Elektryk Rumia

Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 90
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Polecam tego fachowca, bo to bez wątpienia specjalista od wymiany oświetlenia. Pracę wykonał terminowo, dokładnie, starannie i estetycznie, do tego okazał się osobą sumienną, rzetelną i odpowiedzialną. Dziękuję za fachowość i przystępny cennik, który w żaden sposób nie uszczuplił mojego portfela. Polecam za profesjonalne podejście do sprawy. "
Serwis Elektryczny Elektroplus Zbigniew Jagielski
4.7
Liczba opinii: 17
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pech chciał, że pogotowie elektryczne było mi niezbędne w godzinach nocnych i to w niedzielę. Na szczęście ten elektryk zjawił się w moim mieszkaniu w pół godziny gotowy do pracy. Nie zawiódł mnie mimo późnej pory - jestem bardzo wdzięczna za pomoc i z pewnością zgłoszę się w przypadku ewentualnych prądowych problemów w przyszłości."
Zakład Usług Elektrycznych Elektrotechnika Jacek Szala
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Gdy w piątek wieczorem wysiadł mi prąd w mieszkaniu, ten Pan wyratował nas z opresji. Na początek poinstruował telefonicznie, co należy sprawdzić, a następnie przyjechał do nas, gdyż w tym przypadku usunięcie awarii elektrycznej wymagało ręki specjalisty. Uporał się z problemem mimo dość późnej pory."
Usługi Elektryczne, Hydrauliczne i Ślusarskie Dar Lux Łukasz Jankowski
4.9
Liczba opinii: 51
Sprawdź szczegóły
Firma specjalizuje się w szeroko pojętych działaniach związanych z kompleksowymi usługami elektrycznymi, hydraulicznymi i ślusarskimi. Pracujący tutaj fachowcy rozwiążą każdy kłopot z domową hydrauliką, elektryką bądź zamkami. Działalność firmy jest oparta ...
Serwis Elektryczny JJ Elektro Jarosław Joskowski
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Fachowe, solidne i godne polecenia usługi elektryczne zapewni Ci ten serwis elektryczny. To rodzinna firma z kilkuletnim doświadczeniem i dużym bagażem wiedzy technicznej o tym, jak rozwiązywać elektryczne usterki i tworzyć funkcjonalne instalacje elektryczne. ...
Usługi Elektryczne Adam Hebel
4.4
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Podłączenie płyty indukcyjnej nie zajęło temu specjaliście dużo czasu, za to efekt widać było od razu. Z usługi jestem w 100% zadowolony i polecam za dyspozycyjność, krótki termin realizacji oraz za atrakcyjne ceny (u konkurencji były znacznie wyższe). Uwag odnośnie wykonanej pracy nie mam żadnych. "
Masz problem z elektryką? Szukasz serwisu, którego pracownicy to wykwalifikowana i sprawdzona kadra? Jeśli tak, to ta firma jest zdecydowaną odpowiedzią na wszystkie Twoje elektryczne bolączki. Zostaw wysokiej klasy specjalistom wymianę oświetlenia, naprawę gniazdek albo ...
Wybrane zlecenia

2021-09-13 Rumia
Witam, Potrzebny mi fachowiec do zainstalowania systemu alarmowego firmy Ropam, 6 czujek, syrena zewnetrzna...) Kable gotowe do montazu.

2021-09-13 Rumia
Witam Montaz systemu alarmowego Ropam, 6 czujnikow ruchu, syrena... Kable wyprowadzone gotowe do montazu.

2021-09-07 Rumia
Wymiana kabla wlz. Długość odcinka do wymiany około 6 metrów. Jedna faza.

2021-08-19 Rumia
Potrzebuje elektryka 24H do wymiany gniazdka w moim zakłądzie z kebabem, gniazdko do którego jest podłączony opiekacz nagle strzeliło i nie działa a my nie mamy jak zapiekać naszych kebabów. Kiedy najszybciej może pan przyjechać do naszego zakładu i wymienić gniazdko?

2021-08-04 Rumia
Witam. Jaki jest koszt założenia gniazdka i jak z terminami ?

2021-07-31 Rumia
Witam serdecznie! Potrzebujemy podłączyć prąd w domku holenderskim na działce.

2021-06-14 Rumia
Czy tu w okolicy znajduje się serwis elektryczny? Bo ja jak najszybciej potrzebuję skorzystać z usług jakiegoś dobrego elektryka. Mam w domu uszkodzony przewód elektryczny, bo chciałem powiesić dla żony obraz na scianie i niestety przewierciłem przewód.

Dzielnice Rumi, w których możesz zamówić elektryka

  1. Biała Rzeka
  2. Janowo
  3. Lotnisko
  4. Stara Piła
  5. Szmelta
  6. Zagórze
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502