Elektryk Rypin

Instalacje Elektryczne Elektro-Bud Andrzej Lange
4.9
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zlecona instalacja domofonu. Usługa wykonana na wysokim poziomie, bez niedociągnięć. Pan bardzo kulturalny i dokładny, więc skonsultowaliśmy z nim również sprawę naszej wadliwej instalacji. Oględziny wykonał od ręki i umówił się na naprawę instalacji elektrycznej już na kolejny dzień, więc nie musieliśmy długo czekać. Zdecydowanie polecam."
Praca hydraulika to nieustanne wyzwania i konieczność ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji. To właśnie dlatego doświadczeni fachowcy z tej firmy stale uczestniczą w specjalistycznych szkoleniach i kursach. Priorytetem jest dla nich zadowolenie klienta ...
Wybrane zlecenia

2021-06-12 Rypin
Macie kogoś w okolicy kto zajmuje się problemami w instalacjach elektrycznych? Z jakiegoś powodu co pewien czas wybija mi korki w domu i nie wiem kompletnie czym to jest spowodowane. Stało się to ostatnio nawet jak mieliśmy tylko tv w salonie włączony i nawet żadnego światła.

2021-06-06 Rypin
Witam serdecznie. Chciałbym wezwać jakiegoś elektryka, który mógłby na już podjechać i zająć się pewną kwestią u mnie w food tracku. Otóż wygląda na to, że któryś z zawistnych konkurentów na naszym lokalnym rynku postanowił mi przeciąć przewód doprowadzający prąd do całej budki. Szczęście że zauważyłem to w dzień wolny i mamy do jutra czas na naprawę.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502