis elektryczny. Fachowcy dysponują specjalistycznymi narzędziami, ...
Wybrane zlecenia

2021-06-15 Sanok
Witam Państwa serdecznie. Zamieszczam ten wpis, ponieważ szukam ekipy fachowców, która podjęłaby się naprawy instalacji elektrycznej w moim domku jednorodzinnym. Konkretniej, chodzi o wymianę gniazdka, ponieważ nie do końca potrawię to zrobić, a boję się, że gdy będę wymieniał wspomniane gniazdko, to może porazić mnie prąd. Czekam na infornację z Pańsrtwa serwisu, odnośnie ceny, czasu oraz czaasu oczekiwania na fachowców.

2021-06-15 Sanok
Jaki jest koszt naprawy w Państwa serwisie naprawczym? Pilnie potrzebuję elektryka, który działa przez 24h, ponieważ pracuję do poźnych godzin wieczornych, a mam uszkodzony przewód. Nie mam pojęcia w jaki sposób mam go naprawić. Czy podjęliby się Państwo tej naprawy? Jaki byłby to koszt? Czekam na informację zwrotną.

Dzielnice Sanoka, w których możesz zamówić elektryka

  1. Biała Góra
  2. Błonie
  3. Dąbrówka
  4. Wójtostwo
  5. Olchowce
  6. Posada
  7. Śródmieście
  8. Zatorze
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502