Elektryk Pruszków

Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 90
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Wymiana bezpieczników przebiegła szybko i skutecznie. Praca wykonana została solidnie i odpowiedzialnie, a cena usługi stała na niskim poziomie, co bardzo mnie ucieszyło. Jestem w 100% zadowolony z wykonanej pracy i polecam z całego serca za fachowość, rzetelność, uczciwość i bardzo dobry kontakt w klientem od początku do końca współpracy. Numer telefonu zapisuję, bo innego wykonawcy nie będę już szukał. "
Instalatorstwo Elektryczne Leszek Kolczyński
4.6
Liczba opinii: 21
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Kupiłem nowy dom i chciałem sprawdzić poprawność działania instalacji elektrycznej oraz czy urządzenia elektryczne zostały podłączone w prawidłowy sposób. Pomiary elektryczne zleciłem temu elektrykowi. Pan z niezwykłą dokładnością, precyzją i zapałem podszedł do zlecenia, ponadto sporządził protokół z wykonanych pomiarów. Szczerze polecam jego usługi!"
Pruszków
Usługi Elektryczne Bezpieczna Posesja Bogusław Pełka
4.9
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Kupiłem nowy bojler, jednak sprawą otwartą pozostawał jego montaż. Zadzwoniłem więc do tego elektryka. Pracę tego pana oceniam bardzo dobrze. Do tego miał profesjonalny sprzęt i widać było, że zna się na rzeczy. Sam montaż bojlera nie zajął mu zbyt wiele czasu, co również doceniam. To technik, któremu warto zaufać."
Pruszków
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne, Naprawa Okien i Drzwi Complete Trade Group Łukasz Cisło
4.8
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Podczas wykonywania prac remontowych w jednym z pokoi niechcący zahaczyłem o gniazdko, wyrywając je. Nie jestem specjalistą od elektryki, dlatego naprawę gniazdka zleciłem temu elektrykowi. Jak się później okazało, wybór był bardzo dobry - pan ze swojego zadania wywiązał się perfekcyjnie, a usługę wycenił uczciwie. Dziękuję i polecam!"
Serwis Elektryczny Montroe Mave
4.9
Liczba opinii: 19
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Współpraca była miła, do tego doszła jeszcze terminowość, profesjonalizm oraz fachowe doradztwo. Jestem zadowolona z wyboru tego specjalisty, który doskonale poradził sobie z naprawą rozdzielni, która do dziś działa bez zarzutów. Dziękuję za fachowo wykonaną usługę i polecam gorąco każdemu w potrzebie. "
Pruszków
Serwis dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Instalacja Domofonów i Alarmów oraz Serwis Anten Impotronic Sylwestr Gawryś
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Potrzebna mi była wymiana przewodów elektrycznych i przeprowadzenie niezbędnych pomiarów, jednak do tego potrzebny był elektryk z uprawnieniami. Wybór tego pana okazał się bardzo dobrym wyborem - swoją pracę wykonał z największą starannością i precyzją, a cena za jej wykonanie była niska, jak na tak duże miasto. Polecam!"
Naprawy i Serwis Elektryczny Oleksandr Tereshchenko
4.7
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Wymianę bezpieczników w mieszkaniu postanowiłem zlecić temu elektrykowi, ponieważ sam nie miałem czasu się nią zająć. Pan zjawił się terminowo, a usługę wykonał błyskawicznie, rzetelnie i przede wszystkim profesjonalnie. Do pracy podszedł z uśmiechem na twarzy. Daję szóstkę za całokształt i polecam go wszystkim, którym zależy na dobrze wykonanej pracy!"
Usługi Elektryczne Staaten Electric Marcin Brodowski
4.9
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Zwarcie przewodów elektrycznych podczas remontu nowego mieszkania zmusiło mnie do natychmiastowej naprawy instalacji elektrycznej. Elektrykiem nie jestem, więc czym prędzej zadzwoniłem do tego specjalisty. Pan zaproponował mi dogodny termin wizyty, a samo zadanie wykonał terminowo, rzetelnie i z niezwykłą precyzją. Do tego cena również była do przyjęcia. Polecam jego usługi każdemu, kto ma problem z prądem."

Elektryk Paweł Bratkowski

Elektryk Pruszków
Nie każdy musi być elektrykiem, w tym serwisie fachowcy doskonale sobie z tego zdają sprawę. Dlatego do każdego, nawet najbardziej błahego elektrycznego problemu podchodzą w sposób bardzo poważny i z dużym zaangażowaniem. Nieważne więc, ...
Wybrane zlecenia

2021-10-15 Pruszków
Mam awarie elektryczną w kilku gniazdkach

2021-10-05 Pruszków
Potrzebuje spiąć kable w puszkach i dokonać pomiaru elektrycznego do odbioru budynku.

2021-10-05 Żbików, Bąki
Przewiercony kabel w ścianie

2021-09-16 Pruszków
Fachowca do usunięcia starego gniazdka oraz montaż kinkietu w innym miejscu

2021-09-15 Pruszków
Licznik elektryczny nie działa

2021-08-06 Pruszków
Jaki jest koszt wymiany i rozbudowy rozdzielni? Termin usługi?

2021-08-02 Pruszków
Mam do zainstalowania nowy żyrandol, punkt trzeba przesunąć o 25 cm w stosunku do istniejącego wyjścia w suficie, plus w innym miejscu naprawa przewiercone go przewodu w ścianie

2021-07-28 Pruszków
1.Po włączeniu urządzenia wywala korki, słuchać jakby syczenie ze skrzynki z korkami. 2. Jakiekolwiek dotknięcie skrzynki powoduje odcinanie prądu w gniazdkach, ponowne dotknięcie przywraca. Jaki jest najszybszy termin oraz koszt usługi?

2021-07-20 Pruszków
Do naprawy dwa plafony ledowe. Lampki migają.

2021-07-16 Pruszków
Piszę z problemem, bo cierpliwość już mi się skończyła. Mamy w mieszkaniu problem z elektrycznością. Prąd doładowujemy na kratę, przedpłatowo. Nie brakuje go, ale ostatnio wyrzuca nam korki. Wiadomo, podstawowych sprzętów nie da się wyłączyć by odciążyć sieć (np. lodówka, telewizor, komputery), ale wystarczy, ze dodatkowo pralka jest włączona, ktoś suszy włosy suszarką i już wszystko wywala. Szukam więc specjalisty, który usunie tę awarię.

2021-06-28 Pruszków
Dzień dobry, Chciałbym zapytać o termin i koszt podłączenia płyty indukcyjnej. Miejsce montażu Pruszków ul. Korczaka Pozdrawiam Łukasz

2021-06-21 Pruszków
Mam w rodzinie "złotą rączkę", czyli mojego szwagra, więc poprosiłem go o pomoc przy montażu lampy. Dopiero co się przeprowadziliśmy, więc jak ktoś oferuje pomoc przy meblach lub sprzętach domowych to korzystam. Niestety szwagier chyba coś uszkodził przy tym montażu, bo teraz nie mamy prądu w mieszkaniu. Jaka byłaby cena przyjazdu i okiełznania tej awarii elektrycznej przez Waszego speca? Proszę o odpowiedź.

Dzielnice Pruszkowa, w których możesz zamówić elektryka

 1. Bąki
 2. Gąsin
 3. Malichy
 4. os. Prusa
 5. Wyględówek
 6. Śródmieście
 7. Ostoja
 8. os. Staszica
 9. Tworki
 10. os. Parkowe
 11. Żbików
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502