Elektryk Pruszcz Gdański

Elektryk P.H.U. Pro Efect Łukasz Wojciechowski
4.8
Liczba opinii: 26
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Działamy na rynku usług elektrycznych w sposób uczciwy, oparty na szacunku do klienta i fachowej wiedzy. Dzięki naszemu podejściu udało nam się wypracować odpowiednie standardy, dzięki którym możemy budować naszą silną markę. Specjalizujemy się w interwencjach elektrycznych związanych zarówno z koniecznością szybkiej reakcji na brak prądu, jak i tymi związanymi z podłączeniami urządzeń, jaki i montażem oświetlenia. Wszystko, co jest związane również z bezpieczeństwem Twojej instalacji, możesz bez wahania powierzyć zespołowi naszych fachowców. Pamiętaj, dobry elektryk tylko z Pro Efect!
Marluk Martin Szulta
4.7
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły

Marluk Martin Szulta

Elektryk Pruszcz Gdański
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Usunięcie zwarcia postanowiłem zlecić temu elektrykowi, który podobne usługi - jak się wcześniej dowidziałem, wykonuje na co dzień. Korzystałem z jego usług również, kiedy konieczne było usunięcie awarii elektrycznej w warsztacie samochodowym. Szczerze polecam, również za niewygórowaną cenę!"
Elektroplus Zbigniew Jagielski
4.8
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Z czystym sumieniem muszę stwierdzić, że to bardzo solidny i do tego znakomicie zorganizowany elektryk, ponadto jest bardzo komunikatywny, do tego punktualny i uczciwy. Bardzo szybko i przede wszystkie efektywnie zajął się naprawą rozdzielni. Warto wspomnieć, że dokładnie posprzątał swoje miejsce pracy, co wśród fachowców nie jest nawykiem zbyt częstym. Mogę szczerze polecić go każdemu, kto chce mieć rzetelnie wykonaną usługę. "
Naprawy Elektryczne Jacek Rostankowski
5
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Sprawa wyglądała na beznadziejną. Wzywałem już dwóch elektryków, jednak żaden nie wywiązał się z zadania. W końcu zadzwoniłem do tego elektryka z uprawnieniami i od razu przypadł mi do gustu między innymi za niezwykle profesjonalne podejście do sprawy, a także za bogatą wiedzę i ogromne zaangażowanie. Polecam! "
Jacek Wyrwicki
4.8
Liczba opinii: 16
Sprawdź szczegóły

Jacek Wyrwicki

Elektryk Pruszcz Gdański
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten elektryk zajął się montażem oświetlenia w mojej piwnicy. Do zadania podszedł bardzo odpowiedzialnie, a do tego z niezwykłą dokładnością i precyzją zajął się wszystkim. Praca wykonana została bardzo dobrze. Nie mogłem uwierzyć, że są jeszcze na świecie tacy rzetelni fachowcy, którym warto zaufać. Szczerze polecam tego Pana i numer telefonu zapisuję!"
Masz problem z elektryką w Gdańsku? Szukasz serwisu, którego pracownicy, to wykwalifikowana sprawdzona kadra? Jeśli tak, to nasza firma Elaktraf jest zdecydowaną odpowiedzią na wszystkie Twoje elektryczne bolączki. Zostaw wysokiej klasy specjalistom wymianę oświetlenia,

Dzielnice Pruszcza Gdańskiego, w których możesz zamówić elektryka

  1. Rotmanka
  2. Straszyn
  3. Borkowo
  4. Juszkowo
  5. Reja
  6. Jagatowo
  7. Rokitnica
  8. os. Bursztynowe
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502