Elektryk Racibórz

Naprawy Elektryczne i Serwis AGD Kalbof Lesław Kuśnierz
4.8
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Serwis, który jest godny polecenia i uwagi. Korzystałem już wiele razy z ich pomocy i nigdy mnie nie zawiedli. Pomogli mi zarówno przy usunięciu zwarcia w instalacji elektrycznej, jak również z wymianą włącznika na korytarzu i w sypialni. Dziękuję za ekspresowo wykonane usługi, szybkie rozwianie wszelkich niejasności oraz za atrakcyjne ceny. "
Firma specjalizuje się w działaniach serwisowych i naprawczych dotyczących szeroko rozumianych usług hydraulicznych i elektrycznych. Posługując się specjalistycznym sprzętem oraz nieustannie zdobywanym doświadczeniem, fachowcy nie boją się żadnych ...
Serwis Elektryczny Consulting Kamil Jakubiak
4.8
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Wszystko ok. Nie jestem mistrzem słowa pisanego, ale obiecałem zostawić opinię, więc oto jestem. Wymiana lampy w sypialni wykonana ekspresowo i solidnie, a przy okazji Pan wymienił włącznik w łazience i to gratis. Bardzo dziękuję za pomoc i polecam jego usługi wszystkim serdecznie."
Zakład Usług Elektrycznych Mar-Instal Marcin Szymik
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Jak się okazało padł termostat w naszym bojlerze. Na szczęście trafiliśmy na tego świetnego fachowca, więc nie musieliśmy inwestować w nowe urządzenie. Pan do naprawy bojlera podszedł z dużą precyzją i ogromną wiedzą. Widać było jak na dłoni, że zna się na rzeczy i robi to nie pierwszy raz. Poradził sobie doskonale, a i ostateczny koszt jego usługi nie był zbyt wysoki. Bardzo polecam jego usługi - zasłużył."

Serwis Elektryczny Ns Elektro

Elektryk Racibórz
Stara instalacja elektryczna w domu może być niebezpieczna i zagrażać życiu domowników. Zwiększa także ryzyko licznych awarii elektrycznych. W tych i innych sytuacjach postaw na solidne usługi elektryczne, które oferuje ta firma. Zakres wykonywanych ...
Wybrane zlecenia

Racibórz
Jaki byłby koszt w Państwa serwisie za usługę podjętą przez elektryka, najlepiej działającego przez 24h, ponieważ potrzebuję podłączenia instalacji odgromowej. Czy Państwo zajmują się w ogóle takimi naprawami oraz instalacjami? Jeżeli tak, to prosiłbym o pilny kontakt, z góry dziękując za zainteresowanie moją osobą oraz prosząc o kontakt. Pozdrawiam serdecznie.

Racibórz
Szukam na już elektryka z uprawnieniami do podłączenia mojego piekarnika, ponieważ zakupiłam nowy piekarnik, natomiast nie mam zielonego pojęcia, w jaki sposób mogę poradzić sobie z powyższym podłączeniem. Czy podjęliby się Państwo powyższego montażu ? Jaki to byłby koszt oraz czas oczekiwania na wspomnianego fachowca? Czekam na odpowiedź zwrotną. Dziękuję.

Racibórz
Wymiana rozdzielni elektrycznej podłączenie bolca przeciw pożarowego wymiana gniazdka

Dzielnice Raciborza, w których możesz zamówić elektryka

 1. Centrum
 2. Nowe Zagrody
 3. Ocice
 4. Płonia
 5. Brzezie
 6. Studzienna
 7. Stara Wieś
 8. Miedonia
 9. Ostróg
 10. Markowice
 11. Sudoł
 12. Obora
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502