Elektryk Racibórz

maR-instal Marcin Szymik
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Jak się okazało padł termostat w naszym bojlerze. Na szczęście trafiliśmy na tego świetnego fachowca, więc nie musieliśmy inwestować w nowe urządzenie. Pan do naprawy bojlera podszedł z dużą precyzją i ogromną wiedzą. Widać było jak na dłoni, że zna się na rzeczy i robi to nie pierwszy raz. Poradził sobie doskonale, a i ostateczny koszt jego usługi nie był zbyt wysoki. Bardzo polecam jego usługi - zasłużył."
Naprawy Elektryczne i Serwis AGD Kalbof Lesław Kuśnierz
4.7
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Jeśli potrzebujesz fachowca zajmującego się naprawami elektrycznymi oraz sprzętu AGD, to trafiłeś pod dobry adres. Wyróżnia nas ekspresowa reakcja na zgłoszenia i zaangażowanie, z którym podchodzimy do każdego zlecenia. Zadzwoń do nas, a z pewnością nie pożałujesz!
Kamil Jakubiak Consulting
4.8
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wszystko ok. Nie jestem mistrzem słowa pisanego, ale obiecałem zostawić opinię, więc oto jestem. Wymiana lampy w sypialni wykonana ekspresowo i solidnie, a przy okazji Pan wymienił włącznik w łazience i to gratis. Bardzo dziękuję za pomoc i polecam jego usługi wszystkim serdecznie."
Specjalizujemy się w działaniach serwisowych i naprawczych dotyczących szeroko rozumianych usług hydraulicznych. Posługując się specjalistycznym sprzętem oraz nieustannie zdobywanym doświadczeniem, nie boimy się żadnych zgłoszeń. Popsuta spłuczka w Rybniku,
Stara instalacja elektryczna w domu jest może być niebezpieczna i zagrażać życiu domowników. Zwiększa także ryzyko licznych awarii elektrycznych. W tych i innych sytuacjach postaw na solidne usługi elektryczne, które oferuje firma NS ELEKTRO sp. ...

Dzielnice Raciborza, w których możesz zamówić elektryka

 1. Centrum
 2. Nowe Zagrody
 3. Ocice
 4. Płonia
 5. Brzezie
 6. Studzienna
 7. Stara Wieś
 8. Miedonia
 9. Ostróg
 10. Markowice
 11. Sudoł
 12. Obora
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502