Elektryk Reda

Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 90
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Z tą firmą współpracuję już od dłuższego czasu i za każdym razem jestem zadowolona z efektów ich pracy. Wykonywali dla mnie zarówno pomiary elektryczne, jak również zajmowali się instalacją domofonu - wszystko przebiegało bez zarzutów. Warto także wspomnieć o cenach, które oferują na każdą kieszeń. "
Serwis Elektryczny Elektroplus Zbigniew Jagielski
4.7
Liczba opinii: 17
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony z wykonanych przez tego specjalistę usług elektrycznych. Pan zjawił się punktualnie i błyskawicznie zajął się wymianą włącznika. Bez większych problemów usunął również awarię elektryczną w piwnicy. Na uwagę zasługuje także cena za wykonaną usługę, która była naprawdę atrakcyjna i adekwatna do zakresu wykonanych prac. Na pewno odezwę się do niego jeszcze nie raz. "
Reda
Zakład Usług Elektrycznych Elektrotechnika Jacek Szala
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Wymianę bezpieczników powierzyłem temu elektrykowi. Zależało mi przede wszystkim na bezpieczeństwie oraz na fachowym wykonaniu zadania. Ten pan sprawdził się bardzo dobrze. Zlecenie wykonał jeszcze tego samego dnia, dokładnie opisując wszystkie swoje działania. Mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że to prawdziwy fachowiec, a nie elektryk z przypadku. Polecam i zapisuję numer."
Reda
Usługi Elektryczne, Hydrauliczne i Ślusarskie Dar Lux Łukasz Jankowski
4.9
Liczba opinii: 51
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Ten elektryk z uprawnieniami to niewątpliwie specjalista z górnej półki, któremu warto zlecić każdą sprawę związaną z elektryką. Przekonałem się już wielokrotnie o jakości jego usług oraz o precyzji, z jaką wykonywał dotychczas zlecane mu zadania. Nie pozostaje mi nic innego, jak polecić go znajomym!"
Reda
Serwis Elektryczny JJ Elektro Jarosław Joskowski
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Fachowe, solidne i godne polecenia usługi elektryczne zapewni Ci ten serwis elektryczny. To rodzinna firma z kilkuletnim doświadczeniem i dużym bagażem wiedzy technicznej o tym, jak rozwiązywać elektryczne usterki i tworzyć funkcjonalne instalacje elektryczne. ...
Usługi Elektryczne Adam Hebel
4.4
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zleciłam temu fachowcowi od prądu montaż bezpieczników i złego słowa nie mogę na niego powiedzieć. Praca wykonana została fachowymi narzędziami, profesjonalnie i bez zastrzeżeń. Z usługi jestem bardzo zadowolona, do tego wykonawcę cenię również za jakość, fachowość, solidność, sumienność i odpowiedzialność, a także za atrakcyjny cennik. Jeszcze raz dziękuję i polecam. "
Masz problem z elektryką? Szukasz serwisu, którego pracownicy to wykwalifikowana i sprawdzona kadra? Jeśli tak, to ta firma jest zdecydowaną odpowiedzią na wszystkie Twoje elektryczne bolączki. Zostaw wysokiej klasy specjalistom wymianę oświetlenia, naprawę gniazdek albo ...
Wybrane zlecenia

2021-09-20 Lębork
Witam, mieszkam w bliźniaku gdzie licznik jest u sąsiada, chciałbym pociągnąć nowy kabel za licznikiem do mnie (prawdopodobnie poprzedni właściciel wciął się w moja instalację a obecny nie jest tego świadomy). Długość przewodu ok 16m do mojej części (idzie strychem). Jaki byłby termin i koszt takiej operacji?

2021-08-18 Lębork
Witam, jaki byłby koszt przeniesienia licznika elektrycznego z 1 strony budynku (część u sąsiada- bliźniak) na 2 połowę -moją ? dom starej zabudowy, elewacja będzie dopiero robiona na nowo, skrzynka obecnie u sąsiada na budynku. jest to ulica Skoczylasa w Lęborku

2021-08-06 Reda
Witam serdecznie. Dziś rano gdy robiłem tosty na śniadanie dla moich dzieci nagle w gniazdku do którego był podłączony toster powstało spięcie elektryczne i kabel się spalił. Przestraszyłem się strasznie bo pierwszy raz mi się coś takiego przydarzyło. Kabel na szczęście jakoś udało mi się odłączyć. Szukam teraz jakiegoś elektryka który do mnie jeszcze dziś przyjedzie i usunie powstałą awarie elektryczną, może być to nawet pogotowie elektryczne.

2021-07-16 Reda
Potrzebuję by szybko przyjechał do mnie serwis elektryczny. W moim domu letniskowym mam przecięty przewód nie mam pojęcia kto mógł to zrobić ale instalacja musi być jak najszybciej naprawiona bo w weekend przyjeżdżają do tego domku goście. Termin już mają zklepany od miesiąca i nawet dokonali już wpłaty nie mogę tak po prostu ich teraz odwołać. Pomogą mi państwo?

Dzielnice Redy, w których możesz zamówić elektryka

  1. Betlejem
  2. Ciechocino
  3. Marianowo
  4. Rekowo Dolne
  5. Moście Błota
  6. os. Przy Młynie
  7. Pieleszewo
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502