Elektryk Poznań

Hel Wojciech Blachnierek
4.7
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
08.02.2021 Winiary, Poznań
"W wyniku nadmiernej eksploatacji mój włącznik wymagał pilnej wymiany. Choć początkowo problemem chciałem zająć się sam, to ostatecznie zdecydowałem się zadzwonić po pogotowie elektryczne. Panowie błyskawicznie wymienili wyłącznik - nawet nie zdążyłem przygotować im kawy. Dokładnie wyjaśnili przyczynę takiego stanu rzeczy, a miejsce pracy dokładnie posprzątali. Cena również bardzo niska, jak na tak szybko wykonaną usługę. Polecam!"
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Elektryk P.H.U. Pro Efect Łukasz Wojciechowski
4.8
Liczba opinii: 26
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
29.03.2021 Wilda, Poznań
"W jednym z pomieszczeń gospodarczych od dawna nie miałem oświetlenia, więc postanowiłem zająć się jego montażem. Niestety pomimo licznych prób nie udało mi się tego dokonać, dlatego zadzwoniłem po tego elektryka. Pan błyskawicznie zajął się montażem oświetlenia, a przy okazji usunął zwarcie, do którego nieświadomie doprowadziłem. Oba zadania wykonał na piątkę z dużym plusem."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Ad-System Adam Kowalski
4
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
13.01.2021 Umultowo
"Od dłuższego czasu miałem problem z migającym światłem w mieszkaniu. Z problemem postanowiłem więc zwrócić się do tego elektryka. Usunięcie awarii elektrycznej nie zajęło mu zbyt wiele czasu. Pan natomiast okazał się miłą i kulturalną osobą. Generalnie jestem zadowolony z jakości usługi oraz z przystępnej ceny. Serdecznie polecam."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Elinstal Karol Graczyk
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
14.02.2021 Morasko-Radojewo, Poznań
"Zdecydowaliśmy się na zakup domku na wsi, który wymagał dużego remontu. Konieczna była m.in. wymiana oświetlenia na nowe. Tego elektryka polecili nam znajomi, którzy zapewniali nas, ze jest to osoba godna zaufania. Mieli rację - pan swoje zadanie wykonał bardzo dobrze, a cena za wykonanie usługi również była przyzwoita. Polecamy!"
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
4.7
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
21.03.2021 Strzeszyn
"Wymiana lampy w mojej kuchni była konieczna, dlatego postanowiłam poszukać solidnego i niedrogiego elektryka. Trafiłam na tego pana i nie żałuję wykonania telefonu do niego. Robotę wykonał porządnie. Nie miałam do niczego zastrzeżeń, chociaż mam swoje wymagania. Pan uczciwie podszedł do pracy, a po jej zakończeniu wszystko dokładnie uporządkował."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
PIOTR BEM MONTECH
4.8
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
09.02.2021 Grunwald Północ
"Instalacja w moim mieszkaniu była przestarzała i trzeba było ją jak najszybciej wymienić. Nie miałem zbyt dużego pojęcia o elektryce, dlatego postawiłem skorzystać z usług tego elektryka. To była trafna decyzja. Wymiana instalacji elektrycznej wykonana została terminowo i do tego bez zbędnych obciążeń finansowych. Numer telefonu tego pana dodałem już do spisu!"
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Potrzebuję fachowca do naprawy awrii elektrycznej

2020-12-29 Poznań, Piątkowo
Niedawno wprowadziliśmy się do innego mieszkania w samym centrum. Jest to stara kamienica, ale odnowiona w dobrym stanie. Zrobiliśmy odświeżenie pomieszczenia, mały remont, niestety coś jest nie tak z elektrycznością, ponieważ regularnie wybija nam korki. Proszę o odpowiedź, kiedy najszybciej są państwo w stanie mi pomóc i coś z tym zrobić?

