Elektryk Reda

Elektryk P.H.U. Pro Efect Łukasz Wojciechowski
4.8
Liczba opinii: 26
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Działamy na rynku usług elektrycznych w sposób uczciwy, oparty na szacunku do klienta i fachowej wiedzy. Dzięki naszemu podejściu udało nam się wypracować odpowiednie standardy, dzięki którym możemy budować naszą silną markę. Specjalizujemy się w interwencjach elektrycznych związanych zarówno z koniecznością szybkiej reakcji na brak prądu, jak i tymi związanymi z podłączeniami urządzeń, jaki i montażem oświetlenia. Wszystko, co jest związane również z bezpieczeństwem Twojej instalacji, możesz bez wahania powierzyć zespołowi naszych fachowców. Pamiętaj, dobry elektryk tylko z Pro Efect!
Elektroplus Zbigniew Jagielski
4.8
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony z wykonanych przez tego specjalistę usług elektrycznych. Pan zjawił się punktualnie i błyskawicznie zajął się wymianą włącznika. Bez większych problemów usunął również awarię elektryczną w piwnicy. Na uwagę zasługuje także cena za wykonaną usługę, która była naprawdę atrakcyjna i adekwatna do zakresu wykonanych prac. Na pewno odezwę się do niego jeszcze nie raz. "
Elektrotechnika Jacek Szala
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Wymianę bezpieczników powierzyłem temu elektrykowi. Zależało mi przede wszystkim na bezpieczeństwie oraz na fachowym wykonaniu zadania. Ten pan sprawdził się bardzo dobrze. Zlecenie wykonał jeszcze tego samego dnia, dokładnie opisując wszystkie swoje działania. Mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że to prawdziwy fachowiec, a nie elektryk z przypadku. Polecam i zapisuję numer."
Usługi Elektryczne, Hydrauliczne i Ślusarskie Dar Lux Łukasz Jankowski
4.8
Liczba opinii: 26
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Ten elektryk z uprawnieniami to niewątpliwie specjalista z górnej półki, któremu warto zlecić każdą sprawę związaną z elektryką. Przekonałem się już wielokrotnie o jakości jego usług oraz o precyzji, z jaką wykonywał dotychczas zlecane mu zadania. Nie pozostaje mi nic innego, jak polecić go znajomym!"
Darmowa diagnoza Darmowa diagnoza
Zależy Ci na solidnej i profesjonalnej obsłudze ze strony kompetentnego elektryka? Skontaktuj się z nami i zapomnij o usterkach w swoim domu. Nasz zgrany, posiadający wszelkie niezbędne kwalifikacje zespół szybko upora się z przekazanym ...

Dzielnice Redy, w których możesz zamówić elektryka

  1. Betlejem
  2. Ciechocino
  3. Marianowo
  4. Rekowo Dolne
  5. Moście Błota
  6. os. Przy Młynie
  7. Pieleszewo
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502