Elektryk Police

Elektryk Sebastian Chudzik
4.1
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Elektryka nie należała do moich mocnych stron, stąd każde zadanie wymagające kontaktu z prądem zlecałem temu elektrykowi. Nie inaczej było i tym razem. Zleciłem mu montaż lampy i po raz kolejny mnie nie zawiódł. Kompleksowo podszedł do problemu, wykonując wszystko starannie, zachowując przy tym zasady bezpieczeństwa."
Usługi Elektryczne oraz Naprawa Urządzeń AGD i Komputerów Malmar Malina Marcinek
4.8
Liczba opinii: 16
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten elektryk to prawdziwy fachowiec z powołania, który wie jak szybko i skutecznie rozwiązać dany problem. Profesjonalnie, uczciwe i rzetelnie zajął się wymianą bezpieczników w mieszkaniu, a do tego miał niezwykłe poczucie humoru. Miałem obawy co do ceny za wykonaną usługę, jednak i tutaj się nie zawiodłem - była ona naprawdę przystępna. Szczerze polecam. "
Usługi Elektryczne, Hydrauliczne i Montażu Mebli Topbird Renata Domańska
4.9
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Była niedziela, w mieszkaniu wysiadły korki, a z instalacji wydobywał się nieprzyjemny zapach. Usunięcie awarii elektrycznej zleciłem temu elektrykowi. Pan zadanie wykonał szybko i sprawnie, chociaż muszę przyznać, że pracy przy tym trochę było. Z pewnością jeszcze go wezwę, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba."
Serwis Elektryczny i Hydrauliczny Mistrz Jan Kuliński
4.9
Liczba opinii: 16
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Bardzo dobra firma. Pracujący w niej specjaliści zajmowali się u mnie naprawą bojlera, z którą poradzili sobie znakomicie. Byliśmy tak zadowoleni z jakości usługi, że w niedługim czasie wezwaliśmy ich również do usunięcia zwarcia w jednym z gniazdek i tutaj również okazali się osobami godnymi zaufania. Dziękujemy i polecamy gorąco za terminowość, fachowość oraz niskie ceny. "
Usługi Elektryczne Maria Lesiczka
4.6
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony z usług tego pogotowia elektrycznego. Panowie przyjechali na czas, jeszcze w tym samym dniu po otrzymaniu zgłoszenia, a naprawa domofonu zajęła im dosłownie kilka chwil. Cena nie była wygórowana, a panowie za to bardzo kulturalni. Polecam."
Usługi Elektryczne i Hydrauliczne Grzegorz Glapiak
4.9
Liczba opinii: 14
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Podłączenie płyty indukcyjnej powierzyłem temu elektrykowi. Jak się okazało, decyzja była jak najbardziej trafna. Pan przez telefon umówił się ze mną na wizytę w dogodnym dla mnie terminie. Na miejscu zjawił się punktualnie, a usługę wykonał czysto i dokładnie. Rachunek również był dla mnie do zaakceptowania. Polecam serdecznie tego elektryka!"
Masz nagłą awarię elektryczną, która nie może czekać? Szukasz kompetentnego elektryka? Jesteś w dobrym miejscu – serwis elektryczny jest do Twojej dyspozycji, jeśli zabraknie prądu w mieszkaniu, potrzebny będzie przegląd instalacji elektrycznej, ...
Wybrane zlecenia

2021-08-25 Police
Potrzebuję fachowca do podłączenia elektrycznego, ponieważ robi mi się zwarcie w całym domu po podłączeniu sprzętów do kontaktu. Czy podejmują się Państwo takich napraw? Jeżeli tak, to jaki byłby to koszt ?

2021-07-04 Police
Chodzi mi o pociągnięcie Linni od skrzynki do płyty indukcyjnej i piekarnika .

2021-06-09 Police
Jaki jest czas oczekiwania na fachowca, jeżeli chodzi o podłączenie piekarnika w Państwa serwisie? Potrzebuję kogoś, kto będzie ddostępny cały czas, najlepiej pogotowia elektrycznego 24h, ponieważ dużo pracuję, przez co nie jestem zbyt często dostępny. Pomogą mi Państwo w uporaniu się z tym problemem? Czekam na jakiekolwiek informacje zwrotne z Państwa serwisu. Pozdrawiam.

Dzielnice Polic, w których możesz zamówić elektryka

 1. os. Anny Jagiellonki
 2. Bardo
 3. os. Chemik
 4. Czapliniec
 5. os. Dąbrówka
 6. Duchowo
 7. os. Gryfitów
 8. Jasienica
 9. Kołpin
 10. os. Księcia Bogusława X
 11. Kuźnica
 12. Mścięcino
 13. Nowe Miasto
 14. Stare Miasto
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502