Szukam fachowca elektromontera

2020-12-25 Przypadek
Chcąc unowocześnić swoje mieszkanko, zdecydowałam się na wymianę oświetlnia. A dokładniej, wyrzuciłam swoje stare lampy i chciałabym teraz zamontować światła led podsufitowe schowane pod listwą. Poszukuję pana, który podjąłby się takiego montażu, kiedy i za jaką kwotę?

Pilnie potrzebuję pana do instalacji elektrycznej

2020-12-06 Poznań, Forteczna
Pomocy! Znów mam w domu zwarcie! Staje się to już nie do zniesienia. Odpowiedzcie mi proszę, czy jakiś elektryk mógłby do mnie przyjechać i coś z tym zrobić??? Jestem do dyspozycji codziennie po godzinie 17.

Szukam serwisanta do usunięcia awarii elektrycznej

2020-12-03 Rataje, Poznań
Witam. Mamy problem z instalacją elektryczną. Jest mi potrzebny fachowiec, który zna się w temacie zwarć. Mianowicie, córka przeprowadziła się na studia do nowego mieszkania, w którym co chwilę wywala korki. Chciałbym, aby jakiś elektryk do niej podjechał i zobaczył, co tam się dzieje.

Elektryk na jutro potrzebny!!!

2020-11-12 Poznań, Jeżyce, Dąbrowskiego
Lato coraz bliżej, co za tym idzie, deszcze i burze, a nam siadła instalacja odgromowa. Już raz mieliśmy przez nią problem, dlatego teraz chciałbym szybko ją naprawić póki czas. Zależy mi najpierw na kontakcie telefonicznym ze strony elektryka, abym mógł z nim porozmawiać i wyjaśnić sprawę. Czy jest to możliwe?

Jaki jest czas oczekiwania na pogotowie elektyczne?

2020-10-25 Poznań, Wilda
W jakim terminie można umówić się z fachowcem, aby usunął usterkę elektryczną? Chodzi dokładnie o przegląd instalacji, która wyrzuca korki. Za każdym razem, gdy się ją włączy doprowadza do zwarcia.

Czy znajdę tu fachowca do awarii elektrycznej?

2020-08-26 Gnieźnieńska, Poznań
W trakcie rekonstrukcji naszej restauracji robotnik niechcący przeciął przwód, który jest niezbędny do pracy w kuchni. Pan niestety nie jest w stanie tego naprawić, dlatego szukamy elektryka gdzieś indziej. Czy u Państwa jest serwisant, który mógłby coś zaradzić w takim przypadku?

Ile kosztuje naprawa awarii elektrycznej?

2020-08-14 Poznań, Malta
Posiadamy mały domek letniskowy na wsi. Po sezonie zimowym zastaliśmy tam przepalone przewody. Nie mam pojęcia, jak to się stało... W każdym razie potrzebujemy elektryka. Ile wyniosłaby naprawa tej usterki i kabli?

Jaka jest cena za serwis podłączenia elektrycznego?

2020-08-12 Winogrady, Poznań
Dzień dobry. Jestem zainteresowany wymianą rozdzielni w moim domu. Proszę o informację na temat wolnych, dostępnych terminów, na kiedy można byłoby zamówić wizytę elektryka, a także jaki jest przybliżony koszt za taką usługę.

Szukam dobrego serwisu elektrycznego

2020-07-17 Poznań, Łazarz, Matejki
Czy mogłabym dostać namiary na sprawdzoną firmę z doświadczonymi elektrykami? Wielu serwisantów było już u mnie na interwencjach, jednakże jeszcze nie znalazłam takiego, który byłby godny polecenia. Po raz kolejny wyrzuciło mi różnicówkę. Czekam na Państwa odpowiedź.

