Elektryk Rumia

Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 39
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Polecam tego fachowca, bo to bez wątpienia specjalista od wymiany oświetlenia. Pracę wykonał terminowo, dokładnie, starannie i estetycznie, do tego okazał się osobą sumienną, rzetelną i odpowiedzialną. Dziękuję za fachowość i przystępny cennik, który w żaden sposób nie uszczuplił mojego portfela. Polecam za profesjonalne podejście do sprawy. "
Elektroplus Zbigniew Jagielski
4.8
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pech chciał, że pogotowie elektryczne było mi niezbędne w godzinach nocnych i to w niedzielę. Na szczęście ten elektryk zjawił się w moim mieszkaniu w pół godziny gotowy do pracy. Nie zawiódł mnie mimo późnej pory - jestem bardzo wdzięczna za pomoc i z pewnością zgłoszę się w przypadku ewentualnych prądowych problemów w przyszłości."
Elektrotechnika Jacek Szala
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Gdy w piątek wieczorem wysiadł mi prąd w mieszkaniu, ten Pan wyratował nas z opresji. Na początek poinstruował telefonicznie, co należy sprawdzić, a następnie przyjechał do nas, gdyż w tym przypadku usunięcie awarii elektrycznej wymagało ręki specjalisty. Uporał się z problemem mimo dość późnej pory."
Usługi Elektryczne, Hydrauliczne i Ślusarskie Dar Lux Łukasz Jankowski
4.9
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły
Specjalizujemy się w szeroko pojętych działaniach związanych z kompleksowymi usługami elektrycznymi, hydraulicznymi i ślusarskimi. Postaw na niezawodnych, zdecydowanych i skutecznych specjalistów i zostaw swoje zgłoszenie!
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Fachowe, solidne i godne polecenia usługi elektryczne zapewni Ci nasz serwis elektryczny. To rodzinna firma z kilkuletnim doświadczeniem i dużym bagażem wiedzy technicznej o tym, jak rozwiązywać elektryczne usterki i tworzyć funkcjonalne instalacje elektryczne. ...
Usługi Elektryczne Adam Hebel
4.2
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Podłączenie płyty indukcyjnej nie zajęło temu specjaliście dużo czasu, za to efekt widać było od razu. Z usługi jestem w 100% zadowolony i polecam za dyspozycyjność, krótki termin realizacji oraz za atrakcyjne ceny (u konkurencji były znacznie wyższe). Uwag odnośnie wykonanej pracy nie mam żadnych. "
Masz problem z elektryką w Gdańsku? Szukasz serwisu, którego pracownicy, to wykwalifikowana sprawdzona kadra? Jeśli tak, to nasza firma Elaktraf jest zdecydowaną odpowiedzią na wszystkie Twoje elektryczne bolączki. Zostaw wysokiej klasy specjalistom wymianę oświetlenia,

Dzielnice Rumi, w których możesz zamówić elektryka

  1. Biała Rzeka
  2. Janowo
  3. Lotnisko
  4. Stara Piła
  5. Szmelta
  6. Zagórze
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502