Elektryk Radom

Usługi Elektryczne, Hydrauliczne, Ślusarskie i Serwis Drzwi Misz Masz Rafał Glegoła
4.8
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Montaż bojlera postanowiłem zlecić elektrykowi, ponieważ zależało mi prawidłowym podłączeniu urządzenia. Zadzwoniłem do tego pana i nie żałuję swojej decyzji. Specjalista okazał się godnym polecenia fachowcem, który szybko i sprawnie zajął się zadaniem. Urzekła mnie również niska cena, która nie uszczupliła znacząco mojego budżetu. "
Michałów, Radom
Usługi Elektryczne Kamel Kamil Wielicki
4.8
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pomiary elektryczne zleciłem temu elektrykowi i nie zawiodłem się. Przed rozpoczęciem pracy dokładnie przejrzał całą instalację wraz z przewodami, po czym zabrał się za najważniejszy etap. Wszystko wykonał przy pomocy specjalistycznych narzędzi pomiarowych - bezpiecznie i fachowo, a cena za wykonaną usługę okazała się bardzo adekwatna do wykonanej pracy. Polecam serdecznie usługi tego elektryka."
Pruszaków
Serwis będzie dostępny od dnia 01.01.2022.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Zakres usług
Usługi Elektryczne i Naprawa Klimatyzacji Gastronklima Artur Głogowski
5
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Ogólnie jestem zadowolony z usług tego elektryka. Podłączenie płyty indukcyjnej, które mu zleciłem, poszło sprawnie i bardzo dokładnie. To fachowiec o wysokiej kulturze osobistej, który zaimponował mi również bogatą wiedzą, udzielając między innymi cennych wskazówek dotyczących dalszego użytkowania indukcji."
Żakowice, Radom
Wybrane zlecenia

Ile kosztuje usunięcie awarii elektrycznej?

2021-01-05 Dzierzków, Lubelska
Witam, zgłaszam chęć wymiany gniazdka. Poszukuję elektryka, który zrobi mi to bardzo solidnie, ponieważ mam dośc starą instalację, która dośc często robi zwarcia w mieszkaniu. Mam 3 gniazda do wymiany, czy ktoś jest w stanie mi pomóc i jaki jest koszt usługi?

Poszukiwany elektryk w okolicy do awarii elektrycznej

2020-11-13 Borki
Dzień dobry, mam na dachu instalację odgromową, która niestety została uszkodzona zeszłej nocy w czasie potężnej wichury. Potrzebuję elektryka, który zna się na zabezpieczeniach przed wyładowaniami atmosferycznymi i pomoże mi naprawić przewody uziemiające.

Potrzebny szybko elektryk do awarii elektrycznej

2020-11-05 Radom, Olsztyńska
Pomocy! Chciałam być samodzielna i niezależna i powiesić sama obraz. Oczywiście okazało się to fatalnym pomysłem ponieważ przewierciłam i uszkodziłam przewód w ścianie. Mąż waraca jutro do domu, więc muszę natychmiast to naprawić aby uniknąć kłótni.

Jak szybko przyjedzie serwis elektryczny?

2020-10-15 Ustronie, Jana Pawła II
Jestem zainteresowany usługami profesjonalnej firmy, która zatrudnia doświadczonych elektryków. Czy znajdę tu taką firmę z usługami 24/7? Mam problem, ponieważ źle wymierzyłem i podczas wiercenia otworu w ścianie przeciąłem kabel. Niestety uszkodzenie jest dośc poważne, ponieważ w całym domu nie ma prądu. Chciałbym wezwać jak najszybciej kogoś, kto pomoże mi usunąć awarię. W jakiej cenie są takie usługi w państwa firmie?

Jaki jest czas oczekiwania na elektryka 24h?

2020-09-20 Radom, Wośniki, Rzymska
Jestem zainteresowana usługą dobrego fachowca, który pomoże mi w kwesti wadliwej instalacji elektrycznej. Chyba po prostu jest już dośc stara i mam zbyt dużą ilośc urządzeń podłączonych bo zeszłego wieczora nagle wybiło bezpieczniki. Chciałbym prosić o pomoc kogoś kto zrobi modernizację mojej instalacji

Szukam fachowca do podłączenia elektrycznego

2020-09-05 Radom, Energetyków
Kupiłem wczoraj płytę indukcyjną. Producent zaleca, aby została podłączona przez elektryka z uprawnieniami, ponieważ jeśli zrobię to sam, a coś uszkodze urządzenie straci gwarancję. Czy mogę zamówić tu taką usługę? W jakiej cenie jest pomoc fachowca w tej sprawie?

Potrzebuję serwis elektryczny

2020-07-31 Radom, Kozia Góra, Topiel
Witam, piszę w imieniu mojej córki. Poszukuję bardzo dobrego elektryka, który mógłby pomóc jej wymienić i instalację w nowo zakupionym domu. Przewody w ścianie są już dość stare, poprzednimi właścicielami domy byli starsi ludzie, którzy nic nie robili od kilkudziesięciu lat w tej kwestii. Czy zajmujecie się państwo taką modernizacją? Jaka jest cena takiej usługi? Zależy mi na czasie, ponieważ córka jest w 6 miesiącu ciąży i chce się przeprowadzić do nowego domu przed porodem.

Jaki koszt naprawy instalacji elektrycznej?

2020-07-21 Radom
W moim mieszkaniu nieustannie coś się dzieje i wybija korki. Trwa to już od wczoraj i jest bardzo uciążliwe i nie znam przyczyny. Czy mógłby ktoś przyjechać? Ile wyniesie przyjazd elektryka i naprawa?

Dzielnice Radomia, w których możesz zamówić elektryka

 1. Borki
 2. Brzustówka
 3. os. Akademickie
 4. Długojów
 5. Godów
 6. Gołębiów
 7. Halinów
 8. Idalin
 9. Jeżowa Wola
 10. Kaptur
 11. Koniówka
 12. Kozia Góra
 13. Krzewień
 14. Malenice
 15. Michałów
 16. Młodzianów
 17. Osiedle nad Potokiem
 18. Dzierzków
 19. Firlej
 20. Glinice
 21. Długojów Górny
 22. Gołębiów I
 23. Gołębiów II
 24. Huta Józefowska
 25. Janiszpol
 26. Józefów
 27. Kierzków
 28. Kończyce
 29. Krychnowice
 30. Malczew
 31. Miasto Kazimierzowskie
 32. Mleczna
 33. Młynek Janiszewski
 34. Nowa Wola Gołębiowska

Każdy z nas prędzej czy później będzie potrzebował pomocy firmy świadczącej usługi elektryczne. Nie odkładaj telefonu do elektryka na kolejny dzień - w serwisie Naprawek.pl znajdziesz solidnepolecane przez szerokie grono klientów zakłady z Radomia. Takie pogotowie elektryczne zawsze warto mieć pod ręką, ponieważ pracujący w nim technicy posiadają stosowne doświadczenie oraz bogatą wiedzę, którą chętnie się dzielą, ponadto mają niskie ceny w porównaniu do konkurencji.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502