Dzielnice Poznania, w których możesz zamówić elektryka

  1. Stare Miasto
  2. Nowe Miasto
  3. Grunwald
  4. Jeżyce
  5. Wilda

Sprawne przyłącze elektryczne to zaledwie jeden z wielu elementów, dzięki któremu nasza instalacja elektryczna może funkcjonować bez zarzutu. Czasem, jednak z przyczyn od nas niezależnych, krótkie spięcie może sprowadzić na nasze domostwa przysłowiowe „egipskie ciemności”. Wiemy, jak ciężkie jest czasem znalezienie odpowiedzialnego specjalisty, któremu z czystym sumieniem można powierzyć usunięcie powstałych usterek. Wiemy też, jak ważny jest dla Ciebie czas i błyskawiczna reakcja. Większość posiadanych przez nas urządzeń działa w oparciu o prąd elektryczny, dlatego utrata zasilania może przysporzyć nam wiele stresów, nie mówiąc już o poważnych komplikacjach np. w miejscu pracy. Na Naprawek.pl znajdziesz rozwiązanie wszystkich swoich elektrycznych problemów. Wysokiej klasy elektrycy czekają na kontakt z Tobą i możliwość niesienia pomocy w każdym zakątku Poznania. Stare Miasto, Nowe Miasto, Grunwald, Jeżyce lub Wilda, zawsze są w zasięgu ich działań. Każda czynność związana z oświetleniem i zasilaniem wymaga ogromnego skupienia oraz rzetelności. Pomiary elektryczne, zakładanie nowych instalacji lub naprawa starej to czynności, których nie zawsze może się podjąć pogotowie elektryczne. Pełen zakres usług oraz opinie o  wykonawcach znajdziesz na naszej stronie, są one gromadzone na zasadzie wywiadu telefonicznego z losowo wytypowanymi klientami. Oprócz tego, dzięki kontaktowi telefonicznemu, cenę, a także termin wykonania usługi ustalisz bezpośrednio z wybranym przez siebie specjalistą. „Złota rączka”, dla której żadne, nawet najbardziej skomplikowane usługi elektryczne nie są najmniejszym problemem, może jeszcze dzisiaj zająć się Twoją instalacją.

Niewiele jest takich miast jak Poznań, tutaj wszechobecny duch wielowiekowej tradycji przenika się z nowoczesną strukturą biznesową i technologiczną. Jako ważny ośrodek ekonomiczny miasto pędzi cały czas na przód, depcząc po piętach samej Warszawie. Jeśli jednak komuś zbyt szybkie tempo nie odpowiada, może udać się do wspaniałej poznańskiej palmiarni. Powstała ona w 1911 roku na terenie ówczesnego Ogrodu Botanicznego, początkowo w jej skład wchodził tylko jeden budynek, jednak jeszcze przed II wojną światową nastąpiła jej dynamiczna rozbudowa. Należy też wspomnieć, że to właśnie tam zostało otwarte pierwsze wystawowe akwarium w Polsce. Obecnie można się w nim zapoznać z 170 gatunkami ryb z różnych stron świata oraz ciekawymi przykładami rozmaitej, wodnej roślinności. Na ponad 4000 tysiącach metrów kwadratowych możemy odbyć podróż przez chyba wszystkie szerokości geograficzne, podziwiając rzadkie i piękne rośliny, a jest co zwiedzać, ponieważ Palmiarnia Poznańska należy do największych tego typu obiektów w Europie.

Palmiarnię czasem można zwiedzać nocą, a wtedy niezbędne jest odpowiednie oświetlenie. Na pewno elektrycy, których znajdziesz na Naprawek.pl, poradziliby sobie z usterkami i w takim miejscu. Jesteśmy tego pewni, ponieważ ich praca niejednokrotnie spotykała się z pozytywnymi opiniami przewijających się przez nasz serwis klientów. Żaden z nich co prawda nie pomoże Ci jako elektryk samochodowy, ale w każdej innej elektrycznej sprawie z pewnością stanie na wysokości zadania. Sprawdź to, zadzwoń i zażegnaj swoje problemy z każdym typem instalacji.

Zobacz również inne usługi w mieście Poznań

732 080 502