Elektryk Pruszcz Gdański

Elektryk Jacek Wyrwicki
4.9
Liczba opinii: 22
Sprawdź szczegóły

Elektryk Jacek Wyrwicki

Elektryk Pruszcz Gdański
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten elektryk zajął się montażem oświetlenia w mojej piwnicy. Do zadania podszedł bardzo odpowiedzialnie, a do tego z niezwykłą dokładnością i precyzją zajął się wszystkim. Praca wykonana została bardzo dobrze. Nie mogłem uwierzyć, że są jeszcze na świecie tacy rzetelni fachowcy, którym warto zaufać. Szczerze polecam tego Pana i numer telefonu zapisuję!"
Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 90
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Wezwałam na pomoc to pogotowie elektryczne, ponieważ od jakiegoś czasu pojawiały się problemy z prądem w mieszkaniu. Ci wykonawcy na miejscu zjawili się jeszcze tego samego dnia, pracę wykonali sumiennie, rzetelnie i odpowiedzialnie. Polecam każdemu w pilnej potrzebie."
Usługi Elektryczne Marluk Martin Szulta
4.7
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Usunięcie zwarcia postanowiłem zlecić temu elektrykowi, który podobne usługi - jak się wcześniej dowidziałem, wykonuje na co dzień. Korzystałem z jego usług również, kiedy konieczne było usunięcie awarii elektrycznej w warsztacie samochodowym. Szczerze polecam, również za niewygórowaną cenę!"
Naprawy Elektryczne Jacek Rostankowski
5
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Sprawa wyglądała na beznadziejną. Wzywałem już dwóch elektryków, jednak żaden nie wywiązał się z zadania. W końcu zadzwoniłem do tego elektryka z uprawnieniami i od razu przypadł mi do gustu między innymi za niezwykle profesjonalne podejście do sprawy, a także za bogatą wiedzę i ogromne zaangażowanie. Polecam! "
Serwis Elektryczny Elektroplus Zbigniew Jagielski
4.7
Liczba opinii: 17
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Z czystym sumieniem muszę stwierdzić, że to bardzo solidny i do tego znakomicie zorganizowany elektryk, ponadto jest bardzo komunikatywny, do tego punktualny i uczciwy. Bardzo szybko i przede wszystkie efektywnie zajął się naprawą rozdzielni. Warto wspomnieć, że dokładnie posprzątał swoje miejsce pracy, co wśród fachowców nie jest nawykiem zbyt częstym. Mogę szczerze polecić go każdemu, kto chce mieć rzetelnie wykonaną usługę. "
Masz problem z elektryką? Szukasz serwisu, którego pracownicy to wykwalifikowana i sprawdzona kadra? Jeśli tak, to ta firma jest zdecydowaną odpowiedzią na wszystkie Twoje elektryczne bolączki. Zostaw wysokiej klasy specjalistom wymianę oświetlenia, naprawę gniazdek albo ...
Wybrane zlecenia

2021-07-06 Pruszcz Gdański
Poszukuję w pobliżu elektryka 24h, który mógłby natychmiast do mnie przyjechać. W skrzynce z bezpiecznikami jest zwarcie i wszystko tam iskrzy. Boję się, żeby nie doszło do jakiegoś pożaru. Jestem sama w domu i nie wiem co robić. Błagam o szybką interwencję. Czy mogę liczyć na Państwa błyskawiczną interwencję?

2021-06-10 Pruszcz Gdański
Potrzebuję w miarę możliwiści jak najszybciej serwis elektryczny. Chciałam podłączyć nową pralkę i niestety zauważyłam, że gniazdko jest całe wyrwane. Potrzebuję wymiany gniazdka. Jaki będzie koszt takiej usługi i czy będę musiała długo czekać na przyjazd specjalisty? Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Dzielnice Pruszcza Gdańskiego, w których możesz zamówić elektryka

  1. Rotmanka
  2. Straszyn
  3. Borkowo
  4. Juszkowo
  5. Reja
  6. Jagatowo
  7. Rokitnica
  8. os. Bursztynowe
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502