Elektryk Polkowice

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Zakład Elektryczny E-Instalpro Bartłomiej Bachleda, Krzysztof Kołodziej
5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia
"Cenię to pogotowie elektryczne za ekspresową realizację usługi w bardzo przystępnej cenie. Ci elektrycy zadanie wykonali nie tylko dobrze, ale również dokładnie zadbali o porządek. Cała praca przebiegła wręcz wzorowo. Jestem tak zadowolony z jakości ich usług, że od tej pory w razie potrzeby będę dzwonił wyłącznie do nich. "
Polkowice
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia
"Polecam z ręką na sercu usługi tego elektryka. Naprawa instalacji elektrycznej, chociaż wymagała wiedzy i umiejętności, przebiegła bardzo szybko oraz solidnie. Ten elektryk to specjalista na medal, co udowodnił po zakończonej pracy. Na uwagę zasługuje również bardzo dobry sposób komunikacji, a cena usługi również nie była wygórowana, jak na to miasto. "
Polkowice
Serwis będzie dostępny od dnia 01.02.2022.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Popularne usługi
Darmowa diagnoza
Opinia
"Montaż gniazdka powierzyłem temu elektrykowi, ponieważ sam bałem się "kontaktu" z prądem. Pracę wykonał bardzo dobrze, a cena również nie była wysoka. Ten technik mnie nie zawiódł również, kiedy zleciłem mu naprawę domofonu. Zapisałem już jego numer telefonu!"
Ta firma to wyspecjalizowany serwis elektryczny. Dzięki perfekcyjnemu przygotowaniu sprzętowemu oraz praktycznej wiedzy zdobywanej podczas wielu lat pracy zawodowej pracujący w tym zakładzie fachowcy są przygotowani na każdy rodzaj usterki elektrycznej. Serwis usług ...
serwis niedostępny
Nie wiesz, komu zlecić montaż lamp, naprawę domofonu lub wykonanie instalacji elektrycznej? Zdecyduj się na usługi tego zakładu elektrycznego – efekty przeprowadzonych prac będą dla Ciebie w pełni satysfakcjonujące. Zleć fachowcom wspomniane wyżej zadania lub ...
serwis niedostępny
Pytania od klientów

15.08.2021
W imieniu mojego szefa szukam firmy świadczącej usługi naprawcze w przypadku awarii elektrycznej. Zakupiliśmy niedawno do biura nową lodówkę, przez kilka pierwszych tygodni działała nam bez zarzutów, niestety od kilku dni mamy z nią poważny problem. Wydaje nam się, że to właśnie ten sprzęt przyczynia się do tego, że w naszym zakładzie co jakiś czas wyrzuca korki. Może potrzebne byłoby jej ponowne podłączenie?

29.06.2021
Dzień dobry. Godny zaufania elektryk na szybko potrzebny! W naszym domu zrobiło się zwarcie. Problem polega na tym, że ja jestem na wyjeździe razem z żoną, a w domu są tylko nasze nastoletnie dzieci. Nie wiem, dokładnie co się stało, ale podobno nigdzie nie ma prądu, nic nie działa. Wierzę, że ktoś od państwa podjedzie do dzieciaków szybciej niż my.

Dzielnice Polkowic, w których możesz zamówić elektryka

  1. Sienkiewicza
  2. Krupińskiego
  3. Gwarków
  4. Centrum
  5. Rynek
  6. Dąbrowskiego
  7. Hubala
  8. Młodych
  9. Polanka
  10. Staszica
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502