Elektryk Police

Maria Lesiczka
4.6
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony z usług tego pogotowia elektrycznego. Panowie przyjechali na czas, jeszcze w tym samym dniu po otrzymaniu zgłoszenia, a naprawa domofonu zajęła im dosłownie kilka chwil. Cena nie była wygórowana, a panowie za to bardzo kulturalni. Polecam."
Sebastian Chudzik
4.5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Elektryka nie należała do moich mocnych stron, stąd każde zadanie wymagające kontaktu z prądem zlecałem temu elektrykowi. Nie inaczej było i tym razem. Zleciłem mu montaż lampy i po raz kolejny mnie nie zawiódł. Kompleksowo podszedł do problemu, wykonując wszystko starannie, zachowując przy tym zasady bezpieczeństwa."
Malmar Malina Marcinek
4.8
Liczba opinii: 14
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten elektryk to prawdziwy fachowiec z powołania, który wie jak szybko i skutecznie rozwiązać dany problem. Profesjonalnie, uczciwe i rzetelnie zajął się wymianą bezpieczników w mieszkaniu, a do tego miał niezwykłe poczucie humoru. Miałem obawy co do ceny za wykonaną usługę, jednak i tutaj się nie zawiodłem - była ona naprawdę przystępna. Szczerze polecam. "
TOPBIRD Renata Domańska
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Była niedziela, w mieszkaniu wysiadły korki, a z instalacji wydobywał się nieprzyjemny zapach. Usunięcie awarii elektrycznej zleciłem temu elektrykowi. Pan zadanie wykonał szybko i sprawnie, chociaż muszę przyznać, że pracy przy tym trochę było. Z pewnością jeszcze go wezwę, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba."
GRZEGORZ GLAPIAK USŁUGI BUDOWLANE
4.9
Liczba opinii: 14
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Podłączenie płyty indukcyjnej powierzyłem temu elektrykowi. Jak się okazało, decyzja była jak najbardziej trafna. Pan przez telefon umówił się ze mną na wizytę w dogodnym dla mnie terminie. Na miejscu zjawił się punktualnie, a usługę wykonał czysto i dokładnie. Rachunek również był dla mnie do zaakceptowania. Polecam serdecznie tego elektryka!"
Serwis Elektryczny i Hydrauliczny Mistrz Jan Kuliński
5
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Usługi hydrauliczne i elektryczne wykonujemy po prostu w skuteczny sposób. Poznaj sprawdzonych, cieszących się dobrymi opiniami fachowców i jeszcze dzisiaj zostaw zlecenie! Gwarantujemy, że do każdego zadania podchodzimy w odpowiedzialny sposób.
Masz nagłą awarię elektryczną, która nie może czekać? Chcesz być potraktowany poważnie i z należytym zainteresowaniem? Szukasz kompetentnego elektryka na terenie Świnoujścia? Dobrze trafiłeś – serwis Darwie jest do Twojej dyspozycji, jeśli zabraknie prądu

Dzielnice Polic, w których możesz zamówić elektryka

 1. os. Anny Jagiellonki
 2. Bardo
 3. os. Chemik
 4. Czapliniec
 5. os. Dąbrówka
 6. Duchowo
 7. os. Gryfitów
 8. Jasienica
 9. Kołpin
 10. os. Księcia Bogusława X
 11. Kuźnica
 12. Mścięcino
 13. Nowe Miasto
 14. Stare Miasto
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502