Elektryk Radomsko

Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Dombudex Marek Grzesiak
4.8
Liczba opinii: 22
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten elektryk został wezwany przez moją teściową do usunięcia awarii elektrycznej, która miała miejsce po uderzeniu pioruna. Stanął na wysokości zadania i przyjechał ekspresowo, by zająć się sprawą. Teściowa bardzo zadowolona z jakości usługi, więc z przyjemnością polecam jego usługi. Sam też numer sobie zostawię - kto wie, kiedy się przyda."
Instalacja elektryczna wymaga profesjonalnej naprawy lub wymiany? Skorzystaj z usług firmy specjalizującej się w nawet najtrudniejszych zadaniach dotyczących elektryki i serwisu bram. Zdobywane doświadczenie na przestrzeni lat pozwala fachowcom świadczyć usługi ...
Usługi Elektryczne i Hydrauliczne oraz Naprawa Klimatyzacji Adel
4.9
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Sama wymiana gniazdka zajęła temu elektrykowi niewiele czasu. Widać było, że to dla niego żadna nowość, a wręcz niemal codzienność. Do swojego zadania podszedł odpowiedzialnie i wszystko podłączył dokładnie, więc niepotrzebne były żadne poprawki. Pan bardzo sympatyczny, fachowy i kompetentny - zdecydowanie godny polecenia."
Elektryk Andmar Mariusz Łągiewka
4.8
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Gdy żona postanowiła wymienić płytę indukcyjną, wiedzieliśmy, że jedyną opcją na podbicie gwarancji będzie wezwanie elektryka. Wybierając fachowca, kierowaliśmy się jego dyspozycyjnością, ale nie zawiedliśmy się także na jakości usługi. Podłączenie płyty indukcyjnej było również atrakcyjne cenowo."
Wybrane zlecenia

2021-09-07 Radomsko
Ile będzie kosztować wymiana kolega głównego na pionie bezpiecznik na więcej mocy moc 5 kw mam zgodę od dystrybucja PGE na sciognie blomby oraz wypełnię dla PGE dystrybucja SA wypełnię papieru oświadczenie o gotowości do przyłączenia do sieci elektroenergetycznej PGE dystrybucja S.A

2021-08-26 Radomsko
Znalazłam w internecie państwa pogotowie elektryczne i chciałabym umówić się na jutro na montaż lampy sufitowej, jest to możliwe? Te starą najpierw też trzeba byłoby ściągnąć i później podłączyć nową, która jest już zakupiona i czeka tylko na elektryka.

2021-08-01 Radomsko
Podobno można liczyć na państwa pomoc w przypadku różnych awarii elektrycznych, czy to prawda? Jeśli państwa ogłoszenie jest nadal aktualne, to chciałbym zamówić usługę najlepiej na dziś, albo na jutro. Po zamontowaniu nowej płyty indukcyjnej w mojej kuchni przez mojego męża następuje wybicie bezpieczników. Jaki jest czas oczekiwania na fachową pomoc elektryczną?

Dzielnice Radomska, w których możesz zamówić elektryka

 1. Centrum
 2. Tysiąclecia
 3. Kowalowiec
 4. Dwunastka
 5. Batorego
 6. Folwarki
 7. Sucha Wieś
 8. Bogwidzowy
 9. Saniki
 10. Brzeźnicka
 11. Młodzowy
 12. Kopiec
 13. Miłaczki-Bugaj
 14. Mickiewicza
 15. Wymysłówek
 16. Sobiecko Miejskie
 17. Bartodzieje
 18. Kierków
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502